• Pierwszy Dzień Wiosny

• W imieniu Samorządu Uczniowskiego zapraszamy wszystkich uczniów do świętowania Pierwszego Dnia Wiosny (tj. wtorek). Tegoroczne atrakcje odbędą się pod hasłem WIOSENNY PIKNIK.  Mile widziane kolorowe ubrania, okulary przeciwsłoneczne bądź też kapelusz...  Zamiast plecaków weźcie koszyki, torby itp.

• Odwozy 17.03.2023 r.

• Wanacja, Nowa Ruda ( jeden autobus ) --> 12:35

Krusza, Cieloszka, Charubin ( wszyscy ) --> 12:35

Wanacja, Nowa Ruda ( jeden autobus ) --> 13:35

Cieciory --> 13:35

• KURPIOWSKI BIEG MORSA

• 12 marca nasi uczniowie brali udział w Kurpiowskim Biegu Morsa. Zwyciężył Tomasz Pardo zaś na drugim stopniu podium uplasował się Dominik Murach. 4 miejsce zajęła Wiktoria Sokołowska i Jakub Bugnacki, 5 miejsce Maciej Turski, 6 miejsce wybiegał Wojciech Charubin. Partyk Murach startował w kategorii Open na dystansie 5 km i przybył na metę na 4 miejscu. Wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe medale oraz puchary. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

• Odwozy 13.03.2023 r.

• Wanacja, Nowa Ruda --> 12:35

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 12:35

Wanacja, Nowa Ruda --> 13:35

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 13:35

Cieciory --> 13:35

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 14:30

Wanacja, Nowa Ruda --> 15:25

Cieciory --> 15:25

• KONKURS "MÓJ KOLEGA/KOLEŻANKA MOŻE NA MNIE LICZYĆ"

1.   Konkurs skierowany jest do uczniów klas I-VIII Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Twardowskiego w Turośli.
            2.   Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne.
            3.   Celem konkursu jest własnoręczne wykonanie przez uczniów pracy plastycznej.
            4.   Technika wykonania dowolna, z wyjątkiem materiałów sypkich.
            5.   Jury oceni prace w dwóch kategoriach: kl. I-III i kl. IV-VIII.
            6.   Jury przyzna po jednej nagrodzie głównej w każdej z dwóch kategorii.
            7.   Jury oceni prace biorąc pod uwagę estetykę wykonania, kreatywność i pomysłowość autora.
            8.   Prace należy dostarczyć do wychowawców świetlicy:

p. J. Stachelek i p. E. Kosiorek, w terminie do 14.03.2023r. (wtorek).

1.  Każdy uczestnik konkursu otrzyma punkty dodatnie z zachowania.
            2.   Podsumowanie konkursu odbędzie się na apelu w Dzień Wiosny (21.03.2023r.)

Wychowawcy Świetlicy