Oddziały

ZAWODY SPORTOWE Konkursy artystyczne Konkursy humanistyczne Konkursy matematyczno - przyrodnicze Konkursy informatyczne Inne konkursy

Konkursy

Konkursy humanistyczne

ROK SZKOLNY 2020/2021

 

TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY
   

 

 

 
       

 

 

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY
 Gminny Konkurs Recytatorski 22.11.2019 r.

gminny

Wyrożnienie:

Weronika Pardo

kl.IV

p. Agnieszka Pieńkowska
Szkolny konkurs ortograficzny I półrocze szkolny

I miejsce: Stachelek Sandra (5b)

II miejsce: Parda Magdalena (6b)

III miejsce: Charubin Wiktoria (6a)

A. Muzyk

C. Paliwoda

Konkurs PIęknego Czytania

dla uczniów klas III

26.02.2020 r. szkolny

I miejsce:

Wiktora Olszewska kl.III a

Lena Wiśniewska kl.III b

II miejsce:

 Jakub Charubin kl. III a

Adam Krysiak kl. III a

III miejsce:

Katarzyna Łagodzińska

kl. III b

p. Cecylia Paliwoda

p. Agnieszka Pieńkowska

Szkolny Konkurs Historyczny z okazji    229. rocznicy uchwalenia KONSTYTUCJI 3 MAJA

maj

2020 r.

szkolny

GRUPY 0 - III 

NAGRODY OTRZYMUJĄ:

Pola Pieloszczyk (0a)

Zuzanna Czerwińska (0b)

Miłosz Grala (0d)

Mikołaj Kawałek (0d)

Hubert Czerwiński (Ib)

Julia Kozłowska (2a)

 

KLASY IV - VIII

I MIEJSCE:

Radosław Pieloszczyk (8a)

Wojciech Bugnacki (4)

Oliwia Lewandowska (8a)

II miejsce:

Karolina Kuliś (8a)

III miejsce:

Amelia Kobryś (6a)

 

DYPLOMY ZA UDZIAŁ OTRZYMUJĄ:

Konrad Kobryś (8b)

Roksana Siwik (6a)

Sandra Stachelek (5b)

Alicja Pieloszczyk

Edyta Pianka

 

współpraca:

Cecylia Paliwoda

i Ewa S. Grala

Konkurs czytelniczy :
"Życie i twórczość ks. Jana Twardowskiego"

15.06.2020 r. etap szkolny

I miejsce:

Radosław Pieloszczyk, kl. VIII a

Konrad Kobryś, kl.VIII b

Oliwia Niedbała, kl.VII a

Amelia Kobryś, kl.VI a

Anna Zawalich, kl. VII b

Roksana Siwik, kl.VI a

Dawid Kazański, kl. VI a

Dominika Murach, kl. VI b

Wojciech Bugnacki, kl. 4

 

II miejsce:

 Julia Stachelek, kl. VIa

Weronika Pardo, kl. IV

 

III miejsce:

Sandra Stachelek, kl. V b

 

p. Cecylia Paliwoda

p. Agnieszka Pieńkowska

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI   NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY
Konkurs z języka angielskiego
"I love Poland"
październik 2018 r. szkolny

I miejsce:

Oliwia Niedbała kl. VIa

Radosław Pieloszczyk kl. VIIa

Wyróżnienia:

Amelia Kobryś kl. Va

Amelia Lewandowska kl. Va

Magdalena Parda kl. Vb

Jakub Bugnacki kl. VIIIa

Lucyna Rogińska

Iwona Sokołowska

Konkurs recytatorski 

 "Nasza Niepodległa"

październik 2018 szkolny

Kategoria kl. I - III 

Gabriela Pieloch kl. IIa

Lena Wiśniewska kl.IIb 

Weronka Pardo kl. III 

Kategoria  kl. IV - VIII 

Karolina Grala kl. VII 

Anita Bałdyga kl. VIII

Zuzanna Banach kl. IV 

Kategoria przedszkole: 

Paweł Drężek 

Wiktoria Sokołowska 

Alicja Gajda 

Antonina Prusinowska 

Weronika Sawicka

Ewa Olszewska 

 

Konkurs historyczny

"Polonia Restituta 1918-1921"

listopad 2018 szkolny

I miejsce:

Jakub Gadomski kl. VIII a

II miejsce:

Radosław Pieloszczyk kl. VIIa

III miejsce:

Oliwia Lewandowska kl. VIIb

Wyróżnienie

Dominika Szablak kl. VII b

Edyta Pianka

 

Konkurs na Najpiękniejszy

Wiersz

o Miłości

luty 2019r. szkolny

I miejsce:

Karolina Grala kl. VIIa

II miejsce:

Aleksandra Stachelek

kl. VIIa

III miejsce:

Gabriela Puławska kl. IVb

Luiza Aniśko kl. IVb

Wyróżnienia:

Błażej Archacki kl. IIb

Amelia Zaleśna kl. IIb

Małgorzata Gleba kl. IVb

 

Kamil Obrycki

Lucyna Rogińska

Ewelina Kosiorek

Szkolny Konkurs Wiedzy o Rumunii maj 2019 r. szkolny

I miejsce:

Jakub Bugnacki, kl. VIIIa

II miejsce:

Adam Sadłowski, kl. VIIb

Filip Trzciński, kl. VIIIa

III miejsce:

Oliwia Lewandowska, kl. VIIa

Dawid Parda, kl. VIIb

Karolina Kuliś, kl. VIIa

Gabriela Zielińska, kl. VIIa

Wyróżnienia:

