• Dyskoteka Andrzejkowa

• W dniu 29.11.2023 odbędzie się dyskoteka dla uczniów klas IV – VIII. Początek imprezy godzina 1530.
            W trakcie dyskoteki  w godzinach 1630 – 17 15 planowane jest spotkanie z wychowawcami na poczęstunek i klasowe wróżby. O godzinie 19.00 rozpoczną się odwozy uczniów do domu. Życzymy udanej zabawy!

• ZMIANY W ODWOZACH W DNIU 27.11.2023 R​​​​​

• ​​​​

12:35 --> Nowa Ruda, Wanacja

12:35 --> Krusza, Cieloszka, Charubin

13:35 --> Cieciory

13:35 --> Nowa Ruda, Wanacja

14:30 --> Krusza, Cieloszka, Charubin ( wszyscy )

15:25 --> Cieciory

15:25 --> Nowa Ruda, Wanacja

• ZMIANA W PRZYWOZACH W DNIU 27.11.2023 R

• 6:45 --> Charubin cały  ( autobus wyjedzie z Turośli )

6:45 -- > Nowa Ruda ( autobus wyjedzie z Turośli )

7:15 --> Krusza, Cieloszka

7:30 --> Wanacja ( autobus wyjedzie z Turośli )

7:45 --> Cieciory ( autobus wyjedzie z Turośli )

• DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

•           Bez wątpienia, każdy z nas kocha pluszowe misie. A już najbardziej kochają je dzieci. Otóż pluszowy miś to kultowa zabawka na całym świecie i mimo upływającego czasu oraz pojawiania się coraz bardziej nowoczesnych rozrywek dla dzieci, bywa największym przyjacielem dziecka. Dzień 25 listopada ustanowiony został na całym świecie                Dniem Pluszowego Misia. W naszej szkole świętowaliśmy dzień wcześniej - w piątek 24.11.2023 r. Każdy mógł przynieść maskotkę do szkoły i wspólnie z nią uczestniczyć w lekcjach.

Obecność ulubionego pluszaka na pewno dodała dzieciom otuchy i sprawiła, że zwykły dzień nabrał  weselszych barw.