• Jedziemy na Mistrzostwa Województwa Podlaskiego

• 15 kwietnia Nasi uczniowie brali udział w Drużynowych Biegach Przełajowych w Rybakach. Były to eliminacje na zawody wojewódzkie a awans mogło uzyskać tylko 15 najlepszych zawodników z każdej kategorii wiekowej. Do Supraśla 22 kwietnia jedzie 14 sportowców. Wszystkim życzymy jak najlepszych wyników.

• Wysokie miejsca w zawodach Międzywojewódzkich

• 1 kwietnia w lesie Pietrasze w Białymstoku odbyły się Międzywojewódzkie Zawody w Biegach Przełajowych. Naszą szkołę reprezentowały dwie zawodniczki Lena Bączek  i Aleksandra Charubin. II miejsce na dystansie 1500 m zajęła Lena Bączek, Ola Charubin zajęła XII lokatę.

• Wielkanocny Koszyk

• Koło Młodych Wolontariuszy zachęca wszystkich uczniów, rodziców, nauczycieli, pracowników szkoły do włączenia się w akcję zatytułowaną "Wielkanocny Koszyk". W dniach od 03 do 05 kwietnia odbędzie się w naszej szkole zbiórka produktów spożywczych, które trafią do rodzin potrzebujących wsparcia. Zebrane produkty prosimy dostarczyć do sali nr 15. Warto pomagać!

• Pobiegaliśmy i wygraliśmy

• 26 marca na stadionie i terenach leśnych w Turośli odbyły się  zawody sportowe dla szkół podstawowych z Naszego Powiatu. Były to Drużynowe Biegi Przełajowe Igrzysk Dzieci i Młodzieży. Przy pięknej pogodzie startowało  ponad 160 uczniów. Zawody odbyły się w pięciu kategoriach wiekowych na różnych dystansach.

Wyniki naszych sportowców:

Murach Dominik - 1 miejsce

Dziekoński Dominik - 2 miejsce

Parda Tomasz - 1 miejsce

Olszewska Wiktoria - 1 miejsce

Bączek Aleksandra - 1 miejsce

Bączek Ewelina - 2 miejsce

Lena Bączek - 1 miejsce

Pardo Weronika - 2 miejsce

Charubin Aleksandra - 3 miejsce

Murach Patryk - 1 miejsce

Żmudzin Ryan - 1 miejsce

Warto zauważyć, że nasi uczniowie zwyciężyli we wszystkich kategoriach biegowych w których brali udział.

15 kwietnia jedziemy po awans na Finał Województwa Podlaskiego. Życzymy sukcesów sportowych.