•  

           


           

          Igrzyska Dzieci w piłce ręcznej dziewcząt- powiatowe - Turośl 08.02.2020 r.

           

           

           

          1. Parda Julia

          2. Dziekońska Patrycja

          3. Mazgoła Maja

          4. Bałdyga Kornelia

          5. Siwik Roksana

          6. Charubin Wiktoria

          7. Marcińczyk Kinga

          8. Piankowska Julia

          9. Banach Wiktoria

          10.Stefens Amelia

          11.Pac Wiktoria

          12.Zawalich Anna

          13.Cieloszczyk Kamila

          14. Bączek Lena

          15. Stachelek Sandra

          16. Turska Maja

          17. Trzcinka Klaudia

          18. Trzcinka Natalia

           

           

          Drużyna zajęła III miejsce.

           

          Nauczyciele wychowania fizycznego: E.R, R.M.

           


           

          Piłka nożna dż. pófinał Grupy zachodniej-dnia 20.10.2019 r.

           

                   Kategoria dziewcząt:

          1. Mazgoła Maja

          2. Charubin Wiktoria

          3. Marcińczyk Kinga

          4. Stefen Amelia

          5. Grudzińska Dominika

          6. Bałdyga Karolina

          7. Piankowska Julia

          8. Siwik Roksana

          9. Stachelek Julia

          10. Banach Wiktoria

          11.Kobryś Amelia

          12. Bączek Lena

          13. Charubin Aleksandra

           

          Drużyna zajęła I miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.


           

           Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800 - finał - 19.10.2019 r.

           

           

          1. Charubin Aleksandra

          2. Bączek Lena

          3. Mazgoła Maja

          4. Charubin Wiktoria

          5. Siwik Roksana

          6. Beczek Sylwia

          7. Zakrzewska Daria

          8. Kobryś Amelia

          9. Piankowska Julia

          10.Grudzińska Dominika 

          11. Marcińczyk Kinga

          12.Stefens Amelia

          13.Rudnicka Wiktoria

           

          Drużyna zajęła III miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.


           

          Nowogród - Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800 - półfinał - 06.10.2019 r.

           

           

          1. Kazański Dawid

          2. Stachelek Marcin

          3. Mikucki Michał

          4. Poławski Dawid

          5. Pawelczyk Sebastian

          6. Bączek Wojciech

          7. Mazgoła Sebastian

          8. Kulesza Paweł

          9. Trzciński Wiktor

          10. Dawidczyk Adrian

           

          Drużyna zajęła XI miejsce.

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

          Nowogród - Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych 10x800 - półfinał - 06.10.2019 r.

           

           

          1. Charubin Wiktoria

          2. Bączek Lena

          3. Marcińczyk Kinga

          4. Beczek Sylwia

          5. Charubin Aleksandra

          6. Siwik Roksana

          7. Zakrzewska Daria

          8. Stefens Amelia

          9. Grudzińska Dominika

          10.Mazgoła Maja

          11. Julia Piankowska

          12.Kobryś Amelia

          13.Gramadzka Weronika

           

          Drużyna zajęła V miejsce.

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           




           

          Turniej piłki nożnej " O Puchar Wójta" - Turośl dnia 08.06.2019 r.

           

                   Kategoria dziewcząt:

          1. Stachelek Aleksandra

          2. Piątek Oliwia

          3. Piankowska Dominika

          4. Duda Natalia

          5. Góralczyk Zuzanna

          6. Parda Oliwia

          7. Grudzińska Dominika

          8. Mazgoła Maja

          9. Prosowska Julia

           

          Drużyna zajęła I miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

          Łomża - LA - Igrzyska Dzieci - półfinał - 21.05.2019 r.

           

           

          1. Bałdyga Artur

          2. Mazgoła Sebastian

          3. Dawidczyk Adrian

          4. Kazański Dawid

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Łomża - LA - Igrzyska Dzieci - półfinał - 21.05.2019 r.

           

           

          1. Bączek Lena

          2. Mazgoła Maja

          3. Charubin Wiktoria

          4. Piankowska Dominika

          5. Dud Natalia

          6. Niedbała Oliwia

          7. Piątek Oliwia

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Kolno - LA - Igrzyska Dzieci - etap powiatowy - 18.05.2019 r.

           

           

          1. Bałdyga Artur

          2. Mazgoła Sebastian

          3. Dawidczyk Adrian

          4. Kazański Dawid

          5. Pawelczyk Sebastian

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

          Kolno - LA - Igrzyska Dzieci - etap powiatowy - 18.05.2019 r.

           

           

          1. Bączek Lena

          2. Mazgoła Maja

          3. Parda Oliwia

          4. Charubin Wiktoria

          5. Marcińczyk Kinga

          6. Piankowska Dominika

          7. Dud Natalia

          8. Niedbała Oliwia

          9. Piątek Oliwia

           

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Igrzyska Dzieci w Piłkę Ręczną dziewcząt półfinał Wojewódzki - Turośl 06.03.2019 r.

           

           

           

          1. Banach Wiktoria

          2. Charubin Wiktoria

          3. Duda Natalia

          4. Góralczyk Zuzanna

          5. Grala Karolina

          6. Mazgoła Maja

          7. Parda Oliwia

          8. Piankowska Dominika

          9. Piankowska Julia

          10.Piątek Oliwia

          11.Prosowska Julia

          12.Stachelek Aleksandra

           

           

          Drużyna zajęła III miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R

           


           

           Igrzyska Dzieci w Piłkę Ręczną dziewcząt 1/4 Wojewódzkich - Turośl 23.02.2019 r.

           

           

           

          1. Banach Wiktoria

          2. Charubin Wiktoria

          3. Duda Natalia

          4. Góralczyk Zuzanna

          5. Grala Karolina

          6. Mazgoła Maja

          7. Parda Oliwia

          8. Piankowska Dominika

          9. Piankowska Julia

          10.Piątek Oliwia

          11.Prosowska Julia

          12.Stachelek Aleksandra

          13.Niedbała Oliwia

           

           

          Drużyna zajęła I miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R

           


           

          Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Piłkę Ręczną dziewcząt - Kolno 16.02.2019 r.

           

           

           

          1. Nasiadko Patrycja

          2. Majewska Aleksandra

          3. Bałdyga Anita

          4. Bugnacka Wiktoria

          5. Niedbała Kornelia

          6. Sachajko Olga

          7. Stachelek Aleksandra

          8. Grala Karolina

          9. Ruszczyk Aleksandra

           

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: Ł.L

           


           

          Powiatowe Igrzyska Dzieci w Piłkę Ręczną -

          Turośl 17.02.2019 r.

           

           

           

          1. Prosowska Julia

          2. Stachelek Aleksandra

          3. Grala Karolina

          4. Góralczyk Zuzanna

          5. Piankowska Dominika

          6. Piankowska Julia

          7. Piątek Oliwia

          8. Niedbała Oliwia

          9. Parda Oliwia

          10. Duda Natalia

          11. Charubin Wiktoria

          12. Mazgoła Maja

          13. Banach Wiktoria

           

          Drużyna zajęła I miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R

           


           

          Mistrzostwa w piłce nożnej - dziewcząt - finał grupy zach. - 08.11.2018r.

           

          1. Banach Wiktoria

          2. Charubin Wiktoria

          3. Duda Natalia

          4. Góralczyk Zuzanna

          5. Grudzińska Dominika

          6. Malczyk Oliwia

          7. Mazgoła Maja

          8. Piankowska Dominika

          9.Piątek Oliwia

          10. Stachelek Aleksandra

          11. Parda Oliwia

          12. Prosowska Julia

           

           

          Drużyna zajęła III miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R

           


           

          Mistrzostwa w piłce nożnej - dziewcząt - półfinał grupy zach. - 21.10.2018r.

           

          1. Banach Wiktoria

          2. Charubin Wiktoria

          3. Duda Natalia

          4. Góralczyk Zuzanna

          5. Grudzińska Dominika

          6. Malczyk Oliwia

          7. Mazgoła Maja

          8. Piankowska Dominika

          9.Piątek Oliwia

          10. Stachelek Aleksandra

           

           

          Drużyna zajęła I miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Turośl,Turniej piłki nożnej - dziewcząt- etap powiatowy - 07.10.2018r.

           

          1. Stachelek Aleksandra

          2. Piątek Oliwia

          3. Piankowska Dominika

          4. Duda Natalia

          5. Góralczyk Zuzanna

          6. Grudzińska Dominika

          7. Mazgoła Maja

          8. Charubin Wiktoria

          9. Banach Wiktoria

          10. Malczyk Oliwia

          11. Parda Oliwia

           

          Drużyna zajęła I miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.


           

          Nowogród - Sztafetowe biegi przełajowe - chłopców - półfinał - 06.10.2018 r.

