• INFORMACJA !

• Po odbiór zaświadczeń z egzaminu ósmoklasisty proszę o zgłaszanie się w piątek 09.07.2021 r. od godziny 10:00.

• GMINNY FESTYN RODZINNY 23.06.2021 r.

• 23 czerwca 2021 r. na boisku szkolnym odbył się IV GMINNY FESTYN RODZINNY. Organizatorami plenerowej imprezy byli: Wójt Gminy Turośl – Pan Piotr Niedbała i Dyrektor Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Turośli – Pan Andrzej Męczkowski. Festyn zgromadził, jak co roku, całe rodziny. Pogoda dopisała i mogliśmy wspaniale się bawić. Dzieci skorzystały z różnorodnych dmuchanych atrakcji, rowerków wodnych. Niesamowitą radość sprawiły im popcorn i wata cukrowa. Zainteresowaniem cieszyły się też stoiska: 15 Mazurskiego Batalionu Saperów w Orzyszu, 13 Batalionu Lekkiej Piechoty w Łomży, Policji, Straży Pożarnej, Grupy Ratunkowej „Nadzieja”, a także Hufca Kolno i Drużyny Harcerskiej „TWARDZIAKI”, która rozpoczęła działalność w naszej szkole w bieżącym roku szkolnym. Dziękujemy również wszystkim rodzicom, którzy przygotowywali poczęstunek dla uczestników festynu oraz wszystkim tym, którzy poprzez swoją obecność oraz zaangażowanie przyczynili się do cudownie spędzonego czasu.