• Europe Code Week 2021 - Europejski Tydzień Kodowania

• W dniach 18 - 22 X 2021r. na lekcjach edukacji informatycznej w klasach I - III oraz informatyki w klasach IV - VIII będziemy uczestniczyć w akcji pod hasłem "KODUJEMY - PROGRAMUJEMY!!!"

Alicja Cicha - nauczyciel informatyki

• Indywidualne Biegi Przełajowe o Puchar Wójta Gminy Turośl 26.09.2021

• Lekkoatleci naszej szkoły przywitali jesień na sportowo!

Uczniowie klas IV- VIII sprawdzili swoje możliwości wytrzymałościowe podczas Indywidualnych Biegów  Przełajowych o Puchar Wójta Gminy Turośl.
            Przy sprzyjającej aurze i w pięknej leśnej scenerii dzieci i młodzież ścigały się na dystansie 800m. 1000m w czterech kategoriach wiekowych:
            Walce o jak najlepsze miejsca przyświecały trzy podstawowe cele: propagowanie zdrowego stylu życia, przestrzeganie zasady ,,fair play” oraz dobra zabawa.
            Młodym sportowcom towarzyszyli i dzielnie wspierali licznie zgromadzeni trenerzy oraz rodzice.

W zawodach wzięło udział ponad 70 biegaczy ze szkół z Ptaków, Ksebek, Lemana i Łachy.

Miejsca naszych uczniów:

4. Kazański Dawid

5. Krysiak Krzysztof

6. Mikucki Michał

Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe puchary, medale oraz dyplomy wręczone osobiście przez Wójta Gminy Turośl Pana Piotra Niedbała.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Nauczyciele wychowania fizycznego

• INFORMACJA

• Od jutra ( 28.09.2021 r. ) w naszej szkole odbywać się będą zajęcia wyrównujące z następujących przedmiotów: język polski, język angielski, matematyka, biologia, chemia, fizyka, przyroda.