• Konkurs bożonarodzeniowy "Najpiękniejsza bombka"

Cele konkursu:

• wprowadzenie w nastrój Świąt Bożego Narodzenia
            • wykorzystanie różnorodnych technik plastycznych rozwijających inwencję twórczą i pomysłowość uczniów

Regulamin konkursu:

• W konkursie mogą wziąć udział uczniowie klas  I –VIII.
            • Prace będą ocenianie w dwóch kategoriach: klasy I-III i IV-VIII.
            • Ocenie podlegać będą prace wykonane różnymi technikami plastycznymi; estetyczne, pomysłowe i samodzielne.
            • Format prac jest dowolny.
            • Prace muszą być wykonane indywidualnie.
            • Termin składania prac upływa 13.12.2021 r.
            • Prace składamy do wychowawców świetlicy.
            • Podsumowanie i rozdanie nagród nastąpi 15.12.2021 r.

Organizatorzy konkursu:

E. Grabowska

E. Kosiorek

R. Milewski

• Odwozy w dniu 17.11.2021 r.

• Wanacja i Nowa Ruda --> 12:35

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 12:35

Cieciory --> 13:35

Wanacja, Nowa Ruda --> 13:35

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 14:30

Cieciory --> 15:25

Wanacja, Nowa Ruda --> 15:25

• Konkurs czytelniczy Księgarni Tuliszków „Zamiast pączka, lepsza książka”.

• „Zamiast pączka, lepsza książka” to tytuł ogólnopolskiego konkursu czytelniczego, w którym bierze udział  nasza szkoła.

Uczennice klasy 8a:  Wiktoria Charubin, Amelia Kobryś i Amelia Lewandowska przygotowały na ten konkurs plakat. Na plakacie wykorzystaliśmy zdjęcie wykonane przez Waszego kolegę z klasy 8a Michała Mikuckiego. Plakat promuje czytelnictwo, a zarazem jest reklamą zasobów Księgarni Tuliszków. Biblioteka szkolna przygotowała prezentację multimedialną. Szkoła ma szansę wygrać bon na zakup lektur i  innych ciekawych książek. Zachęcamy wszystkich do obejrzenia naszej reklamy kiermaszu taniej książki i działań promujących czytelnictwo.

Konkurs_czytelniczy_Zamiast_paczka_lepsza_ksiazka.pptx

Link do strony organizatora: https://www.facebook.com/tuliszkow

Jednocześnie jeszcze raz przypominamy o trwającym w bibliotece kiermaszu książek Księgarni Tuliszków. Jeśli chcesz, aby w szkolnej bibliotece pojawiły się nowości czytelnicze, to przyjdź i kup atrakcyjne książki z Księgarni i Hurtowni Taniej Książki Tuliszków. Zakupów możesz też dokonać bezpośrednio na stronie internetowej księgarni.

Agnieszka Pieńkowska

Cecylia Paliwoda