• Walentynki

• Już jest!! Skrzynka walentynkowa czeka na Was obok sekretariatu. Nie zapomnijcie! Skrzynka dostępna jest  13 lutego oraz  14 lutego, tylko do godz. 10.00!!  Zapraszamy wszystkich do przesyłania kartek.

JUŻ PRZEMINĄŁ CZAR CHOINKI

PORA WYSŁAĆ WALENTYNKI !!!

• Odwozy 10.02.2023 r.

• Wanacja, Nowa Ruda --> 12:35

Krusza, Cieloszka, Charubin ( wszyscy ) --> 12:35

Wanacja, Nowa Ruda --> 13:35

Cieciory --> 13:35

• Dzień Bezpiecznego Internetu 2023

• Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) ma na celu inicjowanie i propagowanie działań na rzecz bezpiecznego oraz świadomego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.

W dniach 13-17.02.2023r. na lekcjach informatyki, uczestnicząc w kursach e-learningowych, uczniowie będą utrwalać i poszerzać wiedzę związaną z bezpiecznym korzystaniem z internetu.

Alicja Cicha -  nauczyciell informatyki

• Kawiarenka Walentynkowych Słodkości

• Koło Młodych Wolontariuszy oraz rodzice uczniów Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Turośli zapraszają na „Kawiarenkę Walentynkowych Słodkości”, podczas której będzie można skosztować wielu smakołyków przygotowanych przez uczniów i ich rodziców. Odbędzie się ona 14 lutego na sali gimnastycznej, w godzinach od 8.00 do 12.50. Cały dochód ze sprzedaży przeznaczony zostanie na pomoc Michalince Malinowskiej w walce o zdrowie.

Warto pomagać!