• Przywozy w dniu 01.09.2020 r.

          • Około 6:45 autobusy wyjadą z Turośli we wszystkich kierunkach. (W AUTOBUSIE OBOWIĄZUJĄ MASECZKI) Po zakończeniu uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego będą odwozy.

          • ORGANIZACJA W DNIU 01.09.2020 R.

          • O godzinie 8:00 w kościele odbędzie się Msza Swięta, a następnie uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 w hali szkolnej.

            W KOŚCIELE OBOWIĄZUJĄ MASECZKI !

          • DZIEŃ ADAPTACYJNY

          • Szanowni Rodzice!

            Serdecznie zapraszamy dzieci 3-letnie i 4-letnie na DZIEŃ ADAPTACYJNY, który odbędzie się w poniedziałek 31 sierpnia 2020r. o godzinie 10:00 w salach przedszkolnych.

            Wychowawczynie

          • WYNIKI Z REKRUTACJI NA ROK SZKOLNY 2020 / 2021

          • 3 - latki

            1. Malewski Aleksander

            2. Lidacki Ksawery

            3. Banach Mikołaj

            4. Kozłowska Emilia

            5. Wienczek Aleksander

            6. Trzcińska Iga

            7. Trzcińska Olga

            8. Parda Tobiasz

            9. Kobryś Oliwier

            10. Lewandowska Zofia

            11. Krawczyk Tomasz

            12. Banach Joanna

            13. Ptak Tomasz

            14. Sadłowska Aleksandra

            15. Salamucha Filip

            16. Szymański Aleksander

             

            4 - latki

            1. Szymańska Martyna

            2. Korwek Eliza

            3. Turski Szymon

            4. Sokołowski Kacper

            5. Charubin Kuba

            6. Jurczak Szymon

            7. Trzciński Maksymilian

            8. Kawałek Mikołaj

            9. Trzcińska Karina

            10. Grala Miłosz

            11. Krysiak Mateusz

            12. Pupek Fabian

            13. Makowski Mikołaj

            14. Ksepka Aleksandra

            15. Prusinowski Kacper

            16. Charubin Dawid

            17. Zaciek Alicja

             

            5 - latki

            1. Parda Kamil

            2. Parda Angelika

            3. Chaberek Maja

            4. Stachelek Igor

            5. Pupek Marcel

            6. Jurczak Amelia

            7. Pianka Łukasz

            8. Stachelek Michalina Maria

            9. Taranta Kuba

            10. Kłos Kajetan

            11. Sadłowski Błażej

            12. Banach Aleksandra

            13. Bałdyga Maja

            14. Bednarczyk Nikola

            15. Jaskólski Kacper

            16. Skrodzki Tobiasz

            17. Parda Albert

            18. Turska Izabela

            19. Bączek Lena

            20. Ptak Dominik

            21. Aniśko Radosław

            22. Pardo Amelia

            23. Piątek Szymon

            24. Stachelek Tomasz

             

            6- latki

            1. Chojnowski Witold

            2. Bałdyga Szymon

            3. Bałdyga Julian

            4. Piankowska Lena

            5. Głażewski Gabriel

            6. Trzciński Mateusz

            7. Czerwińska Zuzanna

            8. Banach Krystian

            9. Bałdyga Maciej

            10. Pupek Amelia

            11. Szablak Dawid

            12. Banach Julia

            13. Grzymkowska Martyna

            14. Parda Karolina

            15. Siwik Gabriela

            16. Drężek Filip

            17. Sadłowski Maciej

            18. Szloński Mateusz

            19. Parda Izabela

            20. Górska Natalia

            21. Pieloch Antoni

            22. Olechno Hanna

            23. Stachelek Jakub Andrzej

             

            Klasa I

            1. Parda Kacper

            2. Parda Mateusz

            3. Nerowski Gabriel

            4. Malewska Julia

            5. Jurczak Maciej

            6. Milewski Jan

            7. Siwik Lena

            8. Murach Aleksandra

            9. Gleba Gabriel

            10. Prusinowska Antonina

            11. Rydel Julia

            12. Puławski Jan

            13. Bugnacki Oskar

            14. Pieloszczyk Pola

            15. Gajda Alicja

            16. Wienczek Nikola

            17. Piaskowski Paweł

            18. Parda Kacper

            19. Krawczyk Igor

            20. Sekściński Wiktor

            21. Sawicka Weronika

            22. Poświata Natalia

            23. Dziekoński Dominik

            24. Pac Jakub