Oddziały

Akcja czytelnicza "Uwolnij książkę"

Uprzejmie informujemy, iż Biblioteka Szkolna organizuje akcję czytelniczą pn. "Uwolnij książkę", w myśl hasła: "Książki nie lubią być więzione w domu na półkach, wolą krążyć z rąk do rąk i być czytane". W związku z tym zwracamy się do wszystkich miłośników książek o włączenie się do akcji, poprzez nieodpłatne przekazanie do Biblioteki Szkolnej prywatnych egzemplarzy książek przeznaczonych dla dzieci i młodzieży. Książki te zostaną udostępnione wszystkim uczniom do czytania podczas przerw na szkolnych korytarzach.