• Konkurs plastyczny dla klas I-III

• Zapraszamy uczniów klas I-III  do udziału w konkursie plastycznym  pod hasłem:

„Warzywa, owoce i woda to samo zdrowie i piękna uroda”

CELE KONKURSU:

- propagowanie zasad zdrowego odżywiania

- kształcenie  u uczniów postaw prozdrowotnych

- poszerzenie wiedzy z zakresu różnych technik plastycznych

- rozwijanie umiejętności  plastycznych, kreatywności i pomysłowości dzieci

- rozwijanie wrażliwości na sztukę

REGULAMIN:

1. Tematem  konkursu jest przygotowanie prac plastycznych nawiązujących do zasad  zdrowego odżywiania.
            2. Prace konkursowe mogą być wykonane dowolną techniką (oprócz materiałów sypkich).
            3. Forma pracy płaska.
            4. Format prac plastycznych – A4 .  Każdy  uczeń może wykonać na konkurs jedną pracę.
            5. Na odwrocie kartki powinny znaleźć się następujące informacje: imię i nazwisko oraz klasa.
            6. Prace należy składać u  wychowawcy klasy do dnia  28.05.2021 roku.
            7. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w czerwcu.
            8. Udział w konkursie  jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika oraz opublikowanie pracy na stronie internetowej szkoły.

Organizatorzy:  Nauczyciele edukacji  wczesnoszkolnej

• ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY - POMAGAJĄC INNYM - POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

• W nawiązaniu do międzynarodowej akcji Dzień Ziemi 2021, zapraszam do aktywnego uczestnictwa w XVI edycji ogólnopolskiego konkursu pod hasłem:

ODDAJ UŻYWANY TELEFON KOMÓRKOWY - POMAGAJĄC INNYM - POMAGASZ SWOJEJ SZKOLE

Akcja polega na zebraniu  starych, używanych, niepotrzebnych telefonów komórkowych bez baterii. Telefony po ewentualnej naprawie i usunięciu wszelkich danych mogą trafić do krajów rozwijających się w Afryce i Azji gdzie będą mogły jeszcze przez lata służyć innym dzieciom.

Telefony zbieramy do 28 maja 2021r. w sali nr 26.
            Jeśli chcesz otrzymać punkty z zachowania za udział w akcji - dołącz informację: imię i nazwisko,klasa.

Serdecznie zapraszam do udziału w zbiórce
            Alicja Cicha n-l przyrody