Oddziały

ZAWODY SPORTOWE Konkursy artystyczne Konkursy humanistyczne Konkursy matematyczno - przyrodnicze Konkursy informatyczne Inne konkursy

Konkursy

Konkursy artystyczne

 

ROK SZKOLNY 2020/2021

TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY
Konkurs fotograficzny organizowany przez bibliotekę szkolną
"Uchwyć książkę
w jesiennym klimacie"
listopad 2020 szkolny

Kategoria kl. 0 - III 

I miejsce:

Wiktora Sokołowska kl. II a, Adam Męczkowski kl. III a

II miejsce:

Julia Kozłowska kl. III a

Natalia Lewandowska  kl. III b

III miejsce:

Antonina Prusinowska kl. I

Wyróżnienia:

Gabriel Gleba kl. I,
Filip Turski kl. II a,
Zofia Muzyk kl. II a,
Ignacy Bałdyga kl. III a,
Mateusz Charubin kl. III a

 

Kategoria  kl. IV - VIII 

I miejsce:

Piotr Siwik kl. V

II miejsce:

Jakub Możdżeń kl. VII b

Wojciech Bugnacki kl. V

III miejsce:

Julia Lewandowska kl. VII b

Wyróżnienia:

Patryk Charubin kl. V,
Karolina Bałdyga kl. VI a, Magdalena Parda kl. VII b

Agnieszka Pieńkowska

Cecylia Paliwoda

Andrzej Męczkowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Konkurs plastyczny „Malowane jesienią…” październik 2020 szkolny

I miejsce:

Julia Rydel- kl. I
Zofia Muzyk- kl. II a
Alicja Bałdyga- kl. II b
Maja Poławska- kl. II b
Tomasz Parda- kl. III a
II miejsce:
Gabriel Gleba- kl. I

Kamil Pieńkowski- kl. I

Antonina Prusinowska- kl. I

Filip Turski- kl. II a

Hubert Czerwiński- kl. II b

III miejsce:

Julia Malewska- kl. I

Jakub Bugnacki- kl. II a

Wiktoria Sokołowska- kl. II a

Adam Męczkowski- kl. III a

Julia Pawelczyk- kl. III b

 

Wyróżnienia:

Lena Siwik- kl. I

Nikola Więczek- kl.I

Bartosz Bączek- kl. II a

Wojciech Charubin- kl. II a

Maja Dąbrowska- kl. III b

Klaudia Łagodzińska- kl. III b

Jakub Stachelek- kl. III b

 

Agnieszka Pieńkowska

Halina Gleba

 

Konkurs plasyczny o "Świętej Jadwidze Śląskiej"

 

 

październik 

2020

ogólnopolski

0b - Nikola Bednarczyk - II miejsce 

dziewczynka otrzymała dyplom i nagrodę rzeczową.

Ponadto w konkursie udział wzięły: Aleksandra Banach i Maja Chaberek -  otrzymały dyplomy za udział, nauczyciel podziękowanie.

Elżbieta Czerwińska

 

ROK SZKOLNY 2019/2020

 

TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY

 

"105. rocznica urodzin JANA TWARDOWSKIEGO"

- konkurs plastyczny/literacki

 

lipiec

2020

ogólnopolski

Wyróżnienia otrzymali: 

0b - Julian Bałdyga

0c - Maja Bałdyga

Ewa Kuliś

Elżbieta Czerwińska

 

"POLSKIE SYMBOLE NARODOWE"

- Przedszkolny konkurs plastyczny

czerwiec 2020 szkolny

Kategoria 3-4 latki:

0c - Maja Bałdyga - I miejsce

0c- Błażej Sadłowski - III miejsce

Wyróżnienia: 

0c - Maja Chaberek, Amelia Jurczak, Aleksandra Banach, Angelika Parda, Kacper Jaskólski 

Kategoria 5-6 latki:

0b - Julian Bałdyga - I miejsce

0b - Witold Chojnowski - III miejsce

Wyróżnienia: 

0b - Zuzanna Czerwińska, Filip Drężek, Antoni Pieloch, Jakub Stachelek

Marta Pupek

Ewa Kuliś

 Elżbieta Czerwińska

Karolina Rydel

 

"Każdy święty chodzi uśmiechnięty - Św. Jan Paweł II oczami najmłodszych" - konkurs plastyczny

 

czerwiec

2020

ogólnopolski

0b - Julian Bałdyga - II miejsce

0a - Antonina Prusinowska - wyróżnienie

0b - Zuzanna Czerwińska - udział

0a - Julia Rydel - udział

Nagrody i dyplomy dla laureatów, a dla nauczycieli podziękowania.

Ewa Kuliś 

Marta Pupek

"Moja ulubiona cyfra" - konkurs plastyczny

czerwiec

2020

 

ogólnopolski 

0b - Zuzanna Czerwińska - II miejsce

0d - Nikola Bednarczyk - III miejsce

Ponadto w konkursie udział wzieli: 

0b - Julian Bałdyga, Witold Chojnowski, Filip Drężek,  Antoni Pieloch, Gabriela Siwik

0c - Aleksandra Banach, Maja Chaberek, Amelia Jurczak, Angeliga Parda, Maja Bałdyga

0a - Aleksandra Murach, Antonina Prusinowska

Nagrody dla laureatów. Dyplomy i podziękowania dla wszystkich uczestników i nauczycieli.