           

           

          1. Bałdyga Artur 

          2. Cichy Ksawery

          3. Dawidczyk Adrian

          4. Kazański Dawid 

          5. Mazgoła Sebastian

          6. Możdżeń Kacper

          7. Parda Maciej

          8. Pardo Piotr

          9. Pawelczyk Sebastian

          10. Trzciński Wiktor

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

          Nowogród - Sztafetowe biegi przełajowe - dziewcząt - półfinał - 06.10.2018 r.

           

           

          1. Banach Wiktoria

          2. Charubin Wiktoria

          3. Duda Natalia

          4. Mazgoła Maja

          5. Olechno Magdalena

          6. Parda Karolina

          7. Parda Oliwia

          8. Nosek Małgorzata

          9. Piątek Oliwia

          10. Prosowska Julia

          11. Stachelek Aleksandra

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Turośl - Sztafetowe biegi przełajowe - chłopców - etap powiatowy - 29.09.2018 r.

           

           

          1. Bałdyga Artur 

          2. Cichy Ksawery

          3. Dawidczyk Adrian

          4. Kazański Dawid 

          5. Mazgoła Sebastian

          6. Michał Mikucki

          7. Parda Maciej

          8. Pardo Piotr

          9. Pawelczyk Sebastian

          10. Stachelek Marcin

           

           

                        Drużyna zajęła II miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.


           

          Turośl - Sztafetowe biegi przełajowe - dziewcząt - etap powiatowy - 29.09.2018 r.

           

           

          1. Charubin Aleksandra

          2. Charubin Wiktoria

          3. Duda Natalia

          4. Mazgoła Maja

          5. Olechno Magdalena

          6. Parda Karolina

          7. Parda Oliwia

          8. Piankowska Dominika

          9. Piątek Oliwia

          10. Prosowska Julia

          11. Stachelek Aleksandra

           

                        Drużyna zajęła I miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.





           

          Igrzyska Dzieci w piłce nożnej - Finał Wojewódzki - 28.05.2018r.

           

          1. Bałdyga Oliwia

          2. Charubin Wiktoria

          3. Duda Natalia

          4. Grudzińska Dominika

          5. Majewska Aleksandra

          6. Mazgoła Maja

          7. Niedbała Kornelia

          8. Piankowska Dominika

          9. Piątek Oliwia

          10. Prosowska Julia

          11. Stachelek Aleksandra

          12. Szablak Dominika

          13. Zakrzewska Natalia

           

          Drużyna zajęła III miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

           

          Mistrzostwa w Piłce Nożnej - dziewcząt - grupy zach. - 08.05.2018r.

           

          1. Bałdyga Oliwia

          2. Charubin Wiktoria

          3. Duda Natalia

          4. Góralczyk Zuzanna

          5. Grudzińska Dominika

          6. Majewska Aleksandra

          7. Mazgoła Maja

          8. Niedbała Kornelia

          9. Piankowska Dominika

          10. Piątek Oliwia

          11. Prosowska Julia

          12. Stachelek Aleksandra

          13. Szablak Dominika

          14. Zakrzewska Natalia

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Kolno - Indywidualne LA - chłopców - etap powiatowy - 29.04.2018 r.

           

          1. Piankowski Bartosz - 1000 m - II miejsce, 4x60 m

          2. Charubin Krystian - 1000 m- V miejsce, 4x60 m

          3. Kawałek Jakub - 200 m - II miejsce, 4x60 m

          4. Kobryś Konra - 4x60 m

          Drużyna 4x60 zajęła II miejsce.

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

          Kolno - Indywidualne LA - dziewcząt - etap powiatowy - 29.04.2018 r.

           

          1. Bałdyga Oliwia - 600 m - V miejsce, 4x60 m

          2. Piankowska Dominika - 4x60 m

          3. Zakrzewska Natalia

          4. Mazgoła Maja - 4x60 m

          5. Majewska Aleksandra - rzut kula i dyskiem - IV miejsce

          6. Niedbała Kornelia - 4x60 m

          7. Grudzińska Dominika

           

          Drużyna 4x60 zajęła V miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.


           

          VI MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W IGRZYSKACH DZIECI W PIŁKĘ RĘCZNĄ DZIEWCZĄT 

          BIELSK PODLASKI 24.04.2018r.

           

           

          Skład reprezentacji szkoły:

          rocznik 2005 

          1. Bałdyga Oliwia

          2. Majewska Aleksandra

          3. Niedbała Kornelia

          4. Sachajko Olga

          5. Jastrzebska Justyna

          6.Grala Karolina

          rocznik 2006

          1. Góralczyk Zuzanna

          2. Piątek Oliwia

          3. Satachelek Aleksandra

          4. Prosowska Julia

          5.Piankowska Dominika


           

          Turniej piłki nożnej " O Puchar Wójta" - Turośl dnia 22.04.2018 r.

           

                           Kategoria chłopców:

          1. Parda Maciej

          2. Piankowski Bartosz

          3. Bałdyga Artur

          4. Kobryś Konrad

          5. Charubin Krystian

          6. Gadomski Jakub

          7. Grudziński Fabian

          8. Mikucki Michał

          9. Dawidczyk Adrian

          10. Możdżeń Jakub

          11. Możdżeń Kacper

          12.Kazański Dawid

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

           


           

          Turniej piłki nożnej " O Puchar Wójta" - Turośl dnia 22.04.2018 r.

           

                   Kategoria dziewcząt:

          1. Bałdyga Oliwia

          2. Stachelek Aleksandra

          3. Piątek Oliwia

          4. Piankowska Dominika

          5. Duda Natalia

          6. Góralczyk Zuzanna

          7. Zakrzewska Natalia

          8. Szablak Dominika

          9. Grudzińska Dominika

          10. Mazgoła Maja

          11. Charubin Wiktoria

          12. Prosowska Julia

           

          Drużyna zajęła I miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Gminny "Bieg Kurpików" - Ptaki 21.04.2018 r.

          1. Dawidczyk Nikola

          2. Zaleśny Maciej

          3. Archacki Błażej

          4. Olszewska Wiktoria

          5. Pardo Weronika

          6. Bączek Wojciech

          7. Pawelczyk Sebastian

          8. Charubin Aleksandra

          9. Piankowska Dominika

          10. Dawidczyk Adrian

          11. Parda Maciej

          12. Piątek Oliwia

          13. Piankowski Bartosz

          14. Bałdyga Oliwia

          15. Bugnacka Wiktoria

          16. Kidajew - Zachłowski Maciej

           

          Drużyna zajęła I miejsce.             
                             

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           


           

          Rybaki - Drużynowe biegi przełajowe - dziewcząt - półfinał - 07.04.2018 r.

           

          1. Mazgoła Maja

          2. Charubin Wiktoria

          3. Parda Oliwia

          4. Zakrzewska Daria

          laugh

          1. Piątek Oliwia

          2. Nosek Małgorzata

          3. Prosowska Julia

          4. Duda Natalia

          laugh

          1. Aleksandra Stachelek

          2. Niedbała Kornelia

          3. Zakrzewska Natalia

          4. Majewska Aleksandra

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.


           

          Turośl - Igrzyska dzieci w piłce ręcznej- półfinał grupy zachodniej - dziewcząt - 10.03.2018 r.

           

          Skład reprezentacji szkoły:

          rocznik 2005 

          1. Bałdyga Oliwia

          2. Majewska Aleksandra

          3. Niedbała Kornelia

          4. Sachajko Olga

          5. Jastrzebska Justyna

          rocznik 2006

          1. Góralczyk Zuzanna

          2. Piątek Oliwia

          3. Satachelek Aleksandra

          4. Prosowska Julia

          rocznik 2007

          1. Piankowska Dominika

                             Drużyna zajęła I miejsce.     

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.


           

          Kolno - Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej - dziewcząt - 11.02.2018 r.

           

          Skład reprezentacji szkoły:

          rocznik 2005 

          1. Bałdyga Oliwia

          2. Majewska Aleksandra

          3. Niedbała Kornelia

          4. Sachajko Olga

          5. Jastrzebska Justyna

          6.Grala Karolina

          rocznik 2006

          1. Góralczyk Zuzanna

          2. Piątek Oliwia

          3. Satachelek Aleksandra

          4. Prosowska Julia

           

          rocznik 2007

          1. Piankowska Dominika

                             Drużyna zajęła I miejsce.     

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.


           

          Zwycięstwo dziewcząt klas IV - VI w Turnieju Gminnym Piłki Ręcznej w dniu 14.01.2018 r.

