• „Maleńka przyszła Miłość”

• Okres Świąt  Bożego Narodzenia to niewątpliwie czas wyjątkowy, pełen radości, refleksji, nadziei i serdecznych spotkań w gronie najbliższych. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych świąt, już tradycyjnie jak co roku w naszej szkole odbyły się Jasełka.  W tym roku szkolnym przedstawienie jasełkowe pt. „Maleńka przyszła Miłość” zaprezentowali uczniowie z klas:  III, IV a, IV b, V a, V b, dzieci z grup przedszkolnych: 0 a, 0 b, 0 c  i chór szkolny. Mali aktorzy z dużym przejęciem i poświęceniem wiernie odtworzyli swoje role. W specjalnie przygotowanych kostiumach oraz w pięknej scenografii nawiązującej  do Betlejem,  przedstawili sceny narodzin Chrystusa. Inscenizacja była przeplatana pięknymi kolędami i pastorałkami. Towarzyszyło temu wiele pozytywnych emocji.

• Informacja

• W dniu jutrzejszym tj. 22.12.2022 r. uczniów obowiązuje strój galowy. Wszyscy uczniowie po jasełkach odjeżdżają do domu, nie ma popołudniowej świetlicy.

• INFORMACJA

• Dzisiaj tj. 21.12.2022 r. przy obiadach uczniowie za wczorajszy dzień odbierają:

za zupę --> ciastka biszkopty, paluszki w polewie

za II danie --> banan, 2 szt. jabłka, gruszka, mandarynka