Ewa Kuliś

Karolina Rydel

Elżbieta Czerwińska

Marta Pupek

 

"OZDOBY WIELKANOCNE" - konkurs plastyczny

 

czerwiec

2020

ogólnopolski

0b - Zuzanna Czerwińska - II miejsce

0b - Julian Bałdyga - wyróżnienie

Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody rzeczowe, a nauczyciel podziękowanie.

Ewa Kuliś
"Szanuj co zielone"

maj

2020

ogólnopolski 0a - Weronika Sawicka - dyplom za udział Marta Pupek

Konkurs fotograficzny organizowany przez bibliotekę szkolną

„Zdjęcie z moją ulubioną książką"

 

maj 2020  

 

Kategoria kl. 0 - III 

I miejsce:

Wiktora Mikucka kl. II a

II miejsce:

Hubert Rydel kl. II a

Zuzanna Czerwińska grupa 0 b

III miejsce:

Maja Bałdyga grupa 0 c

Wiktoria Sokołowska kl. I a

Lena Wiśniewska kl. III b

Pozostali uczestnicy w tej kategorii wiekowej otrzymali wyróżnienie.

 

Kategoria  kl. IV - VIII 

I miejsce:

Michał Mikucki kl. VI a

II miejsce:

Maja Turska kl. IV

III miejsce:

Patryk Charubin kl. IV

Julia Lewandowska kl. VI b

 

Pozostali uczestnicy w tej kategorii wiekowej otrzymali wyróżnienie.

 

Agnieszka Pieńkowska

Cecylia Paliwoda

"Herb mojego miasta" maj 2020 ogólnopolski

0a - Antonina Prusinowska

Dyplom dla dziecka za udział w konkursie.

Marta Pupek

 

"Zakładka do książki" - konkurs plastyczny

 

maj

2020

ogólnopolski

0b - Zuzanna Czerwińska - Wyróżnienie

Dziecko otrzymało dyplom i nagrody rzeczowe, a nauczyciel podziękowenie.

Ewa Kuliś

 

"Kosmos w oczach dziecka" - konkurs plastyczny

 

kwiecień

2020

ogólnopolski

0b - Antoni Pieloch - Wyróżnienie w kategori wiekowej 5,6 latki  - chłopiec otrzymał dyplom i nagrodę rzeczową.

Ponadto w konkursie udział wzięły dzieci z oddziału przedszkolnego 0b "Pszczółki":

Julia Banach, Krystian Banach, Filip Drężek, Natalia Górska, Hanna Olechno, Izabela Parda, Karolina Parda, Lena Piankowska, Jakub Stachelek, Dawid Szablak, Martyna Grzymkowska, Julian Bałdyga, Maciej Sadłowski, Witold Chojnowski, Zuzanna Czerwińska, Gabriela Siwik, Maciej Bałdyga, Amelia Pupek, Gabriel Głażewski.

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy, a nauczyciel podziękowanie za przygotowanie dzieci do konkursu.

Ewa Kuliś
"Wiosenne kwiaty, ptaki i inne oznaki" - konkurs plastyczny czerwiec 2020 ogólnopolski

0b - Julian Bałdyga

0b - Zuzanna Czerwińska

0b - Natalia Górska

Dzieci otrzymały dyplomy za udział, a nauczyciel podziękowanie.

Ewa Kuliś

 

"Najpiękniejsza Kartka Wielkanocna" - konkurs plastyczny

 

kwiecień 2020 ogólnopolski 0b - Zuzanna Czerwińska Ewa Kuliś

 

"Wiosna wokół nas" - konkurs plastyczny

 

kwiecień 2020 ogólnopolski

0b - Amelia Pupek - I miejsce

Dziewczynka otrzymała dyplom i nagrodę.

W konkursie brały udzial także: Julia Banach, Julian Baldyga, Maciej Bałdyga, Gabriel Głażewski, Jakub Stachelek, Martyna Grzymkowska, Lena Piankowska, Gabriela Siwik, Antoni Pieloch, Witold Chojnowski, Karolina Parda, Hanna Olechno. 

Grupa przedszkolna "Pszczółki" otrzymała dyplom za I miejsce, a nauczyciel podziękowanie.

Ewa Kuliś

 

"Eko ozdoby wielkanocne" - konkurs plastyczny

 

kwiecień 2020 ogólnopolski

0b - Julian Bałdyga - I miejsce

0b - Zuzanna Czerwińska - II miejsce

Dzieci otrzymały dyplomy i nagrody a nauczyciel podziękowanie.

Ewa Kuliś
"Wielkanocne cudeńka" -  ogólnopolski konkurs plastyczny kwiecień 2020 ogólnopolski

0c - Aleksandra Banach

       Maja Bałdyga

       Kacper Jaskólski

Dzieci otrzymały dyplomy a nauczyciel podziękowanie. 

 

Elżbieta Czerwińska
"Najpiękniejsza kartka wielkanocna" -ogólnopolski konkurs plastyczny marzec 2020 ogólnopolski

0c - Michalina Maria Stachelek

       Maja Chaberek

       Aleksandra Banach

 

Elżbieta Czerwińska
"Żaby, żabki" - ogólnopolski konkurs plastyczny marzec 2020 ogólnopolski

0 c - Błażej Sadłowski 

Dyplom i podziękowanie za udział.

 

 

Elżbieta Czerwińska
"Wiosna piękna Pani" - ogólnopolski konkurs plastyczny marzec 2020 ogólnopolski

0c - Maja Bałdyga - wyróżnienie - dziewczynka otrzymała dyplom i nagrodę rzeczową. 

