• Zakończenie głosowania

• Dziękujemy!

Jesteśmy wdzięczni wszystkim internautom za poświęcony czas i oddanie głosu na nasz projekt pt. „Matematyka może być sztuką, a sztuka – matematyką”.

Głosowanie trwało do 11 grudnia 2020 r.

Z niecierpliwością czekamy na wyniki!

Klasa 7a i 7b wraz z opiekunem projektu.

• INFORMACJA

• Konkurs Życzliwy Plakat

• Wyniki konkursu na najładniejszy i najciekawszy plakat

na temat Dnia Życzliowści

znajdują sie w zakładce: Samorząd Uczniowski.

Link: https://spturosl.edupage.org/text/?text=text/text7&subpage=5

• Kartka Bożonarodzeniowa - konkurs plastyczny dla kl. I - III

• Zapraszamy uczniów klas I-III

do udziału w konkursie plastycznym
            „Kartka Bożonarodzeniowa”

CELE KONKURSU:

- kultywowanie tradycji bożonarodzeniowej

- prezentacja i popularyzacja plastycznej twórczości dziecięcej

- poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych

- rozwijanie wrażliwości na sztukę

REGULAMIN:

1. Tematem konkursu jest wykonanie kartki świątecznej.  Prosimy o nie wpisywanie życzeń.

2. Prace konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką (oprócz materiałów sypkich) preferowane techniki mieszane (użycie materiałów naturalnych, tj. drewno, sznurek, suszone owoce, papier).

3. Kartka może przybrać dowolny kształt, jednak format nie może przekroczyć A5 (złożona kartka A4).

4. Forma -  płaska. Środek kartki pusty – bez życzeń.

5. Na odwrocie kartki powinny znaleźć się następujące informacje: imię i nazwisko oraz klasa.

6. Prace należy dostarczyć do szkoły do dnia  22. 12. 2020 roku. Na dolnym holu na parapecie będzie wystawione pudełko z napisem KONKURS Kartka Bożonarodzeniowa”, do którego należy wkładać  prace.

7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone na stronie internetowej szkoły.

8. Na zwycięzców czekają nagrody.

9. Udział w konkursie  jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika oraz opublikowanie pracy na stronie internetowej szkoły.

Organizatorzy:  Zespół edukacji  wczesnoszkolnej

• ŚWIĄTECZNA AKCJA CHARYTATYWNA „PODARUJ KARMĘ BEZDOMNYM ZWIERZĘTOM ŻYJĄCYM W SCHRONISKU NA UBOCZU KOLNA”.

• W dniach od 7 grudnia do 15 grudnia 2020 roku organizujemy zbiórkę karmy dla zwierząt żyjących w schronisku położonym na uboczu Kolna, Pastorczyk 13.
            W schronisku potrzebna jest dla zwierząt dobra karma z dużą zawartością mięsa - np. karma Chappi, Pedigree itp.
            Nie martwmy się, że przyniesiemy jedną puszkę zamiast 10- kilogramowego worka, który kupilibyśmy w tej samej cenie. Zwierzęta czekają na naszą pomoc.

Osoby chętne pomóc zwierzętom prosimy o przynoszenie karmy.
            Swój dar włóż do kartonu z napisem POMOC DLA SCHRONISKA,  który umieszczony zostanie w szatni  klas I- III.

Wychowawcy zgłoś swój udział w akcji.

DZIĘKUJEMY! :)

Organizatorzy akcji: