Oddziały

ZAWODY SPORTOWE Konkursy artystyczne Konkursy humanistyczne Konkursy matematyczno - przyrodnicze Konkursy informatyczne Inne konkursy

Konkursy

Inne konkursy

ROK SZKOLNY 2020/2021

 

TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY

 

   

 

 

 

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY

Konkurs
„Znam szkolną bibliotekę”

23.04.2020 r. szkolny

I miejsce

Lena Wiśniewska, kl. IIIb

Wojciech Bugnacki, kl. IV

 

Wyróżnienie:

 Szymon Stachelek, kl. VIIIa

Radosław Pieloszczyk, kl. VIIIa

Hubert Czerwiński, kl. Ib

Roksana Siwik, kl. VIa

 

p. Cecylia Paliwoda

p. Agnieszka Pienkowska

KONKURS WIEDZY O CHORWACJI 08.05.2020r.

szkolny

I miejsce

Oliwia Lewandowska, kl. VIIIa

II miejsce

Amelia Lewandowska, kl. VIa

Roksana Siwik, kl. VIa

III miejsce

Dominika Murach, kl. VIb

Udział wzięli:

Radosław Pieloszczyk, kl. VIIIa

Małgorzata Gleba, kl. Vb

Sandra Stachelek, kl. Vb

Karolina Kuliś, kl. VIIIa

Amelia Kobryś, kl. VIa

Adam Sadłowski, kl. VIIIb

Julia Prosowska, kl. VIIIb

Konrad Kobryś, kl. VIIIb

Karolina Grala, kl. VIIIa

p. Lucyna Rogińska

p. Iwona Sokołowska

Konkurs SKO
"MISTRZ OSZCZĘDZANIA 2019/2020"
grudzień 2019- marzec 2020 szkolny

 

KATEGORIA I:
"SYSTEMATYCZNOŚĆ"

I miejsce - 
Gabriela Pieloch kl. 3a

II miejsce -
Alicja Bałdyga kl. 1b

III miejsce - 
Wiktoria Olszewska kl. 3a

KATEGORIA II
"NAJWIĘCEJ..."

I miejsce - 
Wiktoria Sokołowska kl. 1a

Adam Męczkowski kl. 2a

II miejsce - 
Zofia Muzyk kl. 1a

III miejsce -
Grzegorz Trzciński kl. 3a

Wyróżnienia:
Lena Wiśniewska 3b, Wojciech Grala 3a, Maja Banach 3a, Lena Puławska 3a, Kornelia Bielska 3a, Franciszek Sachajko 3a, Julia Pawelczyk 2b, Oliwia Turska 5b, Tomasz Parda 2a, Jakub Kazański 2a, Zuzanna Banach 5b, Magdalena Parda 6b, Aniela Prusinowska 2b, Jakub Gleba 6b, Julia Kozłowska 2a.

Udział wzięli: Natalia Banach 2b, Jakub Stachelek 2b, Nikola Dawidczyk 2a, Wiktoria Mikucka 2a, Natalia Lewandowska 2b, Karolina Parda 1b, Natalia Trzcinka 6b, Małgorzata Bączek 5b, Oliwia Parda 6b, Sandra Stachelek 5b.

p. Renata Kozłowska

p. Alicja Cieloszczyk

p. Iwona Sokołowska

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY

"MINI TURNIEJ SZACHOWY"

w klasach I-III

27.05.2019r. szkolny

I miejsce (MISTRZ SZACHOWY 2019) - Patryk Murach kl. 2a

II miejsce - Wiktoria Olszewska kl. 2a

III miejsce - Adam Męczkowski kl. Ia

IV miejsce - Błażej Nerowski kl. 2a

V miejsce - Adam Krysiak kl. 2a

Alicja Cieloszczyk

Międzyszkolne zawody z pierwszej pomocy edycja IV kwiecień 2019r podregion łomżyński

II miesjce

Jakub Bugnacki VIII a

Aleksandra Majewska VIII b

Justyna Jastrzębska VIII b

Monika Męczkowska

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIK NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY
"Wiem wszystko o Kurpiowszczyżnie". 16.11.2017 gminny

I miejsce-Anita Bałdyga kl.VIIb

III miejsce - Emilia Poławska kl.VIIb

Hanna Bączek