• ZAGŁOSUJ!

• W tym r. szk. pod kierunkiem p. E. S. Grala klasy siódme przystąpiły do 11. edycji ogólnopolskiego konkursu „Projektanci edukacji”

Wynikiem głosowania możemy wygrać 1000 zł.

Zagłosuj codziennie na nasz projekt pt. „Matematyka może być sztuką, a sztuka – matematyką”

Możesz oddać głos pod linkiem:   https://projektanciedukacji.pl/projekt?id=13475

lub bezpośrednio na stronie głównej szkoły w zakładce Ważne strony internetowe

Do głosowania zachęcamy każdego, kto posiada adres e-mail. Warto poklikać! Namawiamy do tego nauczycieli, rodziców, rodzeństwo, znajomych i …

Głos możesz oddawać codziennie!

Zachęcamy do głosowania na nasz projekt! :)

Cenne uwagi podczas głosowania:

1.       Wpisz swój adres e-mail i zatwierdź przyciskiem „Zagłosuj na projekt” (jeśli głosujesz pierwszy raz, system poprosi Cię o uzupełnienie danych niezbędnych do udziału w głosowaniu).

2.       UWAGA! Podczas pierwszego głosowania adres e-mail należy aktywować linkiem, który zostanie na niego wysłany (może się zdarzyć, ze trafi do spamu). Masz na to czas do północy.

Głosowanie trwa 11 dni – od 1 grudnia do 11 grudnia 2020 r

Opiekun grupy: Ewa Sylwia Grala wraz z uczniami klas siódmych.