• Odwozy i przywozy na najbliższe dni ( do odwołania )

• ODOWZY:

Wanacja, Nowa Ruda --> 12:35

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 12:35

Wanacja, Nowa Ruda --> 13:35

Cieciory --> 13:35

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 14:30

Wanacja, Nowa Ruda --> 15:25

Cieciory --> 15:25

PRZYWOZY:

6:45 --> Cieciory ( autobus wyjedzie z Turośli )

7:10 --> Nowa Ruda i Wanacja ( jeden autobus wyjedzie z Turośli )

• Dziewczęta Wicemistrzem Województwa Podlaskiego

• 22 października na malowniczo położonych trasach w Przewięzi koło Augustowa odbyły się Mistrzostwa Województwa Podlaskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych Igrzysk Dzieci i Młodzieży. Wzięło w niej udział 22 drużyny dziewcząt i chłopców. Rywalizacja była bardzo zacięta,  gdyż każdy zespół walczył o Mistrzostwo i awans na Finał ogólnopolski. Drugie miejsce w Województwie zajęły zawodniczki naszej szkoły:

Lena Bączek

Olszewska Wiktoria

Pardo Weronika

Turska Maja

Bałdyga Karolina

Trzcinka Klaudia

Turośl miała też reprezentantów w kategorii chłopców klas IV-VI. Bardzo dzielnie walczyli zajmując V miejsce.

Wszystkim sportowcom serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za następne starty.

• Odwozy 24.10.2022 r.

• Wanacja, Nowa Ruda --> 12:35

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 12:35

Wanacja, Nowa Ruda --> 13:35

Cieciory --> 13:35

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 14:30

Wanacja, Nowa Ruda --> 15:25

Cieciory --> 15:25

• Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych  " Bieg po Zdrowie"
          • Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych " Bieg po Zdrowie"

• 19 października przy pięknej jesiennej pogodzie odbyły się Mistrzostwa Szkoły w Indywidualnych Biegach Przełajowych ,, Bieg po Zdrowie". Uczniowie startowali w czterech kategoriach biegowych. Najpierw biegały klasy 4-6 a następnie 7-8 na dystansie 800m. W mistrzostwach wzięło udział 136 sportowców. Najlepsi otrzymali z rąk Pana Dyrektora medale.

Ps. Trzymajcie kciuki za nasze Sztafety  w najbliższą sobotę na Mistrzostwach Wojewodztwa Podlaskiego w Augustowie.                                                                                                                                                                                                                             Nauczyciele wf