• Inne konkursy

        • ROK SZKOLNY 2020/2021

           

          TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY
          Konkurs Wiedzy Szachowej dla klas I-III  15.06.2021r.  szkolny   MISTRZ WIEDZY SZACHOWEJ -
          Dominik Murach kl. 2b

          I miejsce - Julia Malewska kl. 1

          II miejsce - Paweł Drężek kl. 2b
          II miejsce - Julia Lemańska kl. 3b
          II miejsce - Maciej Zaleśny kl. 3b
          II miejsce - Igor Krawczyk kl. 1
          II miejsce - Nikola Wienczek kl. 1

          III miejsce - Adam Męczkowski kl. 3a

          IV miejsce - Natalia Poświata kl. 1
          IV miejsce - Kamil Pieńkowski kl. 1
          IV miejsce - Alicja Kłos kl. 2b
          IV miejsce - Dominik Dziekoński kl. 1

          V miejsce - Alicja Gajda kl. 1
          V miejsce - Pola Pieloszczyk kl. 1
          V miejsce - Mateusz Charubin kl. 3a
          V miejsce - Mateusz Grzymkowski kl. 2a

          Wyróżnienia: Jakub Bugnacki kl. 2a, Maciej Turski kl. 2b, Kacper Parda kl. 1, Wojciech Zaleśny kl. 2b, Hubert Rydel kl. 3a, Gabriel Gleba kl. 1, Julia Rydel kl. 1, Jakub Trzciński kl. 3a, Patryk Bednarski kl. 2a
          Alicja Cieloszczyk 
          "Mój Rower" czerwiec  międzyklasowy

          I miejsce

          Gabriela Pieloch kl. IVa

          Katarzyna Łagodzińska kl. IV b

          Lena Wiśniewska kl. IV b

          Monika Męczkowska

          Konkurs wiedzy 

          o Portugalii

          10.05.2021r. szkolny

          I miejsce

          Dominika Murach, kl. 7b

          Małgorzata Gleba, kl.6b

           

          II miejsce

          Katarzyna Łagodzińska, kl.4b

          Natalia Trzcinka, kl. 7b

          Grzegorz Trzciński, kl. 4a

          Magdalena Parda, kl. 7b

          Adam Krysiak, kl.4a

          Patrycja Dziekońska, kl.7b

          Amelia Lewandowska, kl. 7a

           

          III miejsce

          Aleksandra Charubin, kl.6b

           

          Udział wzięli: 

          Gabriela Pieloch, Julia Lewandowska, Klaudia Trzcinka, Oliwia Parda, Luiza Aniśko, Hubert Charubin, Amelia Stefens, Krzysztof Krysiak, Maciej Parda, Weronika Pardo, Lena Bączek, Lena Wiśniewska, Piotr Pardo, Adrian Dawidczyk, Julia Parda, Sandra Stachelek, Dominik Grajko, Amelia Zaleśna, Oliwia Grudziądz, Maja Banach

           

          p. Iwona Sokołowska

          p. Lucyna Rogińska

           

          ROK SZKOLNY 2019/2020

           

          TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY

          Konkurs
          „Znam szkolną bibliotekę”

          23.04.2020 r. szkolny

          I miejsce

          Lena Wiśniewska, kl. IIIb

          Wojciech Bugnacki, kl. IV

           

          Wyróżnienie:

           Szymon Stachelek, kl. VIIIa

          Radosław Pieloszczyk, kl. VIIIa

          Hubert Czerwiński, kl. Ib

          Roksana Siwik, kl. VIa

           

          p. Cecylia Paliwoda

          p. Agnieszka Pienkowska

          KONKURS WIEDZY O CHORWACJI 08.05.2020r.

          szkolny

          I miejsce

          Oliwia Lewandowska, kl. VIIIa

          II miejsce

          Amelia Lewandowska, kl. VIa

          Roksana Siwik, kl. VIa

          III miejsce

          Dominika Murach, kl. VIb

          Udział wzięli:

          Radosław Pieloszczyk, kl. VIIIa

          Małgorzata Gleba, kl. Vb

          Sandra Stachelek, kl. Vb

          Karolina Kuliś, kl. VIIIa

          Amelia Kobryś, kl. VIa

          Adam Sadłowski, kl. VIIIb

          Julia Prosowska, kl. VIIIb

          Konrad Kobryś, kl. VIIIb

          Karolina Grala, kl. VIIIa

          p. Lucyna Rogińska

          p. Iwona Sokołowska

          Konkurs SKO
          "MISTRZ OSZCZĘDZANIA 2019/2020"
          grudzień 2019- marzec 2020 szkolny

           

          KATEGORIA I:
          "SYSTEMATYCZNOŚĆ"

          I miejsce - 
          Gabriela Pieloch kl. 3a

          II miejsce -
          Alicja Bałdyga kl. 1b

          III miejsce - 
          Wiktoria Olszewska kl. 3a

          KATEGORIA II
          "NAJWIĘCEJ..."

          I miejsce - 
          Wiktoria Sokołowska kl. 1a

          Adam Męczkowski kl. 2a

          II miejsce - 
          Zofia Muzyk kl. 1a

          III miejsce -
          Grzegorz Trzciński kl. 3a

          Wyróżnienia:
          Lena Wiśniewska 3b, Wojciech Grala 3a, Maja Banach 3a, Lena Puławska 3a, Kornelia Bielska 3a, Franciszek Sachajko 3a, Julia Pawelczyk 2b, Oliwia Turska 5b, Tomasz Parda 2a, Jakub Kazański 2a, Zuzanna Banach 5b, Magdalena Parda 6b, Aniela Prusinowska 2b, Jakub Gleba 6b, Julia Kozłowska 2a.

          Udział wzięli: Natalia Banach 2b, Jakub Stachelek 2b, Nikola Dawidczyk 2a, Wiktoria Mikucka 2a, Natalia Lewandowska 2b, Karolina Parda 1b, Natalia Trzcinka 6b, Małgorzata Bączek 5b, Oliwia Parda 6b, Sandra Stachelek 5b.

          p. Renata Kozłowska

          p. Alicja Cieloszczyk

          p. Iwona Sokołowska

           

          ROK SZKOLNY 2018/2019

          TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY

          "MINI TURNIEJ SZACHOWY"

          w klasach I-III

          27.05.2019r. szkolny

          I miejsce (MISTRZ SZACHOWY 2019) - Patryk Murach kl. 2a

          II miejsce - Wiktoria Olszewska kl. 2a

          III miejsce - Adam Męczkowski kl. Ia

          IV miejsce - Błażej Nerowski kl. 2a

          V miejsce - Adam Krysiak kl. 2a

          Alicja Cieloszczyk

          Międzyszkolne zawody z pierwszej pomocy edycja IV kwiecień 2019r podregion łomżyński

          II miesjce

          Jakub Bugnacki VIII a

          Aleksandra Majewska VIII b

          Justyna Jastrzębska VIII b

          Monika Męczkowska

           

           

          ROK SZKOLNY 2017/2018

          TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIK NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY
          "Wiem wszystko o Kurpiowszczyżnie". 16.11.2017 gminny

          I miejsce-Anita Bałdyga kl.VIIb

          III miejsce - Emilia Poławska kl.VIIb

          Hanna Bączek