Ponadto w konkursie udział wzięły:    Aleksandra Banach,  Amelia Jurczak, Igor Stachelek.

 

Elżbieta Czerwińska

 

"Moja Walentynka"- konkurs plastyczny

 

luty 2020 ogólnopolski

0b - Zuzanna Czerwińska

Dziewczynka otrzymała dyplom za udział a nauczyciel podziękowanie

Ewa Kuliś
"Pani Zima do nas przyszła" - konkurs plastyczny luty 2020 ogólnopolski

0c - Amelia Jurczak

       Maja Bałdyga

       Aleksandra Banach

       Maja Chaberek

Dzieci otrzymały dyplomy a nauczyciel podziękowanie. 

 

Elżbieta Czerwińska
"Zimowy pejzaż"-ogólnopolski konkurs plastyczny  luty 2020 ogólnopolski

0 c - Angelika Parda

       Kajetan Kłos

       Michalina Maria Stachelek

Dzieci otrzymały dyplomy a nauczyciel podziękowanie. 

Elżbieta Czerwińska
Konkurs dla klas
I-III "Gang Słodziaków"
styczeń/luty 2020 szkolny

I KATEGORIA - praca plastyczna

I miejsce: Wiktoria Sokołowska 1a,
Julia Kozłowska 2a

II miejsce: Tomasz Parda 2a

III miejsce: Gabriela Pieloch 3a

Wyróżnienia: Marcel Chaberek 1a, Bartosz Bączek 1a, Filip Turski 1b, Szymon Bałdyga 1b, Nikola Dawidczyk 2a, Mateusz Charubin 2a, Patryk Murach 3a

II KATEGORIA - komiks

I miejsce: Julia Pawelczyk 2b

II miejsce: Tomasz Parda 2a

III miejsce: Mateusz Charubin 2a

Wyróżnienia: Dawid Andrzejczyk 2a, Hubert Rydel 2a, Oliwia Nosek 2b, Aniela Prusinowska 2b

Nagroda specjalna: Maja Poławska 1b

III KATEGORIA - książka

I miejsce: Julia Kozłowska 2a

II miejsce: Daria Filipkowska 3b

III miejsce: Katarzyna Łagodzińska 3b

Wyróżnienia: Daniel Ruszczyk 3b, Bartosz Bednarczyk 3b

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

Konkurs plastyczny "Maska Karnawałowa"

 

luty 2020 ogólnopolski 0b - Zuzanna Czerwińska - dyplom za udział Ewa Kuliś
"Zimowy pejzaż" - ogólnopolski konkurs dla dzieci przedszkolnych styczeń 2020 ogólnopolski

0c - Aleksandra Banach

0c - Amelia Jurczak

0d - Izabela Turska

Dzieci otrzymały dyplomy, a nauczyciele podziękowania.

 

Karolina Rydel

Elżbieta Czerwińska

VI Konkurs Plastyczny pt. "Anioły i aniołeczki" styczeń 2020 ogólnopolski

0b - Zuzanna Cerwińska  - II miejsce - dyplom

i nagroda książkowa

0a - Antonina Prusinowska - dyplom za udział

 

Ewa Kuliś

Marta Pupek

Konkurs plastyczny "Aniołek Bożonarodzeniowy" styczeń 2020 ogólnopolski

Wyróżnienia:

0a - Oskar Bugnacki, Aleksandra Murach

0b - Julian Bałdyga, Hanna Olechno

0c - Amelia Jurczak

       Maja Bałdyga

0d - Mateusz Krysiak

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy a nauczyciele podziękowania.

Marta Pupek

Ewa Kuliś

Elżbieta Czerwińska

Karolina Rydel

Konkurs plastyczny "Ozdoba bożonarodzeniowa"

styczeń 2020

ogólnopolski

Wyróżnienia: 

0b - Julian Bałdyga

0c - Kacper Jaskólski

Chłopcy otrzymali dyplomy i "bajkowe" kubki.

Ponadto w konkursie brały udział i otrzymały dyplomy:

0b - Hanna Olechno

0c - Maja Bałdyga

 

 

Ewa Kuliś

Elżbieta Czerwińska

 

IX Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Anioły Bożego Narodzenia. Anioły Stróże - małe i duże".

 

styczeń 2020 ogólnopolski 0b - Gabriela Siwik - udział Ewa Kuliś
"Anioły Bożego Narodzenia" - konkurs plastyczny grudzień 2019 ogólnopolski

0a - Julia Rydel

0b - Gabriela Siwik

0c - Maja Bałdyga

0d - Mateusz Krysiak

Wszystkie dzieci otrzymały dyplomy a nauczyciele podziękowania.

 

Marta Pupek

Ewa Kuliś

Elżbieta Czerwińska

Karolina Rydel

"W objęciach Aniołach Bożego Narodzenia" grudzień 2019 ogólnopolski

Oa - Maciej Jurczak - wyróżnienie za udział

Oa - Lena Siwik - wyróżnienie za udział

Marta Pupek
Konkurs plastyczny "Zakładka do książki" grudzień 2019 szkolny

Kategoria klasy I-III

I miejsce:

Gabriela Pieloch, kl. III a

Maja Puławska, kl. I b

 

II miejsce:

Julia Kozłowska, kl. II a

Tomasz Parda, kl. II a

 

III miejsce:

Szymon Bałdyga , kl. I b

 

Kategoria klasy IV-VIII

I miejsce:

Magdalena Parda, kl. VI b

 

II miejsce:

Dominika Murach, kl. VI b

 

III miejsce:

Karolina Bałdyga, kl. V a

 

Wyróżnienia: Wiktoria Banach, kl. V a; Sylwia Beczek, kl. V a; Luzia Aniśko, kl. V b; Zuzanna Banach, kl. V b; Julia Bałdyga, kl. VI a; Julia Lewandowska VI b.