           

          Skład reprezentacji szkoły:

          rocznik 2005 

          1. Bałdyga Oliwia

          2. Majewska Aleksandra

          3. Niedbała Kornelia

          4. Prosowska Julia

          5. Sachajko Olga

          6. Stachelek Aleksandra

          rocznik 2006

          1. Góralczyk Zuzanna

          2. Piątek Oliwia

          Opiekun: Łukasz Lidacki

           Galeria zdjęć

           


           

          Kozioł - Drużynowe biegi przełajowe - chłopców - powiatowe - 28.10.2017 r.

           

          1. Dawidczyk Adrian

          2. Kazański Dawid

          3. Możdżeń Jakub

                  Drużyna zajęła V miejsce.

          laugh

          1. Mazgoła Sebastian

          2. Stachelek Marcin

          3. Pardo Piotr

          4. Parda Maciej

                   Drużyna zajęła III miejsce.

          laugh

          1. Piankowski Bartosz

          2. Kobryś Konrad

          3. Charubin Krystian

                  Drużyna zajęła VI miejsce.

          S.P. - drużynowo zajęła IV miejsce


           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

          Kozioł - Drużynowe biegi przełajowe - dziewcząt - powiatowe - 28.10.2017 r.

           

          1. Mazgoła Maja

          2. Charubin Wiktoria

          3. Parda Oliwia

          4. Zakrzewska Daria

                Drużyna zajęła I miejsce.

          laugh

          1. Piątek Oliwia

          2. Grudzińska Dominika

          3. Prosowska Julia

          4. Piankowska Dominika

                Drużyna zajęła III miejsce.

          laugh

          1. Bałdyga Oliwia

          2. Niedbała Kornelia

          3. Zakrzewska Natalia

          4. Majewska Aleksandra

                Drużyna zajęła III miejsce.

          S.P. - drużynowo zajęła I miejsce

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Mistrzostwa w Piłce Nożnej - dziewcząt - finał grupy zach. - 23.10.2017r.

           

          1. Bałdyga Oliwia

          2. Stachelek Aleksandra

          3. Szablak Dominika

          4. Prosowska Julia

          5. Piankowska Dominika

          6. Piątek Oliwia

          7. Duda Natalia

          8. Grudzińska Dominika

          9. Mazgoła Maja

          10. Parda Oliwia

          11. Charubin Wiktoria

          12. Majewska Aleksandra

          13. Niedbała Kornelia

           

          Drużyna zajęła I miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Turośl - Drużynowe biegi przełajowe - chłopców - etap gminny - 22.10.2017 r.

           

          1. Dawidczyk Adrian - II miejsce

          2. Kazański Dawid - IV miejsce

          3. Możdżeń Jakub - VII miejsce

          4. Możdżeń Kacper - VIII miejsce

          laugh

          1. Mazgoła Sebastian - I miejsce

          2. Stachelek Marcin - III miejsce

          laugh

          1. Piankowski Bartosz - I miejsce

          2. Kobryś Konrad - IV miejsce

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

          Turośl - Drużynowe biegi przełajowe - dziewcząt - etap gminny - 22.10.2017 r.

           

          1. Mazgoła Maja - II miejsce

          2. Charubin Wiktoria - III miejsce

          3. Parda Oliwia - V miejsce

          4. Zakrzewska Daria - VI miejsce

          laugh

          1. Piątek Oliwia - II miejsce

          2. Grudzińska Dominika - V miejsce

          3. Prosowska Julia - VI miejsce

          4. Duda Natalia - VIII miejsce

          laugh

          1. Bałdyga Oliwia - I miejsce

          2. Niedbała Kornelia - II miejsce

          3. Zakrzewska Natalia - III miejsce

          4. Majewska Aleksandra - VI miejsce

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Mistrzostwa w Piłce Nożnej - dziewcząt - półfinał - 14.10.2017 r.

           

          1. Bałdyga Oliwia

          2. Stachelek Aleksandra

          3. Szablak Dominika

          4. Prosowska Julia

          5. Piankowska Dominika

          6. Piątek Oliwia

          7. Duda Natalia

          8. Grudzińska Dominika

          9. Mazgoła Maja

          10. Parda Oliwia

          11. Charubin Wiktoria

          12. Majewska Aleksandra

           

          Drużyna zajęła I miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

           


           

          Mistrzostwa w Piłce Nożnej - dziewcząt - powiatowe - 13.10.2017 r.

           

          1. Bałdyga Oliwia

          2. Stachelek Aleksandra

          3. Szablak Dominika

          4. Prosowska Julia

          5. Piankowska Dominika

          6. Piątek Oliwia

          7. Duda Natalia

          8. Grudzińska Dominika

          9. Mazgoła Maja

          10. Parda Oliwia

          11. Charubin Wiktoria

          12. Majewska Aleksandra

           

          Drużyna zajęła I miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

           


           

           

          Nowogród - Sztafetowe biegi przełajowe - chłopców - półfinał - 07.10.2017 r.

           

          1. Piankowski Bartosz

          2. Bałdyga Artur

          3. Parda Maciej

          4. Charubin Hubert

          5. Pardo Piotr

          6. Mikucki Michał

          7. Dawidczyk Adrian

          8. Kazański Dawid

          9. Kulesza Paweł

          10. Możdżeń Jakub

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           


           

           

          Nowogród - Sztafetowe biegi przełajowe - dziewcząt - półfinał - 07.10.2017 r.

           

          1. Charubin Wiktoria

          2. Duda Natalia

          3. Piątek Oliwia

          4. Grudzińska Dominika

          5. Majewska Aleksandra

          6. Mazgoła Maja

          7. Niedbała Kornelia

          8. Parda Oliwia

          9. Piankowska Dominika

          10. Bałdyga Oliwia

          11. Zakrzewska Natalia

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R

           


           

           

          Mistrzostwa Gminy Turośl w Piłce Nożnej - chłopców - etap gminny - 01.10.2017 r.

           

                      

          1. Piankowski Bartosz

          2. Bałdyga Artur

          3. Pardo Piotr

          4. Charubin Krystian                                                                                          

          5. Mikucki Michał

          6. Charubin Hubert

          7. Kobryś Konrad

          8. Dziekoński Dawid

          9. Parda Maciej

          10. Dawidczyk Adrian

          11. Charubin Adrian

           

          Drużyna zajęła II miejsce.               

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           


           

          Mistrzostwa Gminy Turośl w Piłce Nożnej - dziewcząt - etap gminny - 01.10.2017 r.

           

          1. Bałdyga Oliwia

          2. Stachelek Aleksandra

          3. Szablak Dominika

          4. Prosowska Julia

          5. Piankowska Dominika

          6. Piątek Oliwia

          7. Duda Natalia

          8. Grudzińska Dominika

          9. Mazgoła Maja

          10. Parda Oliwia

          11. Charubin Wiktoria

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

           


           

          Kozioł - Sztafetowe biegi przełajowe - chłopców - powiat - 30.09.2017 r.

           

          1. Charubin Krystian

          2. Bałdyga Artur

          3. Parda Maciej

          4. Kobryś Konrad

          5. Pardo Piotr

          6. Mikucki Michał

          7. Dawidczyk Adrian

          8. Kazański Dawid

          9. Możdżeń Kacper

          10. Możdżeń Jakub

          11. Kulesza Paweł

           

          Drużyna zajęła III miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           


           

           

          Kozioł - Sztafetowe biegi przełajowe - dziewcząt - powiat - 30.09.2017 r.

           

          1. Charubin Wiktoria

          2. Duda Natalia

          3. Filipokowska Roksana

          4. Grudzińska Dominika

          5. Majewska Aleksandra

          6. Mazgoła Maja

          7. Niedbała Kornelia

          8. Parda Oliwia

          9. Piankowska Dominika

          10. Piątek Oliwia

          11. Rybka Amelia

          12. Stachelek Aleksandra

          13. Stefens Amelia

          14. Zakrzewska Natalia

          15. Bałdyga Oliwia

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R

           

           


           

          Kozioł - Biegi Jesieni - chłopców - etap wojewódzki - 24.09.2017 r.

          1. Archacki Błażej - III miejsce

          2. Możdżeń Jakub

          3. Mazgoła Sebastian

          4. Charubin Hubert

          5. Charubin Krystian

          6. Bałdyga Artur

          7. Piankowski Bartosz - II miejsce

          8. Kazański Dawid

          9. Mikucki Michał

          10. Charubin Wiktor - V miejsce

          11. Dawidczyk Adrian - VI

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

           

          Kozioł - Biegi Jesieni - dziewcząt - etap wojewódzki - 24.09.2017 r.

