Mój przedmiot Poznajemy, rozumiemy, programujemy Album fotograficzny Walentynki 2017 Baltie Dzień Bezpiecznego Internetu Konkursy TIK

rok szkolny 2016/2017

Konkurs BALTIE przeprowadzany jest od 2009 roku (platforma konkursowa Baltie.net). Nasza szkoła przystąpiła do niego po raz pierwszy w bieżącym roku szkolnym. Idea konkursu opiera się na programowaniu w języku Baltie 3 i przesyłaniu swoich rozwiązań na serwer konkursowy Baltie.net.

W okresie przygotowawczym zarejestrowano wszystkich uczniów II etapu edukacyjnego i jednego ucznia z klasy trzeciej. Łącznie założono 88 kont. Każdy uczeń miał zatem takie same szanse na odniesienie sukcesu.

Konkurs składa się z kilku etapów:

1. Etap domowy – zadania przesłało na serwer 54 uczniów (47,52 % zarejestrowanych), w tym 37 wykonało swoje zadania poprawnie (42,05 % ogólnej liczby). Ten etap wyłonił uczestników etapu szkolnego. Do kolejnego etapu przystąpiło 12 uczniów o najwyższych wynikach.
  2. Etap szkolny – kolejne lokaty zajęli: (wg zestawienia dostępnego na serwerze Baltie.net)

Kategoria A (klasy 0 – III)

Kacper Siwik

Kategoria B (klasy IV – VI)

Bartłomiej Tanajewski

4.

Tomasz Bielski

5.

Amelia Rybka

6.

7.

Julia Prosowska

8.

Radosław Pieloszczyk

9.

Justyna Jastrzębska

10.

Maciej Szczęsny

Udział

Artur Babowicz

3. Etap wojewódzki –

W tym etapie udział wzięły dwie szkoły, kolejne lokaty zajęli: (wg zestawienia dostępnego na serwerze Baltie.net)

Kategoria A (klasy 0 – III)

Kacper Siwik

Kategoria B (klasy IV – VI)

4.

Amelia Rybka

5.

Julia Prosowska

6.

Radosław Pieloszczyk

8.

Maciej Szczęsny

9.

Tomasz Bielski

10.

Justyna Jastrzębska

11.

Bartłomiej Tanajewski

4. Finał – 10 czerwca 2017 r.

W tym etapie wzięli udział uczniowie nominowani przez organizatorów konkursu spośród 622 zawodników ze 120 szkół, 22 województw, 3 krajów.

Województwo podlaskie reprezentowali uczniowie naszej szkoły, zajęli następujące lokaty:

kat. A

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Lokata (spośród 120  uczestników)

udział

kat. B.

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Lokata (spośród 354 uczestników)

222

253

325

Składam bardzo serdeczne podziękowania Panu Dyrektorowi - A. Męczkowskiemu, Radzie Rodziców oraz Nauczycielom – członkom komisji konkursowej za pomoc merytoryczną i finansową przy organizacji konkursu.

rok szkolny 2017/2018