• KONKURS: ŻYCZLIWY PLAKAT

     • Zapraszamy uczniów klas 4 – 8

      do wzięcia udziału

       w konkursie dotyczącym Dnia Życzliwości,

       który obchodzimy 21 listopada.

      Należy wykonać plakat w formie elektronicznej lub papierowej

       (wówczas prosimy o przesłanie zdjęcie plakatu)

      i przesłać na adres:

       lucyna.roginska@sp.turosl.pl

      Mile widziany autorski wierszyk lub hasło.

      Na prace czekamy do 20 listopada.

      Wszystkie prace zostaną umieszczone na stronie szkoły,

      w zakładce Samorząd Uczniowski.

      Na zwycięzców będą czekać nagrody😊

       

      Organizator: Samorząd Uczniowski

     • Święto Niepodległości

     •  Święto Niepodległości jest szczególnym czasem, w którym wszyscy Polacy powinni stanowić jedność. Po latach ciężkiej niewoli odzyskaliśmy tak upragnioną wolność i niepodległość.

      Zapraszamy do obejrzenia materiału filmowego przygotowanego przez naszą szkołę we współpracy z GOK. Wydarzenie ze względów epidemicznych zrealizowane zostało wyłącznie w formie online. Przedstawienie zrealizowane zostało dla upamiętnienia żołnierzy Wojska Polskiego i Armii Krajowej oraz Kolejnej  Rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

      Patriotyczny film - kliknij tutaj

       

     • UWAGA RODZICE !

     • Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji i Nauki z dnia 5 listopada 2020 r. w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 od 9 listopada do 29 listopada w klasach I - VIII prowadzone będzie nauczanie zdalne. Nauczyciele prowadzić będą zajęcia w sposób online łącząc się z dziećmi przez Platformę Meet. Lekcje prowadzone będą zgodnie z obowiązującym planem lekcji. Nauczyciele są również do dyspozycji rodziców i uczniów na terenie szkoły. Zajęcia specjalistyczne będą prowadzone na terenie szkoły w godzinach ustalonych z nauczycielem prowadzącym zajęcia. Przywozy i odwozy oddziałów przedszkolnych pozostają bez zmian.

      Dyrektor szkoły

      Andrzej Męczkowski