          1. Dawidczyk Nikola - I miejsce

          2. Charubin Aleksandra

          3. Turska Maja

          4. Mikucka Wiktoria - IV miejsce

          5. Bugnacka Wiktoria - VI miejsce

          6. Niedbała Kornelia

          7. Parda Oliwia

          8. Majewska Aleksandra

          9. Filipkowska Roksana

          10. Mazgoła Maja - II miejsce

          11. Żyjewska Oliwia

          12. Parda Oliwia - V miejsce

          13. Piątek Oliwia

          14. Duda Natalia

          15. Grudzińska Dominika - IV miejsce

          16. Zakrzewska Natalia

          17. Grala Karolina

          18. Charubin Wiktoria

          19. Piankowska Dominika - III miejsce

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           





           

           

          Turniej piłki nożnej " O Puchar Wójta" - Turośl dnia 04.06.2017 r.

           

           

                laugh           Kategoria chłopców:

          1. Kidajew - Zachłowski Maciej

          2. Banach Kacper

          3. Gadomski Jakub

          4. Walczyk Gabriel

          5. Bałdyga Artur

          6. Konopka Dawid

          7. Olechno Szymon

          8. Charubin Krystian

          9. Grudziński Fabian

          10. Pardo Maciej

          11. Piankowski Bartosz

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           


           

          Turniej piłki nożnej " O Puchar Wójta" - Turośl dnia 04.06.2017 r.

           

              laugh      Kategoria dziewcząt:

          1. Bałdyga Oliwia

          2. Piankowska Dominika

          3. Parda Oliwia

          4. Nasiadko Patrycja

          5. Majewska Aleksandra

          6. Bugnacka Wiktoria

          7. Szablak Dominika

          8. Stachelek Aleksandra

          9. Grudzińska Dominika

          10. Piątek Oliwia

          11. Grala Karolina

           

          Drużyna zajęła I miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Gminny "Bieg Kurpików" - Turośl 27.05.2017 r.

          laugh

          1. Archacki Błażej

          2. Mikucka Wiktoria

          3. Pardo Weronika

          4. Bączek Wojciech

          5. Pawelczyk Sebastian

          6. Charubin Aleksandra

          7. Dawidczyk Adrian

          8. Charubin Wiktoria

          9. Piankowska Dominika

          10. Pardo Maciej

          11. Bałdyga Oliwia

          12. Piankowski Bartosz

          13. Bugnacka Wiktoria

          14. Kidajew - Zachłowski Maciej

           

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

           


           

          Łomża - Indywidualne LA - chłopców - półfinał wojewódzki - 24.05.2017 r.

           

          laugh

          1. Banach Kacper

          2. Olechno Szymon

          3. Kidajew - Zachłowski Maciej

          4. Konopka Dawid

          5. Milewski Sebastian

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Łomża - Indywidualne LA - dziewcząt - półfinał wojewódzki- 24.05.2017 r.

           

          laugh

          1. Bugnacka Wiktoria

          2. Nasiadko Patrycja

          3. Niedbała Kornelia

          4. Bałdyga Anita

          5. Majewska Aleksandra

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R

           


           

          Kolno - Indywidualne LA - chłopców - etap powiatowy - 20.05.2017 r.

           

          laugh

          1. Piankowski Bartosz

          2. Charubin Krystian

          3. Tanajewski Bartłomiej

          4. Kidajew - Zachłowski Maciej

          5. Stachelek Piotr

          6. Konopka Dawid

          7. Milewski Sebastian

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

          Kolno - Indywidualne LA - dziewcząt - etap powiatowy - 20.05.2017 r.

           

          laugh

          1. Bugnacka Wiktoria

          2. Parda Oliwia

          3. Nasiadko Patrycja

          4. Niedbała Kornelia

          5. Bałdyga Anita

          6. Cieloszczyk Aleksandra

          7. Piankowska Dominika

          8. Prosowska Julia

          9. Rybka Amelia

          10. Zakrzewska Natalia

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           

           


           

          Turośl - Igrzyska LA - chłopców - etap gminny - 14.05.2017 r.

           

          laugh

          1. Parda Maciej

          2. Grajko Dominik

          3. Tanajewski Bartłomiej

          4. Kidajew - Zachłowski Maciej

          5. Olechno Szymon

          6. Konopka Dawid

          7. Milewski Sebastian

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

          Turośl - Igrzyska LA - dziewcząt - etap gminny - 14.05.2017 r.

           

          laugh

          1. Bugnacka Wiktoria

          2. Pardo Oliwia

          3. Nasiadko Patrycja

          4. Majewska Aleksandra

          5. Niedbała Kornelia

          6. Bałdyga Oliwia

          7. Duda Natalia

           

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Białystok - Drużynowe biegi przełajowe - chłopców - finał wojewódzki - 08.04.2017 r.

           

          laugh

          1. Piankowski Bartosz - VII miejsce

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

           

          Rybaki - Drużynowe biegi przełajowe - chłopców - półfinał wojewódzki - 01.04.2017 r.

           

          laugh

          1. Piankowski Bartosz - II miejsce

          2. Parda Mciej - XX miejsce

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           

           


           

          Rybaki - Drużynowe biegi przełajowe - dziewcząt - półfinał wojewódzki - 01.04.2017 r.

           

          laugh

          1. Bugnacka Wiktoria

          2. Parda Oliwia

          3. Nasiadko Patrycja

          4. Majewska Aleksandra

          5. Niedbała Kornelia

          6. Piankowska Dominika

          7. Piątek Oliwia

          8. Prosowska Julia

          9. Zakrzewska Natalia

          10. Bałdyga Oliwia

          11. Duda Natalia

          12. Bałdyga Weronika

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           

           

           


           

          Kozioł - Drużynowe biegi przełajowe - chłopców - szczebel zawodów powiatowe - 27.10.2016 r.

           

          laugh

          1. Parda Mciej - IV miejsce

          2. Pardo Piotr

          3. Piankowski Bartosz - I miejsce

          4. Tanajewski Bartłomiej

          5. Gadomski Jakub

          6. Kidajew - Zachłowski Maciej

          7. Kondracki Mateusz

          8. Olechno Szymon

           

          Drużyna zajęła VII miejsce.

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           

           


           

          Kozioł - Drużynowe biegi przełajowe - dziewcząt - szczebel zawodów powiatowe - 27.10.2016 r.

           

          laugh

          1. Bugnacka Wiktoria - IV miejsce

          2. Parda Oliwia

          3. Nasiadko Patrycja

          4. Lewandowska Oliwia

          5. Majewska Aleksandra

          6. Niedbała Kornelia

          7. Piankowska Dominika

          8. Piątek Oliwia

          9. Prosowska Julia

          10. Rybka Amelia

          11. Malczyk Monika

          12. Zakrzewska Natalia

           

          Drużyna zajęła III miejsce.

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Nowogród - Sztafetowe biegi przełajowe - chłopców - półfinał - 09.10.2016 r.

           

          laugh

          1. Banach Kacper

          2. Charubin Krystian

          3. Grudziński Fabian

          4. Kidajew - Zachłowski Maciej

          5. Kondracki Mateusz

          6. Olechno Szymon

          7. Parda Maciej

          8. Pardo Piotr

          9. Stachelek Piotr

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           


           

          Nowogród - Sztafetowe biegi przełajowe - dziewcząt - półfinał - 09.10.2016 r.

           

          laugh

          1. Bugnacka Wiktoria

          2. Duda Natalia

          3. Majewska Aleksandra

          4. Niedbała Kornelia

          5. Piankowska Dominika

          6. Piątek Oliwia

          7. Zakrzewska Natalia

          8. Charubin Wiktoria

          9. Parda Oliwia

          10. Nasiadko Patrycja

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R

           


           

          Turośl - Mistrzostwa w Piłce Nożnej - dziewcząt - etap powiatowy - 08.10.2016 r.

           

          laugh

          1. Piankowska Dominika

          2. Parda Oliwia

          3. Bugnacka Wiktoria

          4. Majewska Aleksandra

          5. Grudzińska Dominika

          6. Malczyk Monika

          7. Piątek Oliwia

          8. Lewandowska Oliwia

          9. Niedbała Kornelia

          10. Stachelek Aleksandra

          11. Nasiadko Patycja

           

          Drużyna zajęła IV miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

           


           

          Mistrzostwa Gminy Turośl w Piłce Nożnej - chłopców - etap gminny - 02.10.2016 r.

           

          laugh

          1. Charubin Krystian

          2. Gadomski Jakub

          3. Grudziński Fabian

          4. Walczyk Gabriel

          5. Trzciński Filip

          6. Olechno Szymon

          7. Kidajew - Zachłowski Maciej

          8. Bugnacki Jakub

          9. Banach kacper

           

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.


           

          Mistrzostwa Gminy Turośl w Piłce Nożnej - dziewcząt - etap gminny - 02.10.2016 r.