 

Cecylia Paliwoda

Agnieszka Pieńkowska

Konkurs plastyczny "Mały Miś" 25 listopad 2019r. szkolny

Wyróżnienia:

0a - Julia Malewska

0a- Julia Rydel

0a- Lena Siwik

0a- Maciej Jurczak

0a- Mateusz Parda

0b - Martyna Grzymkowska

0b - Natalia Górska

0b - Gabriela Siwik

0b - Zuzanna Czerwińska

0b - Witold Chojnowski

0c - Maja Bałdyga

0c - Michalina Maria Stachelek

0c - Kacper Jaskólski

0c - Kajetan Kłos

0c - Tobiasz Skrodzki

0d - Lena Bączek

0d - Izabela Turska

0d - Nikola Bednarczyk

0d - Miłosz Grala

0d - Kacper Sokołowski

Marta Pupek

Ewa Kuliś

ElżbietaCzerwińska

Karolina Rydel

Konkurs plastyczny "SKO - to jest to!" listopad 2019

szkolny

Kategoria: klasy I-III

I miejsce:

Alicja Bałdyga, kl. Ib

Julia Kozłowska, kl. IIa

II miejsce:

Adam Męczkowski, kl. IIa

Zofia Muzyk, kl. Ia

Maja Poławska, kl. Ib

Wiktoria Sokołowska, kl. Ia

III miejsce:

Ignacy Bałdyga, kl. IIa

Gabriela Pieloch, kl. IIIa

Jakub Stachelek, kl. IIb

Wyróżnienia:

Dominik, Murach, kl. Ib, Hubert Czerwiński, kl. Ib, Mateusz Charubin, kl. IIa, Tomasz Parda, kl. IIa, Klaudia Łagodzińska, kl. IIb, Aniela Prusinowska, kl. IIb, Wiktoria Olszewska, kl. IIIa, Zuzanna Kuliś, kl. IIIa, Kornelia Bielska, kl. IIIa, Grzegorz Trzciński, kl. IIIa, Katarzyna Łagodzińska, kl. IIIb, Lena Wiśniewska, kl. IIIb

Kategoria: klasy IV-VIII

I miejsce:

Wiktoria Charubin, kl. VIa

II miejsce:

Amelia Kobryś, kl. VIa

III miejsce:

Magdalena Parda, kl. VIb,

Jakub Gleba, kl. VIb

Wyróżnienia:

Patryk Charubin, kl. IV, Sebastian Pawelczyk, kl. Va, Klaudia Trzcinka, kl. IV, Oliwia Parda, kl. VIb

p. Alicja Cieloszczyk

p. Renata Kozłowska

p. Iwona Sokołowska

Konkurs plastyczno - językowy "Healthy Christmas dishes" grudzień 2019 szkolny

I miejsce: Dominika Prusinowska, kl. VIIa

Julia Lewandowska, kl. VIb

II miejsce: Piotr Siwik, kl. IV

Magdalena Parda, kl. VIb

III miejsce: Weronika Pardo, kl. IV

p. Lucyna Rogińska

p. Iwona Sokołowska

Konkurs plastyczny "Polska - moja Ojczyzna" listopad - grudzień 2019 r. szkolny

I miejsce:

Wiktoria Sokołowska kl. Ia

Klaudia Łagodzińska kl. IIb

Katarzyna Łagodzińska kl. IIIb

II miejsce:

Maja Poławska kl. Ib

Julia Pawelczyk kl. IIb

Grzegorz Trzciński kl. IIIa

III miejsce:

Zofia Muzyk kl. Ia

Aleksandra Możdżeń kl. IIa

Wojciech Grala kl. IIIa

Wyróżnienia: Julia Kozłowska kl. IIa, Amelia Prusinowska kl. Ia, Dominik Murach kl. Ib, Julia Banach kl. Ia, Maciej Stachelek kl. Ib, Jakub Bugnacki kl. Ia

 

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej

 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY

Konkurs plastyczny „Patriotyzm w sercu dziecka – Symbole Narodowe”

październik - listopad 2018r. szkolny

W kategorii oddziałów przedszkolnych wyróżnienia otrzymują:

Kl. 0a:

  1. Julia Banach
  2. Lena Gadomska
  3. Wiktoria Sokołowska
  4. Marcel Chaberek
  5. Bartosz Bączek
  6. Lena Banach

Kl. 0b:

  1. Dominik Murach
  2. Karolina Parda
  3. Alicja Bałdyga

Kl. 0c:

  1. Pola Pieloszczyk
  2. Julia Malewska
  3. Weronika Sawicka
  4. Alicja Gajda
  5. Kacper Parda
  6. Oskar Bugnacki

Kl. 0d:

  1. Martyna Grzymkowska
  2. Aleksandra Banach
  3. Gabriela Siwik
  4. Zuzanna Czerwińska
  5. Amelia Jurczak
  6. Julian Bałdyga

