• UWAGA MIŁOŚNICY KSIĄŻEK!!! Wracamy z "Przerwą na czytanie".

•      Nudzisz się na przerwach? Lubisz czytać książki? A może lubisz czytać książki na przerwach? Jeśli więc chociaż  na jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, to już od  9  listopada (w każdy czwartek) zapraszamy Cię do biblioteki szkolnej na wspólną „PRZERWĘ  NA CZYTANIE”.  To nasza druga edycja tej akcji, którą w tym roku postanowiliśmy  uatrakcyjnić nowymi pomysłami, o których dowiecie się już jutro!  Wystarczy przyjść, wygodnie usiąść i zasłuchać się… w czytaniu. Do zobaczenia!

Nauczyciele bibliotekarze:

Agnieszka Pieńkowska

Cecylia Paliwoda

Andrzej Męczkowski

• „Moja ulubiona książka” - konkurs świetlicowy

• Chcielibyśmy zachęcić uczniów do spojrzenia po raz kolejny na książkę, jako źródło niezliczonych światów, historii, opowieści, oraz wiedzy. Zapraszamy do pokazania w formie plastycznej, że tradycyjna książka jest nadal ważna i potrzebna. Dobrze dobrana - rozwija i ubogaca każdego z nas, otwiera na nowe doświadczenia, doskonale uprzyjemnia nam czas. Zapraszamy do stworzenia prac pokazujących, że czytanie jest fajne i warto sięgać po książki oraz zawarte w nich opowieści i historie.

Regulamin konkursu znajduje się w zakładce ŚWIETLICA - KONKURSY

• "Z kulturą mi do twarzy"

• Świetlica szkolna w roku szkolnym 2023/2024 bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Z kulturą mi do twarzy" (Edycja IV). Wszystkie informacje związane z projektem oraz relacje fotograficzne zostaną udostepnione na stronie szkoły w zakładce: ŚWIETLICA.

• ZMIANA W ODWOZACH I PRZYWOZACH

•   Odwozy   w dniu 25.10.2023 r.

12:35 --> Nowa Ruda, Wanacja

12:35 --> Krusza, Cieloszka, Charubin

13:35 --> Cieciory

13:35 --> Nowa Ruda, Wanacja