Oddziały

O mnie Moje przedmioty Album fotograficzny wychowanie fizyczne kl. VI A B (dziewczęta) wychowanie fizyczne /fakultet kl. VIII A B (DZIEWCZĘTA) wychowanie fizyczne /fakultet kl. VII A B (chłopcy) Gimnastyka korekcyjna I-VIII Godzina z wychowawcą VI B INFORMACJA

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszam rodziców  na zebranie w formie                    on-line.Odbędzie się ono w środę 02 grudnia 2020r. o godz.15.00  na platformie Meet. Proszę o zalogowanie się poprzez hasło Państwa dzieci.Do zobaczenia.

Elżbieta Rydel

Od poniedziałku ( 16.11.2020 r.) lekcje z wychowania fizycznego dla klas 4a,6abdz,7abdz i gimnastyki korekcyjnej dla klas I-VIII będą odbywać się zgodnie z planem lekcji za pośrednictwem Google Meet. Obecność na lekcji jest obowiązkowa.

ZAPROSZENIE

Serdecznie zapraszam rodziców na pierwsze spotkanie w roku szkolnym 2020/2021.                                           Zebranie odbędzie się we wtorek 22 września 2020r.
o godz.15.30 w sali nr.4.

Elżbieta Rydel

INFORMACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020 r.

Szanowni Państwo, drodzy uczniowie klasy VIb. Po tym niezwykłym czasie nauki zakończenie roku szkolnego 2019/2020 też będzie niezwykłe. Nie będzie ogólnoszkolnej  uroczystości a jedynie spotkanie z wychowawcą w klasie, którego głównym celem będzie spotkanie po długim czasie, ale też rozdanie świadectw.

Zapraszam wszystkich na spotkanie na salę gimnastyczną w gimnazjum

w piątek o godz. 10.15. Autobusy szkolne wyjadą ze szkoły o  godz. 9.30.

Drodzy uczniowie zapraszam  na stronę QUZIZZ.

Podaje nazwę testu : Wychowanie fizyczne - test z piłki nożnej.

Kod zostanie udostępniony  dnia 29.05.2020r. ( piątek).

Test będzie  aktywny od 10.00 do godz.14.00

Każdy uczeń otrzyma kod dostępu do testu, który odczytacie
w dzienniku elektronicznym( przesłany e-mail) wyżej wymienionym dniu.

Po zalogowaniu proszę podać swoje Imię i Nazwisko oraz klasę, osoby podające inicjały nie będą oceniane.

Każdy uczeń otrzyma ocenę za zdalną pracę w domu.

Ważna informacjadla klasa 6 b

W zwiazku z panujacą obecnie sytuacja epidemiologiczną i przerwą w nauczaniu, która miała miejsce
w dniach 12-24. 03. 2020 r.  planowane dni wolne 27-30.04. 2020 r. w kalendarzu szkolnym nie są dniami wolnymi od nauki - pracujemy zgodnie z planem.

Drodzy uczniowie podaję Wam link do strony
https://quizizz.com/admin , który Was przekieruje na stronę QUZIZZ.

Podaje nazwę testu : Wychowanie fizyczne - test z piłki ręcznej.

Link zostanie udostępniony  dnia 17.04.2020r. ( piątek).

Test będzie  aktywny od 9.00 do godz.19.00

Każdy uczeń otrzyma kod dostępu do testu, który odczytacie
w dzienniku elektronicznym( przesłany e-mail) wyżej wymienionym dniu.

Po zalogowaniu proszę podać swoje Imię i Nazwisko.

Każdy uczeń otrzyma ocenę za zdalną pracę w domu.