           

          laugh

          1. Piankowska Dominika

          2. Parda Oliwia

          3. Bugnacka Wiktoria

          4. Majewska Aleksandra

          5. Grudzińska Dominika

          6. Malczyk Monika

          7. Piątek Oliwia

           

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

           


           

          Turośl - Sztafetowe biegi przełajowe - chłopców - szczebel zawodów powiatowe 01.10.2016 r.

           

          laugh

          1. Banach Kacper

          2. Charubin Krystian

          3. Gadomski Jakub

          4. Grudziński Fabian

          5. Kidajew - Zachłowski Maciej

          6. Kondracki Mateusz

          7. Olechno Szymon

          8. Parda Maciej

          9. Pardo Piotr

          10. Piankowski Bartosz

          11. Tanajewski Bartłomiej

           

          Drużyna zajęła IV miejsce.

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           


           

          Turośl - Sztafetowe biegi przełajowe - dziewcząt - szczebel zawodów powiatowe - 01.10.2016 r.

           

          laugh

          1. Bugnacka Wiktoria

          2. Duda Natalia

          3. Grudzińska Dominika

          4. Lewandowska Oliwia

          5. Majewska Aleksandra

          6. Niedbała Kornelia

          7. Piankowska Dominika

          8. Piątek Oliwia

          9. Prosowska Julia

          10. Rybka Amelia

          11. Stefens Amelia

          12. Zakrzewska Natalia

           

          Drużyna zajęła IV miejsce.

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

           


           

          Kozioł - Biegi Jesieni - dziewcząt i chłopców - etap wojewódzki - 25.09.2016 r.

          smiley

          1. Dawidczyk Nicola - 2011 r. - I miejsce

          2. Charubin Jakub - 2010 r. - IV miejsce

          3. Archacki Błażej - 2010 r. - V miejsce

          4. Turski Sebastian - 2010 r. VI miejsce

          5. Charubin Aleksandra - 2009 r. - I miejsce

          6. Parda Maciej - 2006 r. - VI miejsce

          7. Piankowski Bartosz - 2005 r. - IV miejsce

           

          Nauczyciele wychowania fizycznego: E.R. - R.M.

           


           

          Turośl - IBP - chłopców - etap gminny - 18.09.2016 r.

          smiley

                           klas IV - 2006 r.                                                     

           

          1. Bałdyga Artur - II miejsce

          2. Parda Maciej - III miejsce

          3. Pardo Piotr - VI miejsce

           

                         klasa V - 2005 r.

           

          1. Piankowski Bartosz - I miejsce

          2. Tanajewski Bartłomiej - III miejsce

           

                         klasa VI - 2004 r.

           

          1. Kidajew - Zachłowski Maciej - IV  miejsce

          2. Olechno Szymon - V miejsce

           

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M

           


           

          Turośl - IBP - dziewcząt - etap gminny - 18.09.2016 r.

          smiley

                           klas IV - 2006 r.

           

          1. Prosowska Julia - II miejsce

          2. Piankowska Dominika - III miejsce

          3. Rybka Amelia - IV miejsce

          4. Piątek Oliwia - VIII miejsce

          5. Duda Natalia - IX miejsce

          6. Prusinowska Dominika - X miejsce

          7. Trzcińska Milewna - XI miejsce

           

                         klasa V - 2005 r.

           

          1. Bałdyga Oliwia - II miejsce

          2. Zakrzewska Natalia - VIII miejsce

           

                         klasa VI - 2004 r.

           

          1. Bugnacka Wiktoria - II miejsce

          2. Niedbała Kornelia - IV miejsce

          3. Nasiadko Patrycja - VI miejsce

          4. Majewska Aleksandra - VII miejsce

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           




           

           

          Gminny "Bieg Kurpików" - Turośl 19.06.2016 r.

          laugh

          1. Charubin Aleksandra

          2. Pawelczyk Sebastian

          3. Dawidczyk Adrian

          4. Charubin Wiktoria

          5. Rybka Amelia

          6. Parda Maciej

          7. Zakrzewska Natalia

          8. Piankowski Bartosz

          9. Bugnacka Wiktoria

          10. Kidajew Maciej

          11. Bednarczyk Martyna

          12. Majewski Adam

           

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           


           

          Turniej piłki nożnej " O Puchar Wójta" - Turośl dnia 11.06.2016 r.

           

           

                laugh           Kategoria chłopców:

          1. Lewandowski Arkadiusz

          2. Olszewski Kacper

          3. Czerwiński Maciej

          4. Pieloch Michał

          5. Bałdyga Artur

          6. Piankowski Bartosz

          7. Majewski Adam

          8. Trzciński Adrian

          9. Stachelek Albert

          10. Ruszczyk Krystian

          11. Gadomski Jakub

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           


           

          Turniej piłki nożnej " O Puchar Wójta" - Turośl dnia 11.06.2016 r.

           

              laugh      Kategoria dziewcząt:

          1. Bałdyga Oliwia

          2. Gleba Natalia

          3. Lewandowska Gabriela

          4. Bałdyga Klaudia

          5. Gadomska Weronika

          6. Rolka Zuzanna

          7. Nasiadko Patrycja

          8. Bednarczyk Martyna

          9. Majewska Aleksandra

          10. Męczkowska Aleksandra

           

          Drużyna zajęła I miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Łomża - Igrzyska LA - chłopców - półfinał - 30.05.2016 r.

           

          laugh

          1. Pieloch Michał - 4x60 m

          2. Majewski Adam - 600 m

          3. Trzciński Adrian - 60 m i 4x60 m

          4. Ruszczyk Krystian - 60 m  i 4x60

          5. Piankowski Bartosz - 1000 m i 4x60

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           


           

          Łomża - Igrzyska LA - dziewcząt - półfinał - 30.05.2016 r.

           

          laugh

          1. Bałdyga Anita - kula

          Nauczyciel wychowania fizycznego: M. R


           

          Kolno - Igrzyska LA - chłopców - etap powiatowy - 15.05.2016 r.

           

          laugh

          1. Pieloch Michał - 4x60 - IV miejsce

          2. Majewski Adam - 600 m - III miejsce

          3. Trzciński Adrian - 60 m i 4x60 m- IV miejsce

          4. Ruszczyk Krystian - 60 m - III miejsce i 4x60 - IV miejsce

          5. Olechno Szymon - 4x60 m - IV miejsce

          6. Tanajewski Bartłomiej

          7. Charubin Krystian

          8. Piankowski Bartosz - 1000 m - II miejsce

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           

           

           


           

          Kolno - Igrzyska LA - dziewcząt - etap powiatowy - 15.05.2016 r.

           

          laugh

          1. Bałdyga Klaudia

          2. Męczkowska Aleksandra

          3. Szmigiel Emilia

          4. Zakrzewska Natalia

          5. Bałdyga Oliwia - 200 m- V miejsce

          6. Bugnacka Wiktoria

          7. Nasiadko Patrycja

          8. Majewska Aleksandra

          9. Bałdyga Anita - kula - IV miejsce

          10. Bednarczyk Martyna

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

           


           

           

          Nowogród - sztafety 10x800 chłopców- półfinał - 03.04.2016 r.

           

          laugh

          1. Majewski Adam

          2. Piankowski Bartosz

          3. Ruszczyk Krystian

          4. Trzciński Adrian

          5. Olszewski Kacper

          6. Pieloch Michał

          7. Tanajewski Bartłomiej

          8. Kidajew Maciej

          9. Banach Kacper

          10. Marcińczyk Krystian

          11. Sadłowski Adam

          12. Olechno Szymon

           Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

          Nowogród - sztafety 10x800- dziecząt - półfinał - 03.04.2016 r.

           

          laugh

          1. Gleba Natalia

          2. Bałdyga Klaudia

          3. Bednarczyk Martyna

          4. Majewska Aleksandra

          5. Nasiadko Patrycja

          6. Bugnacka Wiktoria

          7. Zakrzewska Natalia

          8. Niedbała Kornelia

          9. Piankowska Dominika

          10. Rybka Amelia

          11. Męczkowska Aleksandra

          12. Stachelek Aleksandra

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

           

           


           

          Turośl - Gminny Turniej Piłki Ręcznej - chłopców - 10.01.2016 r.

           

          laugh

          1. Majewski Adam

          2. Piankowski Bartosz

          3. Czerwiński Maciej

          4. Ruszczyk Krystian

          5. Lewandowski Arkadiusz

          6. Duda Michał

          7. Bałdyga Artur

          8. Trzciński Adrian

          9. Olszewski Kacper

          10. Pieloch Michał

          11. Gadomski Jakub

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           


           

          Turośl - Gminny Turniej Piłki Ręcznej- dziecząt - 10.01.2016 r.