Nauczyciele wychowania przedszkolnego

Konkurs plastyczny „Patriotyzm wczoraj, dziś, jutro”

październik - listopad 2018r. szkolny

W kategorii klas IV – VIII wyróżnienia otrzymują:

Kl. 4a

  1. Sebastian Pawelczyk

Kl. 4b

  1. Sandra Stachelek
  2. Luiza Aniśko

Kl. 5a

  1. Michał Mikucki
  2. Amelia Kobryś
  3. Amelia Lewandowska

Kl. 5b

  1. Murach Dominika
  2. Julia Lewandowska
  3. Magdalena Parda
  4. Możdżeń Kacper
  5. Jakub Możdżeń
  6. Oliwia Żyjewska

Kl. 7a

  1. Natalia Zakrzewska
  2. Oliwia Lewandowska

Kl. 7b

  1. Adrian Charubin
  2. Dominika Szablak
  3. Oliwia Bałdyga
  4. Kacper Gleba

Ewa Sylwia Grala

Monika Męczkowska

Konkurs plastyczny "Patriotyzm w sercu dziecka - Symbole Narodowe" październik-listopad 2018r. szkolny

W kategorii klas I - III wyróżnienia otrzymali:

kl. Ia

1. Jakub Kazański

2. Oliwia Sawicka

3. Aleksandra Możdżeń

4. Mateusz Charubin

5. Tomasz Parda

 

kl. Ib

1. Julita Parda

2. Maja Gołaś

3. Klaudia Łagodzińska

4. Aniela Prusinowska

5. Natalia Lewndowska

6. Maja Dąbrowska

 

kl. IIa

1. Patryk Murach

2. Jakub Charubin

3. Maja Banach

4. Tomasz Beczek

 

kl. IIb

1. Rafał Krysiak

2. Albert Gołaś

3. Jakub Grudziądz

4. Błażej Archacki

5. Klaudia Parda

6. Daria Filipkowska

7. Stanisław Cichy

 

kl. III

1. Mikołaj Pupek

2. Klaudia Trzcinka

3. Wojciech Bączek

4. Wojciech Sawicki

5. Julia Milewska

6. Oliwier Rossowiecki

7. Patryk Charubin

8. Piotr Siwik

p. Alicja Cieloszczyk

p. Renata Kozłowska

p. Anna Sadłowska

p. Alina Korytkowska

p. Halina Gleba

p. Agnieszka Pieńkowska

p. Ewa Sylwia Grala

"Moja Ojczyzna - 100 - lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości" listopad 2018r. gminny

W kategorii klas I - III na etapie gminnym: 

I miejsce: Julia Kozłowska kl. Ia

III miejsce: Adam Męczkowski kl. Ia

Wyróżnienia:

Ignacy Bałdyga kl. Ia

Gabriela Banach kl. IIa

Wiktoria Olszewska kl. IIa

Gabriela Pieloch kl. IIa

Lena Wiśniewska kl. IIb

Katarzyna Łagodzińska kl. IIb

 

W kategorii klas I - III
w konkursie gminnym brali udział: 

Dawid Andrzejczyk kl. Ia
Julia Pawelczyk kl. Ib
Jakub Stachelek kl. Ib
Błażej Nerowski kl. IIa
Zuzanna Kuliś kl. IIa
Grzegorz Trzciński kl. IIa
Kornelia Bielska kl. IIa
Wojciech Grala kl. IIa
Amelia Zaleśna kl. IIb
Wojciech Bugnacki kl. III
Weronika Pardo kl. III
Martyna Kalinowska kl. III

 

p. Alicja Cieloszczyk
p. Renata Kozłowska
p. Anna Sadłowska
p. Alina Korytkowska
p. Halina Gleba
p. Agnieszka Pieńkowska

Konkurs plastyczny "SKO - to jest to!" listopad/grudzień 2018 szkolny

W kategorii klas I-III

I miejsce:

Julia Kozłowska, kl. Ia,

Jakub Stachelek, kl. Ib

Wiktoria Olszewska, kl. IIa

II miejsce:

Adam Męczkowski, Ia,

Maja Dąbrowska, Ib,

Grzegorz Trzciński, IIa

III miejsce:

Mateusz Charubin, Ia

Błażej Nerowski, IIa

Wojciech Bugnacki, III

 

Wyróżnienia:

Ignacy Bałdyga, kl. Ia

Hubert Rydel, kl. Ia

Nikola Dawdiczyk, kl. Ia

Dawid Andrzejczyk, kl. Ia

Tomasz Parda, kl. Ia

Jakub Trzciński, kl. Ia

Natalia Marcińczyk, kl. Ia

Oliwia Nosek, kl. Ib

Maja Gołaś, kl. Ib

Paweł Ruszczyk, kl. Ib

Natalia Lewandowska, kl. Ib

Aniela Prusinowska, kl. Ib

Julia Pawelczyk, kl. Ib

Julia Lemańska, kl. Ia

Patryk Murach, kl. IIa

Franciszek Sachajko, kl. IIa

Tomasz Beczek, kl. IIa

Katarzyna Łagodzińska, kl. IIb

Amelia Zaleśna, kl. IIb

Lena Wiśniewska, kl. IIb

Mikołak Pupek, kl. III

Partyk Charubin, kl. III

Julia Milewska, kl. III

Piotr Siwik, kl. III

 

p. Alicja Cieloszczyk

p. Renata Kozłowska

p. Iwona Sokołowska

Konkurs plastyczny "SKO- to jest to!" listopad/grudzień 2018 szkolny

W kategorii klas IV-VIII

I miejsce:

Sebastian Pawelczyk, kl. IVa

Kacper Siwik, kl. Va

II miejsce:

Magdalena Parda, kl. Vb

III miejsce:

Amelia Kobryś, kl. Va

Wyróżnienia:

Oliwia Żyjewska, kl. Vb

p. Alicja Cieloszczyk

p. Renata Kozłowska

p. Iwona Sokołowska

Konkurs plastyczny realizowany w ramach projektu "IDĄ ŚWIĘTA, NIE O SMS-IE, LECZ O KARTCE PAMIĘTAJ' grudzień szkolny

Wyróżnienia:

Kategoria 3-4 latki:

1. Julian Bałdyga, Od

2. Amelia Jurczak, Od

3. Gabriela Siwik, Od

Kategoria 5-6 latki:

1. Jakub Bugnacki, Oa

2. Zofia Muzyk, Oa

3. Wiktoria Sokołowska, Oa

4. Dominik Murach, Ob

5. Julia Rydel, Oc

Kategoria klas I:

1. Mateusz Charubin, kl. Ia

2. Julia Kozłowska, kl. Ia

3. Natalia Lewandowska,kl. Ib

4. Klaudia Łagodzińska, kl. Ib

5. Fabian Trzciński, kl. Ib

6. Aleksandra Możdżeń, kl. Ia

7. Nikola Dawidczyk, kl. Ia

8. Hubert Rydel, kl. Ia

9. Tomasz Parda, kl. Ia

10. Dawid Andrzejczyk, kl. Ia

11. Ignacy Bałdyga, kl. Ia

12. Julia Pawelczyk, kl. Ib

Kategoria klas II:

1. Antoni Chojnowski, kl. IIa

2. Gabriela Banach, kl. IIa

3. Lena Wiśniewska, kl. IIb

4. Jakub Charubin, kl. IIa

5. Grzegorz Trzciński, kl. IIa

6. Gabriela Pieloch, kl. IIa

7. Błażej Nerowski, kl. IIa

8. Adam Krysiak, kl. IIa

9. Maja Banach, kl. IIa

Kategoria klas III:

1. Weronika Parda

2. Wojciech Bugnacki

3. Wojciech Bączek

4. Patryk Charubin

Kategoria klas IV-VIII:

1. Magdalena Parda, kl. Vb

2. Sylwia Beczek, kl. IVa

3. Amelia Kobryś, kl. Va

4. Jakub Gleba, kl. Vb

5. Julia Lewandowska, kl. Vb

6. Konrad Kobryś, kl. VIIb

7. Karolina Kuliś, kl. VIIa

8. Sandra Stachelek, kl. IVb

9. Oliwia Lewandowska, kl. VIIa

10. Daria Zakrzewska, kl. Va

11. Natalia Zakrzewska, kl. VIIa

12. Dominika Piankowska, kl. VIb

13. Karolina Grala, kl. VIIa

14. Aleksandra Stachelek, kl. VIIa

 

p. Lucyna Rogińska,

p. Iwona Sokołowska

"Nasz Przyjaciel Jeżyk" listopad ogólnopolski

Marcel Chaberek, kl. 0a - III miejsce

Dyplom i nagroda

p. Ewa Kuliś
"Pluszowy Miś Moim Przyjacielem Jest" listopad ogólnopolski

Wiktoria Sokołowska, kl. 0a - udział

Podziękowanie

p. Ewa Kuliś
"Moja Ojczyzna" grudzień ogólnopolski

Zofia Muzyk, kl. 0a - wyróżnienie

Dyplom i nagroda

p. Ewa Kuliś
"Zwierzęta chronione w Polsce" grudzień ogólnopolski

Wiktoria Sokołowska, Jakub Bugnacki, kl.0a - udział

Podziękowania za udział (prace opublikowano na stronie internetowej organizatora)

p. Ewa Kuliś
"Kubuś Puchatek moim przyjacielem" grudzień międzynarodowy

Marcel Chaberek, Filip Turski, Zofia Muzyk, kl. 0a - udział

Podziękowania za udział

p. Ewa Kuliś
"Święty, który przynosi prezenty" grudzień ogólnopolski

Kacper Archacki, Julia Banach, Lena Banach, Bartosz Bączek, Patryk Bednarski, Jakub Bugnacki, Marcel Chaberek, Wojciech Charubin, Lena Gadomska, Dawid Grajko, Mateusz Grzymkowski, Zofia Muzyk, Amelia Prusinowska, Wiktoria Sokołowska, Filip Turski, kl. 0a - udział 

Podziękowania za udział

p. Ewa Kuliś
"W krainie Świętego Mikołaja" grudzień ogólnopolski Julia Banach, Marcel Chaberek, kl. 0a - udział p. Ewa Kuliś
Przeczytałem - narysowałem listopad 2018 szkolny  

p. Cecylia Paliwoda

p. Alicja Cieloszczyk

p. Alina Korytkowska

"100 flag na 100 - lecie odzyskania przez Polskę niepodległości" październik ogólnopolski

Grupa 3 - latki: Aleksandra Banach Grupa 4 - latki: Julian Bałdyga 

Dyplomy i podziękowanie za udział.

p. Elżbieta Czerwińska
"Kolorowa jesień" październik ogólnopolski

Grupa 3 - latki: Amelia Jurczak

Grupa 4 - latki: Gabriela Siwik, Szymon Pupek

Dyplomy i podziękowanie za udział.

