• KONSTYTUCJA 3 MAJA - SZKOLNY KONKURS WIEDZY

• Drodzy Uczniowie klas IV - VIII,

zapraszam Was do wzięcia udziału w konkursie wiedzy związanym z uchwaleniem KONSTYTUCJI 3 MAJA (zapisy do dnia 11 maja). Poniżej zamieszczam link, pod którym znajdziecie szczegółowe informacje:

Konkurs - informacje szczegółowe

Alicja Pieloszczyk - nauczycielka historii

• KONKURS FOTOGRAFICZNY

• Z okazji obchodów Dnia Ziemi zespół nauczycieli przedmiotów matematyczno – przyrodniczych  ogłasza konkurs fotograficzny  „Majówka w obiektywie”  i zaprasza wszystkich chętnych uczniów do wzięcia udziału.

Zasady konkursu są proste: wyjdź na spacer z aparatem fotograficznym i zrób zdjęcie budzącej się do życia przyrodzie. Praca powinna przedstawiać  przyrodę w maju. Może to być wybrany gatunek: kwitnącej rośliny zielnej, kwitnącego krzewu, drzewa lub wszystkie ww. elementy.

Regulamin konkursu:

1. Konkurs skierowany jest do uczniów z klas I– VIII.

2.Zadaniem uczestników jest wykonanie zdjęcia nawiązującego do hasła konkursu „Majówka w obiektywie”.

3. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie.

4.Komisja konkursowa oceni prace w dwóch kategoriach wiekowych:
            klasy I- III oraz IV – VIII.

5. Zdjęcia wraz z danymi (imię i nazwisko uczestnika, klasa) należy przesłać do dnia  10.05.2023 r.  na adres mailowy: a.cicha@sp.turosl.pl lub  cecylia.kolno@op.pl
            6.Wyniki konkursu zostaną ogłoszone 15.05.2023 r. na stronie internetowej szkoły.

7.Na zwycięzców czekają nagrody oraz dodatnie punkty z zachowania.

8. Udział w konkursie jest jednoznaczny z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych uczestnika oraz opublikowanie pracy na stronie internetowej szkoły.

Organizatorzy:

Zespół n-eli przedmiotów przyrodniczych

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSIE!

• Akademia z okazji Święta Narodowego Trzeciego Maja

•     Zapraszamy całą społeczność szkolną na uroczystą akademię z okazji 232. rocznicy uchwalenia KONSTYTUCJI 3 MAJA, która odbędzie się w naszej szkole na hali sportowej w dniu 28 kwietnia 2023 r. (piątek), na 5. godzinie lekcyjnej.

Tego dnia obowiązuje strój galowy.

• Odwozy 27.04.2023 r.

• Wanacja, Nowa Ruda --> 12:35

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 12:35

Wanacja, Nowa Ruda --> 13:35

Cieciory --> 13:35

Krusza, Cieloszka, Charubin ( wszyscy ) --> 14:30

Wanacja, Nowa Ruda --> 15:25

Cieciory --> 15:25

• KONKURS WIEDZY O SZWECJI

• Zapraszamy uczniów klas IV-VIII do wzięcia udziału w SZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY O SZWECJI. Konkurs odbędzie się 10 maja (środa) na 6 godzinie lekcyjnej w bibliotece szkolnej. Chętnych prosimy o zgłaszanie się do nauczycieli języka angielskiego.

Regulamin Szkolnego Konkursu Wiedzy o Szwecji                                                                                                                                                                                                                                                          Organizatorzy:

p. L. Rogińska

p. I. Sokołowska