           

          laugh

          1. Lewandowska Gabriela

          2. Bałdyga Oliwia

          3. Gleba Natalia

          4. Rolka Zuzanna

          5. Tanajewska Natalia

          6. Bałdyga Klaudia

          7. Bednarczyk Katarzyna

          8. Bednarczyk Martyna

          9. Gadomska Weronika

          10. Majewska Aleksandra

          11. Nasiadko Patrycja

          12. Bugnacka Wiktoria

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

           


           

          Stawiski - 10 x 800 - chłopców - etap powiatowy - 24.10.2015 r.

           

          laugh

          1. Majewski Adam

          2. Biankowski Partosz

          3. Tanajewski Bartłomiej

          4. Kidajew Maciej

          5. Marcińczyk Krystian

          6. Banach Kacper

          7. Sadłowski Karol

          8. Trzciński Adrian

          9. Olszewski Kacper

          10. Pieloch Michał

          11. Charubin Krystian - rezerwa

          12. Gadomski Jakub - rezerwa

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           

           


           

          Stawiski - 10 x 800 - dziewcząt - etap powiatowy - 24.10.2015 r.

           

          laugh

          1. Gleba Natalia

          2. Nasiadko Patrycja

          3. Zakrzewska Natalia

          4. Cicha Klaudia

          5. Bałdyga Klaudia

          6. Malczyk Monika

          7. Rolka Zuzanna

          8. Niedbała Kornelia

          9. Gadmoska Weronika

          10. Majewska Aleksandra

          11. Piankowska dominika - rezerwa

          12. Rybka Amelia - rezerwa

          13. Bednarczyk Martyna - rezerwa

           

          Drużyna zajęła IV miejsce.

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

           


           

           Nowe Piekuty - piłka nożna - dziewcząt - finał grupy zachodniej - 23.10.2015 r.

           

          laugh

          1. Bałdyga Oliwia

          2. Lewandowska Gabriela

          3. Gleba Natalia

          4. Bałdyga Klaudia

          5. Bednarczyk Martyna

          6. Rolka Zuzanna

          7. Sadłowska Natalia

          8. Gadomska Weronika

           

          Drużyna zajęła III miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

           


           

           Śniadowo - piłka nożna - dziewcząt - półfinał grupy zachodniej - 18.10.2015 r.

           

          laugh

          1. Bałdyga Oliwia

          2. Lewandowska Gabriela

          3. Gleba Natalia

          4. Bałdyga Klaudia

          5. Bednarczyk Martyna

          6. Rolka Zuzanna

          7. Sadłowska Natalia

          8. Gadomska Weronika

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

           

           


           

          Białystok - Indywidualne Biegi Przełajowe - chłopców - etap wojewódzki - 17.10.2015 r.

           

          laugh

           

          1. Piankowski Bartosz - 9 miejsce

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           


           

          Mistrzostwa Gminy Turośl w Piłce Nożnej - chłopców - etap powiatowy - 10.10.2015 r.

           

          laugh

          1. Piankowski Bartosz

          2. Bałdyga Artur

          3. Gadomski Jakub

          4. Grudziński Fabian

          5. Lewadndowski Arkadiusz

          6. Majewski Adam

          7. Olszewski Kacper

          8. Ruszczyk Krystian

          9. Kondracki Bartosz

           

          Drużyna zajęła V miejsce.

           

           

          Nauczyciel: K. O.

           


           

          Mistrzostwa Gminy Turośl w Piłce Nożnej - dziewcząt - etap powiatowy - 10.10.2015 r.

           

          laugh

          1. Bałdyga Oliwia

          2. Lewandowska Gabriela

          3. Nasiadko Patrycja

          4. Gleba Natalia

          5. Bałdyga Klaudia

          6. Bednarczyk Martyna

          7. Rolka Zuzanna

          8. Sadłowska Natalia

          9. Gadomska Weronika

           

          Drużyna zajęła I miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

           


           

          Mistrzostwa Gminy Turośl w Piłce Nożnej - chłopców - etap gminny - 04.10.2015 r.

           

          laugh



          1. Piankowski Bartosz

          2. Bałdyga Artur

          3. Gadomski Jakub

          4. Grudziński Fabian

          5. Lewadndowski Arkadiusz

          6. Duda Michał

          7. Majewski Adam

          8. Olszewski Kacper

          9. Ruszczyk Krystian

          10. Kondracki Bartosz

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           


           

          Mistrzostwa Gminy Turośl w Piłce Nożnej - dziewcząt - etap gminny - 04.10.2015 r.

           

          laugh

          1. Bałdyga Oliwia

          2. Lewandowska Gabriela

          3. Nasiadko Patrycja

          4. Gleba Natalia

          5. Bałdyga Klaudia

          6. Bednarczyk Martyna

          7. Rolka Zuzanna

          8. Sadłowska Natalia

          9. Gadomska Weronika

           

          Drużyna zajęła I miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

           


           

          Rybaki - Indywidualne Biegi Przełajowe - chłopców - półfinał - 03.10.2015 r.

           

          laugh

          1. Piankowski Bartosz - 1 miejsce

          2. Olszewski Kacper - 51 miejsce

          3. Majewski Adam - 57 miejsce

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

          Rybaki - Indywidualne Biegi Przełajowe - dziewcząt - półfinał - 03.10.2015 r.

           

          laugh

          1. Zakrzewska Natalia - 43 miejsce

          2. Bugnacka Wiktoria - 55 miejsce

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           

           


           

          Kozioł - Indywidualne Biegi Przełajowe - chłopców - etap powiatowy - 27.09.2015 r.

           

          laugh

          1. Piankowski Bartosz - 1 miejsce

          2. Banach Kacper - 6 miejsce

          3. Bałdyga Artur - 7 miejsce

          4. Olszewski Kacper - 8 miejsce

          5. Majewski Adam - 9 miejsce

          6. Pieloch Michał - 16 miejsce

          7. Kondracki Bartosz - 18 miejsce

          8. Marcińczyk Krystian - 23 miejsce

          9. Sadłowski Adam - 25 miejsce

          10. Tanajewski Bartłomiej - 26 miejsce

          11. Kawałek Jakub - 27 miejsce

          12. Charubin Krystian - 28 miejsce

          13. Gadomski Jakub - 30 miejsce

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           

           


           

          Kozioł - Indywidualne Biegi Przełajowe - dziewcząt - etap powiatowy - 27.09.2015 r.

           

          laugh

          1. Bałdyga Oliwia - 3 miejsce

          2. Zakrzewska Natalia - 8 miejsce

          3. Bugnacka Wiktoria - 9 miejsce

          4. Gleba Natalia - 20 miejsce

          5. Lewandowska Oliwia - 21 miejsce

          6. Nasiadko Patrycja - 23 miejsce

          7. Bałdyga Klaudia - 25 miejsce

          8. Majewska Aleksandra - 27 miejsce

          9. Malczyk Monika - 32 miejsce

          10. Gadomska Weronika - 34 miejsce

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

           


           

          Kozioł - Biegi Jesieni - chłopców - etap wojewódzki -  27.09.2015 r.

          smiley

          1. Piankowski Bartosz - 1 miejsce

          2. Możdżeń Kacper - 5 miejsce

          3. Możdżeń  Jakub - 8 miejsce

          4. Banach Kacper - 9 miejsce

          5. Bałdyga Artur - 10 miejsce

          6. Olszewski Kacper - 14 miejsce

          7. Majewski Adam - 15 miejsce

          8. Trzciński Wiktor - 15 miejsce

          9. Pielich Michał - 20 miejsce

          10. Kondracki Bartosz - 26 miejsce

          11. Marcińczyk Krystian - 29 miejsce

          12. Tanajewski Bartłomiej - 31 miejsce

          13. Charubin Krystian - 38 miejsce

          14. Sadłowski Adam - 46 miejsce

          15. Gadomski Jakub - 46 miejsce

          16. Kawałek Jakub - 51 miejsce

          17. Pieloszczyk Radosław - 61 miejsce

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           


           

          Kozioł - Biegi Jesieni - dziewcząt - etap wojewódzki - 27.09.2015 r.

          smiley

          1. Bałdyga Oliwia - 4 miejsce

          2. Charubin Wiktoria - 6 miejsce

          3. Zakrzewska Daria - 8 miejsce

          4. Zakrzewska Natalia - 12 miejsce

          5. Bugnacka Wiktoria - 32 miejsce

          6. Lewandowska Oliwia - 33 miejsce

          7. Nasiadko Patrycja - 37 miejsce

          8. Gleba Natalia - 40 miejsce

          9. Bałdyga Klaudia - 48 miejsce

          10. Majewska Aleksandra - 54 miejsce

          11. Gadomska Weronika - 63 miejsce

          12. Malczyk Monika - 71 miejsce

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Ptaki - IBP - chłopców - etap gminny - 26.09.2015 r.

          smiley

          1. Piankowski Bartosz - 1 miejsce

          2. Majewski Adam - 2 miejsce

          3. Bałdyga Artur - 3 miejsce

          4. Banach Kacper - 4 miejsce

          5. Tanajewski Bartosz - 5 miejsce

          6. Pieloch Michał - 5 miejsce

          7. Charubin Krystian - 6 miejsce

          8. Gadomski Jakub - 6 miejsce

          9. Olszewski Kacper - 7 miejsce

          10. Kawałek Jakub - 8 miejsce

          11. Kondracki Bartosz - 8 miejsce

          12. Sadłowski Adam - 9 miejsce

           

           

          Nauczuciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

          Ptaki - IBP - dziewcząt - etap gminny - 26.09.2015 r.

          smiley

          1. Bałdyga Oliwia - 2 miejsce

          2. Nasiadko Patrycja - 4 miejsce

          3. Gleba Natalia - 5 miejsce

          4. Zakrzewska Natalia - 6 miejsce

          5. Bugnacka Wiktoria - 6 miejsce

          6. Bałdyga Klaudia - 6 miejsce

          7. Stachelek Aleksandra - 8 miejsce

          8. Majewska Aleksandra - 9 miejsce

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           

           




           

          Piłka nożna – Kolno - etap powiatowy chłopców w dniu 14.09.2014 r.

