• Konkursy matematyczno - przyrodnicze

        • ROK SZKOLNY 2020/2021

          TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY
             

           

           

           

           

          ROK SZKOLNY 2019/2020

          TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY
          Wojewódzki Konkurs Biologiczny 21.10.2019 r.

          etap szkolny

          Natalia Zakrzewska (VIII a) - 70%

          Karolina Grala (VIII a) - 46%

          Dominika Szablak (VIII b) - 60%

          Karolina Kuliś (VIII a) - 43%

          Oliwia Lewandowska (VIIIa) - 50%

          A. Muzyk
          Biolodzy na 6! Konkurs biologiczny 18.06.2020 r. etap szkolny

          klasa 5

          1. miejsce: Małgorzata Bączek (5b), Cyprian Trzciński (5b), Aleksandra Charubin (5b), Luiza Aniśko (5b), Zygmunt Sachajko (5a) - 100%

          wyróżnienie: Bartosz Zalewski (5a), Sandra stachelek (5b)

           

          klasa 6

          1. miejsce: Krzysztof Krysiak (6b) - 100%

          2. miejsce: Dominika Murach (6b)

          3. miejsce: Amelia Lewandowska (6a), Adrian Dawidczyk (6a)

          A. Muzyk

           

           

           

          ROK SZKOLNY 2018/2019

          TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY
          Wojewódzki Konkurs Matematyczny 06.11.2018 stopień szkolny

          1. Jakub Bugnacki kl. VIIIa  - 93% zakwalifikował się na          stopień rejonowy.

          2. Emilia Poławska kl. VIIIb -90% -zakwalifikowała się        na   stopień rejonowy.

          Bożena  Kowalczyk

          Dzień Tabliczki mnożenia - konkurs 28.09.2018 stopień szkolny

          Certyfikat Eksperta Tabliczki mnożenia otrzymali:

          1. Siwik Piotr- kl. III

          2. Zalewski Bartosz - kl. IVa

          3. Aniśko Luiza kl. IVb

          4. Bastek Paulina -  kl. IVb

          5. Olechno Magdalena - kl. IVb

          6. Puławska Gabriela -  kl. IVb

          7. Charubin Wiktoria -  kl. Va

          8. Mikucki Michał -  kl. Va

          9. Bączek Kamil -  kl. Vb

          10. Parda Magdalena -  kl. Vb

          11.Poławski Dawid - kl. Vb

          12. Żyjewska Oliwia - kl. Vb

          13. Malczyk Oliwia - kl. Vb

          14. Piątek Oliwia - kl. VIa

          15. Parda Maciej - kl. VIa

          16.Grudziądz Oliwia - kl. VIa

          17.Charubin Krystian - VIIa

          18.Piankowski Bartosz - VIIa

          19. Stachelek Szymon - VIIa

          20. Bugnacji Jakub - VIIIa

          21. Bałdyga Anita-VIIIb

          22.Poławska Emilia - VIIIb

          23. Malczyk Monika - VIIIb

          24. Olechno Szymon - VIIIb

          Wyróżnienia

          1. Pawelczyk Sebastian

          2. Sachajko Zygmunt

          3. Duda Natalia

          4.Grajko Dominik

          5.Niedbała Oliwia

          6. Pardo Dominika

          7. Prusinowska Dominika

          8. Rossowiecki Oliwier

          9.Pupek Mikołaj

          10.Trzcinka Klaudia

          11.Filipkowski Damian

          12.Bałdyga Artur

          13. Kuliś Karolina

          14. Gadomski Jakub

          Bożena Kowalczyk

          Ewa Sylwia Grala

          Alicja Cicha

          Halina Gleba

          Wojewódzki Konkurs Chemiczny 13.11.2018r. etap szkolny

          1.Anita Bałdyga -78%

          2. Aleksandra Ruszczyk- 63%

          3. Aleksandra Majewska- 58%

          Małgorzata Wiśniewska
          Szkolny konkurs fotograficzny "Przyrodnicza Fotka" 23.05.2019r. etap szkolny

          W kategorii klas IV-VIII:

          I miejsce - Amelia Lewandowska kl. 5a

          II miejsce - Oliwia Lewandowska kl. 7a

          III miejsce - Adrian Dawidczyk kl. 5a

          Wyróżnienie - Magdalena Parda kl. 5b

          W kategorii klas I-III:

          I miejsce - Antoni Chojnowski kl.2a

          II miejsce - Adam Krysiak kl. 2a

          III miejsce - Nikola Dawidczyk kl. 1a

          Wyróżnienia:

          Adam Męczkowski kl. 1a

          Julia Kozłowska kl. 1a

          Tomasz Parda kl. 1a

          Aniela Prusinowska kl. 1b

          Klaudia Łagodzińska kl. 1b

          Maja Banach kl. 2a

          Wiktoria Olszewska kl. 2a

          Franciszek Sachajko kl. 2a

          Lena Puławska kl. 2a

          Patryk Murach kl. 2a

          Błażej Nerowski kl. 2a

          Grzegorz Trzciński kl. 2a

          Gabriela Pieloch kl. 2a

          Zuzanna Kuliś kl. 2a

          Jakub Charubin kl. 2a

          Wojciech Grala kl. 2a

          Lena Wiśniewska kl. 2b

          Katarzyna Łagodzińska kl. 2b

          Piotr Siwik kl. 3

           

          Alicja Cieloszczyk

          Konkurs wiedzy ekologiczno- przyrodniczej

          "Przyjaciele przyrody"

          maj

          2019r.

          etap szkolny

          I miejsce

          Weronika Pardo kl.3

          II miejsce

          Adam Krysiak kl.2a

          III mejsce

          Błażej Nerowski kl.2a

          Agnieszka Pieńkowska

          Halina Gleba

          ALBUS

          OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z BIOLOGII

          maj 2019 r. etap ogólnopolski

          1. Krzysztof Krysiak - dyplom laureata (5 miejsce) kl. 5b

          2. Grzegorz Szablak - dyplom laureata (9 miejsce) kl. 5a

          3. Julia Stachelek- wyróżnienie (13 miejsce) kl. 5a

          4. Wiktoria Charubin kl. 5a

          5. Kacper Siwik kl. 5a

          6. Dominik Lewandowski kl. 5a

          7. Roksana Filipkowska kl. 5a

          8. Aleksandra Majewska (kl. 8b)

          9. Justyna Jastrzębska (kl. 8b)

          10. Olda Sachajko (kl. 8b) 

          11. Oliwia Bednarczyk (kl. 8b)

           

          Agnieszka Muzyk

           

           

          ROK SZKOLNY 2017/2018

          TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY
          Wojewódzki Konkurs Matematyczny 05.12.2017r. stopień szkolny  Stachelek Szymon kl. VI a - 90%. zakwalifikował się na stopień rejonowy. Dorota Małż

          Mistrzostwa Powiatu Kolneńskiego

          "Liczydło 2018"

          14.03.2018r. powiatowy

          IImiejsce w kategorii drużynowej  Siwik Mateusz kl. VI a

          Stachelek Szymon kl. VI a

          Tanajewski Bartłomiej kl. VI a

          V miejsce w kategorii indywidualnej

            Stachelek Szymon kl. VI a

           

          Dorota Małż

          Międzyklasowy konkurs "Tajemnice przyrody"

          klasa V

          10.04.2018r.

          stopień szkolny

          (3 etapy)

          I miejsce - Oliwia Grudziądz - kl. V a

          II miejsce - Oliwia Niedbała - kl. V a

          III miejsce - Oliwia Malczyk - kl. V b

          Alicja Cicha

          Szkolny konkurs

          "Noc z Matematyką"

          25.26.05. 2018 r. etap szkolny

          I miejsce:

          - Siwik Mateusz kl. VI a

          - Stachelek Szymon kl. VI a

          - Tanajewski Bartosz kl. VI a

          II miejsce

          - Charubin Krystian kl. VI a

          - Małż Konrad kl. VI a

          - Pieloszczyk Radosław kl. VI a

          Dorota Małż

          Międzynarodowy konkurs Matematyczny "Kangur 2018"

           

          15.03.2018 r. etap międzynarodowy

          Wyróżnienie:

          Tanajewski Bartosz kl. VI a

          Dorota Małż

          Międzynarodowy konkurs Matematyczny "Kangur 2018"

           

          15.03.2018 r. etap międzynarodowy

          Wyróżnienie:

          Szablak Grzegorz kl. IV a

          Ewa Sylwia Grala

          Konkurs wiedzy ekologiczno- przyrodniczej

          "Przyjaciele przyrody"

          26.04.2018r  etap szkolny

          I miejsce

          Bartosz Zalewski  kl. III a  

          II miejsce   

          Gabriela Puławska kl. III b

          III miejsce

          Aleksandra Charubin  kl. III b

          K.  Stachelek 

          A. Pieńkowska 

          Międzyklasowy konkurs "Tajemnice przyrody"

          klasa VI

          11.06.2018r.

          stopień szkolny

          (3 etapy)

          I miejsce - Mateusz Siwik - kl. VI a

          II miejsce - Szymon Stachelek - kl. VI a

          III miejsce - Natalia Zakrzewska - kl. VI a

          Alicja Cicha