• Odwozy 21.11.2022 r.

Wanacja, Nowa Ruda --> 15:25

Cieciory --> 15:25

• Dzień Życzliwości

• Przypominamy, iż jutro, tj. 21 listopada, świętujemy w naszej szkole Dzień Życzliwości. Zachęcamy do założenia stroju w kolorze żółtym.

• Przedszkolaki z wizytą w Urzędzie Gminy

• Realizując innowację "Kurpie-moja mała ojczyzna" i omawiając tematykę dotyczącą miejsca naszego zamieszkania dzieci z grupy przedszkolnej 0a i 0b wybrały się na wizytę do Urzędu Gminy w Turośli. Odbyła się ona 15.11.2022 r.

Spotkanie rozpoczęliśmy od gabinetu Pana Wójta - Piotra Niedbały. Pan Wójt przywitał dzieci bardzo serdecznie a następnie opowiedział o swojej pracy dzieciom. Na zakończenie spotkania wręczył wszystkim przedszkolakom słodki upominek.

Kolejne gabinety Urzędu mogliśmy zwiedzić dzięki uprzejmości pani Moniki Pupek - pracownika Urzędu Gminy. Pani Monika pokazała dzieciom Salę Konferencyjną, Urząd Stanu Cywilnego, Gabinet Sekretarza, Skarbnika, Zespół Obsługi Szkół, Ośrodek Pomocy Społecznej oraz pozostałe pokoje. Dzieci miały okazję zobaczyć jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach i jakie sprawy można załatwić w urzędzie. Wszyscy pracownicy Urzędu okazywali przedszkolakom zainteresowanie i byli bardzo mili. Dzieci również podziękowały za spotkanie i wręczyły własnoręcznie wykonane podziękowanie. Wizytę uważamy za bardzo udaną.

• Odwozy 16.11.2022 r.

• Wanacja --> 12:35