          Skład drużyny:

           

           

          1. Sekściński Kacper

          2. Olszewski Kacper

          3. Rybka Jakub

          4. Kondracki Dominik

          5. Gadomski Kamil

          6, Parda Bartosz

          7. Swkściński Jakub

          8. Kondracki Bartosz

          9. Pieloch Michał

          10. Majewski Adam

           

           

          Drużyna zajęła IV miejsce.

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego:  R.M.

           


           

          Piłka nożna - Kolno –etap powiatowy dziewcząt w dniu 13.09.2014 r.

          Skaład drużyny:

           

           

          1. Gleba Martyna

          2. Piekarska Patrycja

          3. Szablak Katarzyna

          4. Bednarczyk Aleksandra

          5. Parciak Weronika

          6. Piekarska Dominika

          7. Gleba Natalia

          8. Rolka Zuzanna

          9. Lewandowska Gabriela

          10. Sadłowska Natalia

          11. Bałdyga Oliwia

          12. Zawalich Julia

           

           

          Drużyna zajęła I miejsce.

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           

           


           

          Indywidualne Biegi Przełajowe – Turośl - etap gminny chłopców w dniu 19.09.2014 r.

           

           

           

           

          Lp.

          Nazwisko i imię

          Rocznik

          miejsce

          1.

          Banach Kacper

          2004

          3

          2.

          Kidajew Maciej

          2004

          4

          3.

          Olechno Szymon

          2004

          6

          4.

          Kondracki Mateusz

          2004

          9

          5.

          Majewski Adam

          2003

          2

          6.

          Kondracki Bartosz

          2003

          4

          7.

          Pieloch Michał

           2003

          5

          8.

          Marcińczyk Krystian

          2003

          6

          9.

          Duda Michał

          2003

          7

          10.

          Gadomski Kamil

          2002

          1

          11.

          Sekściński Jakub

          2002

          2

          12.

          Krajewski Maciej

          2002

          4

          13.

          Rybiski Maciej

          2002

          5

          14.

          Kondracki Dominik

          2002

          6

          15.

          Sekściński Kacper

          2002

          7

          16.

          Bałdyga Artur

          2004

          13

          17.

          Stachelek Piotr

          2004

          14

          18.

          Sadłowski Adam

          2003

          12

          19.

          Sadłowski Karol

          2003

          13

          20.

          Piaskowski Maciej

          2003

          15

          21.

          Parda Bartosz

          2002

          12

          22.

          Rybka Jakub

          2002

          13

          23.

          Bałdyga Dawid

          2002

          15

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

          Indywidualne Biegi Przełajowe - Turośl - etap gminny dziewcząt w dniu 19.09.2014 r.

           

           

          Lp.

          Nazwisko i imię

          Rocznik

          Miejsce

          1.

          Nasiadko Patrycja

          2004

          5

          2.

          Bałdyga Oliwia

          2005

          6

          3.

          Bednarczyk Martyna

          2003

          9

          4.

          Gleba Natalia

          2003

          6

          5.

          Rolka Zuzanna

          2003

          1

          6.

          Bałdyga Klaudia

          2003

          10

          7.

          Stefens Karolina

          2002

          3

          8.

          Piekarska Dominika

          2002

          7

          9.

          Siwik Edyta

          2002

          10

          10.

          Parciak Weronika

          2002

          2

          11.

          Szablak Katarzyna

          2002

          1

          12.

          Piekarska Patrycja

          2002

          12

          13.

          Gleba Martyna

          2002

          11

          14.

          Majewska Ola

          2004

          14

          15.

          Bugnacka Wiktoria

          2004

          13

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.


           

           Indywidualne Biegi Przełajowe – Kozioł - etap powiatowy chłopców 21.09.2014 r.

           

           

          Lp.

          Nazwisko i imię

          Rocznik

          miejsce

          1.

          Banach Kacper

          2004

          8

          2.

          Kidajew Maciej

          2004

          14

          3.

          Olechno Szymon

          2004

          12

          4.

          Majewski Adam

          2003

          7

          5.

          Kondracki Bartosz

          2003

          10

          6.

          Pieloch Michał

          2003

          8

          7.

          Gadomski Kamil

          2002

          2

          8.

          Sekściński Jakub

          2002

          9

          9.

          Krajewski Maciej

          2002

          4

          10.

          Sekściński Kacper

          2002

          17

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

          Indywidualne Biegi Przełajowe - etap powiatowy dziewcząt 21.09.2014 r.

           

           

          Lp.

          Nazwisko i imię

          Rocznik

          Miejsce

          1.

          Nasiadko Patrycja

          2004

          3

          2.

          Bałdyga Oliwia

          2005

          7

          3.

          Bednarczyk Martyna

          2003

          27

          4.

          Gleba Natalia

          2003

          26

          5.

          Rolka Zuzanna

          2003

          14

          6.

          Bałdyga Klaudia

          2003

          31

          7.

          Stefens Karolina

          2002

          23

          8.

          Piekarska Dominika

          2002

          24

          9.

          Siwik Edyta

          2002

          27

          10.

          Parciak weronika

          2002

          14

          11.

          Szablak Katarzyna

          2002

          1

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Biegi Jesieni – Kozioł dnia 28.09.2014 r. - chłopcy

           

           

          Lp.

          Nazwisko i imię

          Rocznik

          miejsce

          1.

          Rybka Jakub

          2002

          poza 10

          2.

          Gadomski Kamil

          2002

          V

          3.

          Kondracki Dominik

          2002

          poza 10

          4.

          Pieloch Michał

          2003

          poza 10

          5.

          Marcińczyk Krystian

          2003

          poza 10

          6.

          Sadłowski Karol

          2003

          poza 10

          7.

          Majewski Adam

          2003

          poza 10

          8.

          Sadłowski Adam

          2003

          poza 10

          9.

          Kondracki Bartosz

          2003

          poza 10

          10.

          Kondracki Mateusz

          2004

          poza 10

          11.

          Gadomski Jakub

          2004

          poza 10

          12.

          Grudziński Fabian

          2004

          poza 10

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

          Biegi Jesieni - Kozioł dnia 28.09.2014 r. - dziewcząt

           

           

          Lp.

          Nazwisko i imię

          Rocznik

          Miejsce

          1.

          Szablak Katarzyna

          2002

          I

          2.

          Rybka Marta

          2002

          poza 10

          3.

          Parciak Weronika

          2002

          poza 10

          4.

          Edyta Siwik

          2002

          poza 10

          5.

          Piekarska Dominika

          2002

          poza 10

          6.

          Stefens Karolina

          2002

          X

          7.

          Bałdyga Klaudia

          2003

          poza 10

          8.

          Gleba Natalia

          2003

          poza 10

          9.

          Rolka Zuzanna

          2003

          poza 10

          10.

          Bednarczyk Martyna

          2003

          poza 10

          11.

          Majewska Aleksandra

          2004

          poza 10

          12.

          Bugnacka Wiktoria

          2004

          poza 10

          13.

          Nasiadko Patrycja

          2004

          poza 10

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Sztafetowe Biegi Przełajowe 10x800 – Turośl – etap powiatowy chłopców dnia 04.10.14r.

           

           

          Lp.

          Nazwisko i imię

          Rocznik

          miejsce

          1.

          Sekściński Kacper

          2002

          II

          2.

          Rybka Jakub

          2002

          II

          3.

          Sekściński Jakub

          2002

          II

          4.

          Gadomski Kamil

          2002

          II

          5.

          Krajewski Maciej

          2002

          II

          6.