p. Elżbieta Czerwińska
"Moja Ojczyzna - 100 - lecie Odzyskania przez Polskę Niepodległości" listopad gminny

Grupa 4 - latki: Gabriela Siwik - wyróżnienie,

Zuzanna Czerwińska, Szymon Pupek, Alan Luciński - dyplomy i podziękowanie za udział.

p. Elżbieta Czerwińska
"Jeż - jesienny zwierz" listopad ogólnopolski

Grupa 3 - latki: Aleksandra Banach, Amelia Jurczak

Dyplomy i podziękowanie za udział.

p. Elżbieta Czerwińska
"Mój pluszowy miś" listopad ogólnopolski

Grupa 3 - latki: Amelia Jurczak

Grupa 4 - latki: Gabriela Siwik, Zuzanna Czerwińska

Dyplomy i podziękowanie za udział.

p. Elżbieta Czerwińska
Konkurs na najciekawszą skarbonkę marzec szkolny

W kategorii klas I-III

I miejsce:

Julia Pawelczyk,kl. Ib

Jakub Stachelek, kl. Ib

II miejsce:

Julia Kozłowska, kl. Ia

Lena Puławska, kl. IIa

Grzegorz Trzciński, kl. IIa

Lena Wiśniewska, kl. IIb

III miejsce:

Nikola Dawidczyk, kl. Ia

Jakub Kazański, kl. Ia

Tomasz Parda, kl. Ia

Patryk Murach, kl. IIa

Katarzyna Łagodzińska, kl. IIb

Wyróżnienia:

Adam Męczkowski, kl. Ia

Wiktoria Mikucka, kl. Ia

Aleksandra Możdźeń, kl. Ia

Jakub Trzciński, kl. Ia

Wiktoria Olszewska, kl. IIa

Gabriela Banach, kl. IIa

Zuzanna Kuliś, kl. IIa

Jakub Charubin, kl. IIa

Wojciech Bugnacki, kl. III

Martyna Kalinowska, kl.III

Weronika Pardo, kl. III

 

W kategorii klas IV-VIII

I miejsce:

Amelia Kobryś, kl. Va

Roksana Siwik, kl. Va

II miejsce:

Daria Banach, kl. IVb

Jakub Gleba, kl. Vb

III miejsce:

Amelia Lewandowska, kl. Va

Magdalena Parda, kl. Vb

Wyróżnienia:

Małgorzata Lena Bączek, kl. IVb

Kacper Możdżeń, kl. Vb

p. Alicja Cieloszczyk

p. Renata Kozłowska

p. Iwona Sokołowska

"Moja ulubiona postać z bajki - Czerwony kapturek" luty ogónopolski

Grupa 3 - latki: Amelia Jurczak;

Grupa 4 - latki: Julian Bałdyga.

Dyplomy i podziękoanie za udział.

p. Elżbieta Czerwińska
"Wiosna budzi owady do życia - pszczoły, motyle,biedronki". kwiecień ogólnopolski

Aleksandra Banach wyróżnienie - dyplom i nagroda.

Maja Bałdyga, Gabriela Siwik, Julian Bałdyga - dyplomy i podziękowanie za udział.

 

p. Elżbieta Czerwińska
"Bezpiecznie na wsi- maszyna pracuje dziecko obserwuje" marzec- czerwiec ogólnopolski Filip Turski 0a, Dominik Murach 0b, Maja Poławska 0b, Alan Osial 0b, Maja Zawalich 0b, Klaudia Łagodzińska Ib, Tomasz Parda Ia, Jakub Trzciński Ia, Ignacy Bałdyga Ia, Mateusz Charubin Ia, Nikola Dawidczyk Ia, Julia Kozłowska Ia, Lena Wiśniewska II b, Katarzyna Łagodzińska IIb, Kornelia Bielska IIa, Wojciech Grala IIa, Jakub Charubin IIa, Weronika Pardo III, Wojciech Bączek III, Patryk Charubin III, Klaudia Bałdyga IV a, Sebastian Pawelczyk IVa, Bartosz Zalewsli IVa, Amelia Kobrys Va, Daria Zakrzewska Va, Oliwia Pardo Vb, Natalia Zakrzewska VIIa,

M. Męczkowska

n-le edukacji wczesnoszkolnej

Konkurs plastyczny „Kot moim przyjacielem” luty ogólnopolski Wiktoria Sokołowska, Bartosz Bączek, kl. 0a - udział p. Ewa Kuliś
Konkurs plastyczny „Ptaszki w twórczości ks. Jana Twardowskiego” czerwiec szkolny

Jakub Bugnacki – I miejsce, Wiktor Charubin – III miejsce,  Wiktoria Sokołowska – wyróżnienie,  Patryk Bednarski – wyróżnienie.

Dyplomy i nagrody rzeczowe.

