Zajęcia indywidualne - matematyka klasa 4 LEKCJE ZDALNE Egzamin próbny z matematyki Zajęcia wyrównawcze z matematyki KLASA V A B Nauczanie indywidualne matematyka klasa 8a O mnie e-podręczniki-instrukcja KLASA IV ZAJ. DODATKOWE Z MATEMATYKI KLASA KLASA VIII A, B INFORMACJE DLA RODZICÓW I UCZNIÓW ZA. DYDAKT. WYRÓWNAWCZE KLASA VIIIB  KONSULTACJE

Bożena Kowalczyk

ZA. DYDAKT. WYRÓWNAWCZE KLASA VIIIB

KLASA VIII  A,   B

08.05.2020r.

Temat: Styczna do okręgu - rozwiazywanie zadań.

W związku z przejściem do omawiania  nowego działu matematyki, proponuję, aby zajęcia dodatkowe przeznaczyć na utrwalenie materiału o stycznej do okręgu. Bardzo proszę w czasie trwania zajęć o  obejrzenie i przeanalizowanie, raz jeszcze, zamieszczonych filmów.

W ramach ćwiczeń  proszę:

1. Narysuj okrąg i skonstruuj do niego dwie styczne - zdjęcie prześlij do sprawdzenia.

2. rozwiązać zadania: 2/ 237 - podręcznik

5 / 236 z podręcznika.

Proponuję też konsultacje indywidualne dla uczniów  w przyszły piątek.  Osoby zakwalifikowane do zajęć dydaktyczno-wyrównawczych z matematyki  proszę o kontakt w celu ustalenia godziny spotkania on-line.

KLASA VIIIB

W ramach zajęć spróbujcie rozwiązać test na NUADU - zadany dla 5 osób.