• KURPIOWSKI BIEG MORSA

• 12 marca nasi uczniowie brali udział w Kurpiowskim Biegu Morsa. Zwyciężył Tomasz Pardo zaś na drugim stopniu podium uplasował się Dominik Murach. 4 miejsce zajęła Wiktoria Sokołowska i Jakub Bugnacki, 5 miejsce Maciej Turski, 6 miejsce wybiegał Wojciech Charubin. Partyk Murach startował w kategorii Open na dystansie 5 km i przybył na metę na 4 miejscu. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz puchary. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Odwozy 13.03.2023 r.

• Wanacja, Nowa Ruda --> 12:35

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 12:35

Wanacja, Nowa Ruda --> 13:35

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 13:35

Cieciory --> 13:35

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 14:30

Wanacja, Nowa Ruda --> 15:25

Cieciory --> 15:25

• KONKURS "MÓJ KOLEGA/KOLEŻANKA MOŻE NA MNIE LICZYĆ"

1.   Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-VIII Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Turośli.
            2.   Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne.
            3.   Celem konkursu jest własnoręczne wykonanie przez uczniów pracy plastycznej.
            4.   Technika wykonania dowolna, z wyjątkiem materiałów sypkich.
            5.   Jury oceni prace w dwóch kategoriach: kl. I-III i kl. IV-VIII.
            6.   Jury przyzna po jednej nagrodzie głównej w każdej z dwóch kategorii.
            7.   Jury oceni prace biorąc pod uwagę estetykę wykonania, kreatywność i pomysłowość autora.
            8.   Prace należy dostarczyć do wychowawców świetlicy:

p. J. Stachelek i p. E. Kosiorek, w terminie do 14.03.2023r. (wtorek).

1.  Każdy uczestnik konkursu otrzyma punkty dodatnie z zachowania.
            2.   Podsumowanie konkursu odbędzie się na apelu w Dzień Wiosny (21.03.2023r.)

Wychowawcy Świetlicy

• KIERMASZ KSIĄŻEK W BIBLIOTECE SZKOLNEJ.

•    Biblioteka szkolna zaprasza na kiermasz tanich książek wydawnictwa Drugi Tom.
            W ofercie znajdują się między innymi bajki, baśnie, wierszyki, kolorowanki, książki edukacyjne, kulinarne, obyczajowe. Wszystkie książki są nowe, pięknie wydane i jak zawsze
            w BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH!