• UWAGA KLASY I-III !!!

„Najweselsze, najzieleńsze
            MAJ ma obyczaje…”

dla uczniów klas I – III

Maj to miesiąc zaskakujący bogactwem natury (rośliny, zwierzęta, krajobrazy…), ale również pięknymi świętami (patriotycznymi, rodzinnymi…).

Serdecznie zapraszamy uczniów klas I-III  do udziału w konkursie trwającym od 1maja 2022 r. do 27 maja 2022 r. Wystarczy zrobić ciekawe i niepowtarzalne zdjęcie !!!

Zasady konkursu:

1. Przystąpienie do konkursu następuje przez nadesłanie zdjęć. Każdy uczestnik może przesłać tylko 1 fotografię.

2. Zgłoszenie fotografii do konkursu odbywa się poprzez: przesłanie pliku w formie elektronicznej na adres:  alacieloszczyk@interia.pl

3. E-mail powinien zawierać następujące informacje: imię, nazwisko, klasa, tytuł fotografii.

4. Uczestnik posiada pełne prawa autorskie do zgłoszonej pracy, nie kopiuje fotografii stworzonych przez inne osoby i nie dokonuje żadnego retuszu.

5. Laureaci, którzy zajmą I, II i III miejsce otrzymają nagrody i dyplomy.

6. W przypadku prac nagrodzonych i wyróżnionych organizatorzy zastrzegają sobie prawo do ich publikacji w materiałach związanych z konkursem oraz promocją Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Turośli z zaznaczeniem imienia i nazwiska autora.

7. Udział w konkursie jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika.

Organizatorzy:
            p. A. Cieloszczyk, p. A. Pieńkowska, p. M. Męczkowska, p. K. Stachelek

• KONKURS RECYTATORSKI „Kto Ty jesteś? Polak mały"

• W dniu 18 maja 2022 r. w naszej szkole odbędzie się

szkolny konkurs recytatorski o tematyce patriotycznej

„Kto Ty jesteś? Polak mały”.

Zapraszamy wszystkich chętnych uczniów klas I - VIII

do zaprezentowania utworów stanowiących dorobek polskiej kultury narodowej.

Szczegóły znajdują się w regulaminie konkursu:

Regulamin_konkursu_recytatorskiego.docx

• PixBlocks Programming Challenge

• Uczniów biorących udział w konkursie zachęcam do obejrzenia webinarów przygotowujących z dr Krzywdzińskim

• klasy I-III -  link

• klasy IV - VI - link ( w tym klasa VII b)
            • Klasy VII - VIII - link

Alicja Cicha - nauczyciel informatyki