Jakub Gadomski, kl. VIIIa

Patrycja Nasiadko, kl. VIIIa

Kacper Dąbrowski. kl.VIIIb

Anita Bałdyga, kl. VIIIb

Wiktoria Bugnacka, kl.VIIIb

Lucyna Rogińska

Iwona Sokołowska

Ogólnopolski konkurs języka angielskiego The Big Challenge kwiecień 2019r. szkolny

POZIOM 1:

I miejsce:

Julia Stachelek, kl. Va

II miejsce:

Oliwia Parda, kl. Va

III miejsce:

Oliwia Żyjewska, kl. Va

POZIOM 2:

I miejsce:

Tomasz Bielski, kl.VIb

II miejsce:

Artur Babowicz, kl. VIa

III miejsce:

Oliwia Niedbała, kl. VIa

POZIOM 3: 

I miejsce: 

Gabriela Zielińska, kl. VIIa

II miejsce:

Dawid Parda, kl. VIIb

III miejsce:

Natalia Zakrzewska, kl.VIIa

POZIOM 4:

I miejsce:

Oliwia Bednarczyk, kl. VIIIb

II miejsce:

Anita Bałdyga, kl. VIIIb

III miejsce:

Fabian Grudziński, kl. VIIIa

 

Iwona Sokołowska

Lucyna Rogińska

 Konkurs  "Gminny Mistrz Ortografii 2019" dla uczniów kl.II-III maj 2019 gminny

I miejsce:

Klaudia Trzcinka, kl.III - SP Turośl

II miejsce:

Klaudia Remiszewska, kl.III- SP Ptaki

III miejsce:

Adma Krysiak, kl.II - SP Turośl

Wyróżnienie:

Wojciech Malinowski, kl.III SP Ptaki

Agnieszka Pieńkowska

Halina Gleba

Alina Korytkowska

SZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI POEZJI KS. JANA TWARDOWSKIEGO czerwiec 2019 szkolny

Wiktoria Sokołowska kl. 0a – I miejsce,

Zofia Muzyk kl. 0a – udział

Dyplom i nagroda rzeczowa, podziękowanie za udział
Ewa Kuliś
kONKURS RECYTATORSKI POEZJI KS. JANA TWARDOWSKIEGO  czerwiec 2019  

Kategoria kl. IV - VIII 

I miejsce 

Karolina Grala 

II miejsce 

Anita Bałdyga 

III miejsce 

Radosław Pielosczyk 

Natalia Zakrzewska 

Wyróżnienie 

Zuzanna Banach 

Sandra Stachelek 

Kategoria kl. I - III 

I miejsce 

Lena Wiśniewska 

II miejsce 

Katarzyna Łagodzińska 

III miejsce

Gabriela Pieloch 

Weronika Pardo 

Kategoria przedszkole

I miejsce 

Wiktoria Sokołowska 

II miejsce 

Zuzanna Czerwińska 

Aleksandra Banach 

III miejsce 

Karolina Parda

Ewa Olszewska 

Kamil Obrycki

Międzynarodowy VI Konkurs Historyczny

o Żołnierzach Wyklętych

luty - kwiecień 2019 r. międzynarodowy 17 uczniów - udział

Alicja Pieloszczyk

Edyta Pianka

IV edycja Wojewódzkiego Konkursu Historycznego „Z miłości do niepodległej Ojczyzny – życie i działalność gen. Władysława Andersa (1892 – 1970)” maj 2019 r. wojewódzki

wyróżnienie Radosław Pieloszczyk  klasa VII a

(4 uczniów - udział)

Alicja Pieloszczyk 

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY

XV Powiatowy Konkurs Ortograficzny

"Mistrz Ortografii 2017"

październik 2017 r. powiatowy

Emilia Poławska - wyróżnienie

Radosław Pieloszczyk - wyróżnienie

p. Danuta Stachelek

p. Kamil Obrycki

"Ni z tego, ni z owego, była Polska na pierwszego..." - konkurs recytatorski październik 2017 r. gminny Aleksandra Stachelek - wyróżnienie p. Cecylia Paliwoda
Konkurs z języka angielskiego "Mistrz słówek" w kategorii klas I-III kwiecień 2018 szkolny

Kategoria: kl. I

I miejsce - Adam Krysiak Ia

II miejsce - Gabriela Pieloch Ia

III miejsce - Lena Wiśniewska Ib

Kategoria: kl. II

I miejsce: Piotr Siwik kl .II

II miejsce: Weronika Parda Kl. III

Klaudia Trzcinka kl. II

III miejsce: Maja Turska kl. II

Kategoria: kl. III

I miejsce: Wiktoria Parda kl. IIIb

II miejsce: Gabriela Puławska kl. IIIb

III miejsce: Sandra Stachelek kl. IIIb

 
Konkurs z języka angielskiego "Mistrz słówek" w kategorii klas IV-VII kwiecień 2018 szkolny

Kategoria: kl. IV

I miejsce: Oliwia Żyjewska kl. IVb

II miejsce: Michał Mikucki kl. IVa

Nikola Piekarska kl. IVb

III miejsce: Amelia Lewandowska kl. IVa

Kategoria: kl. V

I miejsce: Artur Babowicz kl. Va

II miejsce: Oliwia Niedbała kl. Va

Amelia Rybka kl. Vb

III miejsce: Sebastian Mazgoła kl. Vb

Kategoria: kl. VI

I miejsce: Kacper Gleba kl. VIb

II miejsce: Dawid Parda kl. VIb

III miejsce: Natalia Zakrzewska kl. VIa

Kategoria: kl. VII

I miejsce: Fabian Grudziński kl. VIIa

II miejsce: Jakub Bugnacki kl. VIIa

Aleksandra Majewska kl. VIIb

III miejsce: Oliwia Bednarczyk kl. VIIb

Anita Bałdyga kl.VIIb