• Święta z Minecraft

• W roku szkolnym 2023/2024, na lekcjach inforematyki, uczestniczymy w ogólnopolskim projekcie oGRAJmatmę Laboratoria Przyszłości z Minecraft.

PROJEKT "OGRAJMATMĘ" CZYLI MATEMATYCZNA MOC MINECRAFTA" POLEGA NA REALIZOWANIU ZADAŃ MATEMATYCZNYCH W ŚRODOWISKU GRY MINECRAFT.

Uczniowie klas IV - VIII w okresie świątecznym brali udział w wyzwaniu "Śnieżynek budowanie" oraz budowali zimowe, świąteczne światy w Minecraft.

Zapraszamy do obejrzenia galerii świątecznych, Minecraftowych Światów.

Wesołych Świąt!!!

• ODWOZY W DNIU.15.12.2023 R

12:35 --> Krusza, Cieloszka, Charubin (wszyscy)

12;35--> Nowa Ruda

12;35-->  Wanacja

13:35 --> Cieciory

13:35 --> Nowa Ruda, Wanacja

• Świąteczna Paczka

• Czas Świąt Bożego Narodzenia to okres cudów, dlatego po raz kolejny postanowiliśmy zorganizować „Świąteczną Paczkę” dla potrzebujących rodzin z gminy Turośl. Zachęcamy całą społeczność szkolną do uczestnictwa w zbiórce żywności, artykułów spożywczych, słodyczy, zabawek, środków higienicznych, które w okresie od 15.12.23 r. do 21.12.23 r. można dostarczyć do sali nr 15.

Warto pomagać!

Koło Młodych Wolontariuszy

• Kiermasz świąteczny

• W ramach akcji "Ile waży św. Mikołaj?" zapraszamy na kiermasz świąteczny, który odbędzie się 15.12.2023r. (jutro). Zachęcamy do zakupu pieników zrobionych przez dzieci. Do kupienia będą również lizaki, cukierki, a także ozdoby świąteczne. SU