Kacper Archacki, Julia Banach, Lena Banach, Bartosz Bączek, Marcel Chaberek, Lena Gadomska, Dawid Grajko, Mateusz Grzymkowski, Zofia Muzyk, Amelia Prusinowska, kl. 0a 

Dyplomy z podziękowaniem za udział i nagrody rzeczowe.
p. Ewa Kuliś
         
         
         
         

 

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY
"Przeczytałem, narysowałem" październik     2017 r. szkolny

Najlepsze prace uczniów:

Trzcinka Klaudia

Pupek Mikołaj

Siwil Piotr

p. Cecylia Paliwoda

p. Halina Gleba

"Kurpie- moja mała Ojczyzna"  październik 2017r regionalny

 kategoria kl. I-III

II miesjce -Jakub Charubin

III miejsce-  Wojciech Grala

III miejsce Patryk Charubin

Wyróżnienie:

Oliwia Lewandowska

kategoria kl. IV-VII

I miejsce-Natalia Zakrzewska

II miejsce- Amelia Kobryś

 

 p. Monika Męczkowska

  wychowawcy edukacji wczesnoszkolnej

"Niesamowite dynie" październik 2017r. ogólnopolski

Najlepsze prace dzieci:

Adam Męczkowski

Julia Kozłowska 

Ignacy Bałdyga

Dyplomy i podziękowanie za udział.

p.Elżbieta Czerwińska
"Za co kocham Polskę" listopad 2017r. wojewódzki Klaudia Łagodzińska kl.0a - wynik konkursu - nagroda

p. Elżbieta Czerwińska

p. Krystyna Stachelek

konkurs "Szopek i Stroików Bożonarodzeniowych"  listopad/ grudzień 2017r.

 regionalny

(Łomża)

III miejsce

Oliwia Błdyga, Artur Bałdyga

Wyróżnienie 

Dominika Szablak

Wiktoria Charubin

  p. M. Męczkowska
"SKO to jest to!" listopad 2017 r. / ogłoszenie wyników - grudzień 2017 r. szkolny

I miejsce - Lena Wiśniewska kl. Ib, Wiktoria Charubin kl. IVa

II miejsce - Weronika Pardo kl. II, Amelia Lewandowska kl. IVa

III miejsce - Klaudia Trzcinka kl. II, Roksana Siwik kl. IVa

Wyróżnienia: Jakub Charubin kl. Ia, Błażej Nerowski kl. Ia, Gabriela Pieloch kl. Ia, Wiktoria Olszewska kl. Ia, Patryk Murach kl. Ia, Adam Krysiak kl. Ia, Patryk Charubin kl. II, Martyna Kalinowska kl. II, Aleksandra Charubin kl. IIIb, Sebastian Pawelczyk kl. IIIa, Jakub Gleba kl. IVb, Kacper Siwik kl. IVa

p. Renata Kozłowska

p. Alicja Cieloszczyk

p. Iwona Sokołowska

Promujemy lektury szkolne grudzień / styczeń szkolny

W kategorii klas:

I miejsce - klasa V b

II miejsce - klasa VI a

III miejsce  - klasa VII b

 Klasy IV przygotowały plakaty indywidualnie:

I miejsce -  Wiktoria Charubin kl. IVa

II miejsce -Roksana Siwik kl. IV a           i Dawid Kazański kl. IV a

III miejsce - Kacper Siwik kl. IV a i Amelia Kobryś kl. IV a

Wyróżnienie dla: Magdaleny Parda          kl. IV b

p. Cecylia Paliwoda

wychowawcy klas

KONKURSU PLASTYCZNY
” WIOSNA, ACH TO TY”.

18.04.2018 r.

 

szkolny

 

Kategoria uczniów  kl. I – III

I miejsce – Bugnacki Wojciech - klasa II

II miejsce – Pupek Mikołaj -  klasa II

III miejsce -  Bączek Wojciech-  klasa II

Kategoria uczniów kl. 
IV – VII

I miejsce – Charubin Wiktoria - kl. IV a

II miejsce - Murach Dominika - kl. IV b III miejsce – Lewandowska J. - kl. IV b

H. Bączek

R. Milewski

E. Pianka

Ogólnopolski konkurs organizowany przez KRUS "Bezpiecznie na wsi mamy- upadkom zapobiegamy" kwiecień 2018r ogólnopolski

Do udziału w konkursie przystapiło 28 uczniów z klas 0- VI

Trzciński Jakub kl. O"a" - wyróżnienie

M. Męczkowska

Wychowacy klas 0-III

Tradycje Wielkanocne na Kurpiach organizator GOK w Turośli marzec 2018r regionalny

Pieloszczyk Radosław I miejsce - bukiet

Nikola Piekarska II miejsce- bukiet

Julia Lewandowska i Maja Mazgoła kl. IV b-

II miejsce pama wielkanocna

M. Męczkowska

E. S. Grala

 

 

 

 

"Zaczarowana kraina... figur geometrycznych" marzec 2018r. ogólnopolski

Wysłane prace: Mai Gołaś, Adama Męczkowskiego,Tomasza Parda, Ignacego Bałdygi.

Dyplomy i podziękowanie za udział.

 

p. Elżbieta Czerwińska
"Polska w oczach dziecka" kwiecień 2018r. wystawa ogólnopolska

Wysłane prace: Aleksandry Możdżeń, Jakuba Trzcińskiego, Mateusza Charubin.

Dyplomy i podziękowanie za udział.

p. Elżbieta Czerwińska
"Kocham Cię Polsko" kwiecień 2018r. ogólnopolski

Wysłane prace: Julii Kozłowskiej, Mai Gołaś, Mateusza Charubin.

Dyplomy i podziękowanie za udział.

p. Elżbieta Czerwińska
"Czyste powietrze wokół nas" maj 2018r. ogólnopolski

I miejsce - Paweł Ruszczyk kl.0 b

wyróżnienie - Oliwia Nosek kl.0b

Pozostali uczestnicy otrzymali dyplomy, a nauczyciele podziękowanie za udział.

p. Krystyna Stachelek,

p. Elżbieta Czerwińska