• KONKURS: ŻYCZLIWY PLAKAT

• Zapraszamy uczniów klas 4 – 8

do wzięcia udziału

w konkursie dotyczącym Dnia Życzliwości,

który obchodzimy 21 listopada.

Należy wykonać plakat w formie elektronicznej lub papierowej

(wówczas prosimy o przesłanie zdjęcie plakatu)

i przesłać na adres:

lucyna.roginska@sp.turosl.pl

Mile widziany autorski wierszyk lub hasło.

Na prace czekamy do 20 listopada.

Wszystkie prace zostaną umieszczone na stronie szkoły,

w zakładce Samorząd Uczniowski.

Na zwycięzców będą czekać nagrody😊

Organizator: Samorząd Uczniowski

• Święto Niepodległości

•  Święto Niepodległości jest szczególnym czasem, w którym wszyscy Polacy powinni stanowić jedność. Po latach ciężkiej niewoli odzyskaliśmy tak upragnioną wolność i niepodległość.

Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego przygotowanego przez naszą szkołę we współpracy z GOK. Wydarzenie ze względów epidemicznych zrealizowane zostało wyłącznie w formie online. Przedstawienie zrealizowane zostało dla upamiętnienia żołnierzy Wojska Polskiego i Armii Krajowej oraz Kolejnej  Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Patriotyczny film - kliknij tutaj

• UWAGA RODZICE !

• Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 5 listopada 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od 9 listopada do 29 listopada w klasach I - VIII prowadzone będzie nauczanie zdalne. Nauczyciele prowadzić będą zajęcia w sposób online łącząc się z dziećmi przez Platformę Meet. Lekcje prowadzone będą zgodnie z obowiązującym planem lekcji. Nauczyciele są również do dyspozycji rodziców i uczniów na terenie szkoły. Zajęcia specjalistyczne będą prowadzone na terenie szkoły w godzinach ustalonych z nauczycielem prowadzącym zajęcia. Przywozy i odwozy oddziałów przedszkolnych pozostają bez zmian.

Andrzej Męczkowski