• Mistrzyni Województwa jest wśród Nas

• 22 kwietnia 2023 roku w Supraślu odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Drużynowych Biegach Przełajowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży. Na zawody awans uzyskało 14 uczniów z naszej szkoły. Każdy z biegających dał z siebie wszystko i godnie reprezentował Nasza Szkołę. Mistrzynią Województwa Podlaskiego została Małgorzata Lena Bączek. Jest to ogromny sukces naszej uczennicy. III miejsce zajął Patryk Murach a IV lokatę Dominik Dziekoński. W punktacji Drużynowej Igrzysk Dzieci  uplasowaliśmy się tuż za podium.

• Wiosenne słodkości

• W najbliższą środę, tj. 26 kwietnia, uczniowie naszej szkoły będą mieli możliwość zaprezentowania swoich talentów kulinarnych! Szczególnie skupimy się na cukiernictwie, ponieważ w tym dniu przygotowane przez nich słodkości będą dostępne w sprzedaży, z której dochód przeznaczymy na cele charytatywne. Zachęcamy wszystkich uczniów do spróbowania swoich sił w wypiekach i do przygotowania galaretek, ciastek, muffinek itp. własnego wyrobu. Natomiast pozostałych namawiamy do zajadania się w tym dniu przygotowanymi przez małych cukierników słodkościami, ponieważ będzie to zajadanie się w szczytnym celu!

Warto pomagać!

• ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI W NASZEJ SZKOLE

• Tak jak my obchodzimy swoje urodziny czy imieniny

tak nasza ziemia ma swoje święto.

22 kwietnia  ŚWIATOWY DZIEŃ ZIEMI.

Z tej okazji w naszej szkole 26 kwietnia 2023 r. na 5 lekcji odbędzie się uroczysty apel.

ZACHĘCAMY by w modzie szkolnej tego dnia (26 kwietnia – środa) królowały kolory: zielony oraz niebieski.

Organizatorzy 😊

• Odwozy 20.04.2023 r.

• Wanacja, Nowa Ruda --> 12:35

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 12:35

Wanacja, Nowa Ruda --> 13:35

Cieciory --> 13:35

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 14:30

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 15:25

Wanacja, Nowa Ruda --> 15:25

Cieciory --> 15:25

• Jedziemy na Mistrzostwa Województwa Podlaskiego

• 15 kwietnia Nasi uczniowie brali udział w Drużynowych Biegach Przełajowych w Rybakach. Były to eliminacje na zawody wojewódzkie a awans mogło uzyskać tylko 15 najlepszych zawodników z każdej kategorii wiekowej. Do Supraśla 22 kwietnia jedzie 14 sportowców. Wszystkim życzymy jak najlepszych wyników.