          Pieloch Michał

          2003

          II

          7.

          Marcińczyk Krystian

          2003

          II

          8.

          Majewski Adam

          2003

          II

          9.

          Olszewski Kacper

          2003

          II

          10.

          Klasa III

           

          II

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

          Sztafetowe Biegi Przełajowe 10x800 - Turośl - etap powiatowy dziewcząt dnia 04.10.2014 r.

           

           

          Lp.

          Nazwisko i imię

          Rocznik

          Miejsce

          1.

          Szablak Katarzyna

          2002

          II

          2.

          Parciak Weronika

          2002

          II

          3.

          Stefens Karolina

          2002

          II

          4.

          Piekarska Dominika

          2002

          II

          5.

          Siwik Edyta

          2002

          II

          6.

          Rolka Zuzanna

          2003

          II

          7.

          Bednarczyk Martyna

          2003

          II

          8.

          Gleba Natalia

          2003

          II

          9.

          Bałdyga Klaudia

          2003

          II

          10.

          Nasiadko Patrycja

          2004

          II

          11.

          Majewska Aleksandra

          2004

          II

          12.

          Bałdyga Oliwia

          2005

          II

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Indywidualne Biegi Przełajowe - Rybaki – półfinał chłopców w dniu 11.10.2014 r.

           

           

          Lp.

          Nazwisko i imię

          Rocznik

          miejsce

          1.

          Majewski Adam

          2003

          45

          2.

          Kondracki Bartosz

          2003

          50

          3.

          Pieloch Michał

          2003

          55

          4.

          Gadomski Kamil

          2002

          N

          5.

          Sekściński Jakub

          2002

          45

          6.

          Kondracki Dominik

          2002

          50

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

          Indywidualne Biegi Przełajowe - Rybaki - półfinał dziewcząt w dniu 11.10.2014 r.

           

           

          Lp.

          Nazwisko i imię

          Rocznik

          Miejsce

          1.

          Bałdyga Oliwia

          2005

          N

          2.

          Nasiadko Patrycja

          2004

          37

          3.

          Szablak Katarzyna

          2002

          33

           

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Piłka nożna dziewcząt - półfinał Śniadowo w dniu 19.10.2014 r.

          Składa drużyny:

           

           

          1. Gleba Martyna

          2. Piekarska Patrycja

          3. Piekarska Dominika

          4. Szablak Katarzyna

          5. Parciak Weronika

          6. Bałdyga Klaudia

          7. Lewandowska Gabriela

          8. Bałdyga Oliwia

          9. Gadomska Weronika

          10. Gleba Natalia

          11. Bednarczyk Katarzyna

          12. Sadłowska Natalia

          13. Zawalich Julia

           

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego:E.R.

           


           

          Piłka nożna dziewcząt - finał grupy zachodniej Wysokie Mazowieckie w dniu 25.10.2014 r.

          Skład drużyny:

           

           

          1. Gleba Martyna

          2. Piekarska Patrycja

          3. Piekarska Dominika

          4. Szablak Katarzyna

          5. Parciak Weronika

          6. Bałdyga Klaudia

          7. Lewandowska Gabriela

          8. Bałdyga Oliwia

          9. Gadomska Weronika

          10. Gleba Natalia

          11. Bednarczyk Katarzyna

          12. Sadłowska Natalia

          13. Zawalich Julia

           

           

          Drużyna zajęła III miejsce.

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Piłka ręczna - Turośl - etap gminny chłopców w dniu 18.01.2015 r.

          Skład drużyny:

           

           

          1. Kondracki Dominik

          2. Gadomski Kamil

          3. Puławski Szymon

          4. Rybka Jakub

          5. Sekściński Kacper

          6. Sekściński Jakub

          7. Rybicki Maciej

          8. Olszewski Kacper

          9. Pieloch Michał

          10. Majewski Adam

          11. Bałdyga Dawid

           

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           


           

          Piłka ręczna - Turośl etap gminny dziewcząt w dniu 18.01 2015 r.

          skład drużyny:

           

           

          1. Gleba Martyna

          2. Piekarska Patrycja

          3. Szablak Katarzyna

          4. Bednarczyk Aleksandra

          5. Parciak Weronika

          6. Piekarska Dominika

          7. Rolka Zuzanna

          8. Lewandowska Gabriela

          9. Siwik Edyta

           

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Sztafetowe Biegi Przełajowe 10x800 - Nowogród – półfinał chłopców dnia 26.03.2015 r.

           

          1. Sekściński Kacper

          2. Rybka Jakub

          3. Sekściński Jakub

          4. Gadomski Kamil

          5. Krajewski Maciej

          6. Kondracki Dominik

          7. Pieloch Michał

          8. Marcińczyk Krystian

          9. Kondracki Bartosz

          10. Majewski Adam

          11. Piankowski Bartosz

           

          Drużyna zajęła 23 miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

          Sztafetowe Biegi Przełajowe 10x800 - Nowogród - półfinał dziewcząt dnia 26.03.2015 r.

           

          1. Szablak Katarzyna

          2. Parciak Weronika

          3. Stefens Karolina

          4. Piekarska Dominika

          5. Bugnacka Wiktoria

          6. Piekarska Patrycja

          7. Gleba Natalia

          8. Bałdyga Klaudia

          9. Nasiadko Patrycja

          10. Majewska Aleksandra

          11. Bałdyga Oliwia

          12. Stachelek Weronika

           

           

          Drużyna zajęła  22  miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           

           


           

          Gminny Bieg Kurpików - Turośl 19.04.2015 r.

           

          1. Charubin Aleksandra

          2. Pawelczyk Sebastian

          3. Mazgoła Maja

          4. Możdżeń Kacper

          5. Rybka Amelia

          6. Charubin Hubert

          7. Piankowski Bartosz

          8. Bałdyga Oliwia

          9. Nasiadko Patrycja

          10. Kidajew Maciej

          11. Bałdyga Klaudia

          12. Majewski Adam

          13. Szablak Katarzyna

          14. Rybka Jakub

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

           


           

           

          Igrzyska LA - chłopców - etap powiatowy - Kolno dnia 23.05.2015r.

           

           

          1. Pieloch Michał - bieg 200 m - miejsce IX

          2. Marcińczyk Krystian - bieg 200 m - miejsce X, bieg 4x60 - miejsce VI

          3. Majewski Adam - bieg 200 m - miejsce XI, bieg 4x60 - miejsce VI

          4. Olszewski Kacper - bieg 60 m - miejsce IX, bieg 4x60 - miejsce VI

          5. Banach Kacper - bieg 600 m - miejsce VIII

          6. Sekściński Kacper - bieg 4x60 - miejsce VI

          7. Sekściński Jakub - bieg 200 m - miejsce VII

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

           


           

           

          Igrzyska LA - dziewcząt- etap powiatowy - Kolno dnia 23.05.2015 r.

           

           

          1. Bugnacka Wiktoria - bieg 200 m - miejsce XII

          2. Majewska OLa - bieg 200 m - miejsce XV

          3. Rolka Zuzanna - bieg 60 m - miejsce II, bieg 200 m - miejsce I, bieg 4x60 - miejsce VII

          4. Gleba Natalia - bieg 60 m - miejsce X, bieg 200 m - miejsce XI, bieg 4x60 - miejsce VII

          5. Gleba Martyna - bieg 200 m - miejsce VII, bieg 4x60 - miejsce VII

          6. Parciak Weronika - bieg 200 m - miejsce X, bieg 4x60 - miejsce VII

          7. Szablak Katarzyna - bieg 200 m - miejsce IV

          8. Zawalicj Julia - pchnięcie kulą - miejsce XVI

          9. Bednarczyk Aleksandra - pchnięcie kulą - miejsce IV

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

           

          Turniej piłki nożnej " O Puchar Wójta" - Turośl dnia 20.06.2015 r.

           

                     Kategoria dziewcząt:

          1. Martyna Gleba

          2. Patrycja Piekarska

          3. Oliwia Bałdyga

          4. Julia Zawalich

          5. Gabriela Lewandowska

          6. Aleksandra Bednarczyk

          7. Weronika Parciak

          8. Karolina Stefens

          9. Dominkia Piekarscka

          10. Zuzanna Rolka

          11. Natalia Gleba

           

          Drużyna zajęła I miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

           


           

          Turniej piłki nożnej " O Puchar Wójta" - Turośl dnia 20.06.2015 r.

           

           

                            Kategoria chłopców:

           

          1. Jakub Gadomski

          2. Jakub Rybka

          3. Kamil Gadomski

          4. Kacper Olszewski

          5. Maciej Krajewski

          6. Dominik Kondracki

          7. Kacper Sekściński

          8. Jakub Sekściński

           

          Drużyna zajęła II miejsce.

           

          Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.