• Tydzień Języka Ojczystego

• Od 21 do 24 lutego, jak w każdym roku, obchodziliśmy w naszej szkole Tydzień Języka Ojczystego. W tych dniach uczniowie rozwiązywali zadania dotyczące poprawności językowej, poznawali nowe słowa, a także wybrali młodzieżowe słowo naszej szkoły, które brzmi: „essa!”. Podsumowaniem tej inicjatywy był konkurs recytatorski związany z łamańcami językowymi. Zgromadził on sporą gromadkę miłośników języka, których nie przestraszyły takie zwroty jak: „Trzynastego w Szczebrzeszynie” czy „Wszczęli wrzask Szczebrzeszynianie”. Podczas konkursu wszyscy świetnie się bawili i na pewno docenili tych, którzy mimo zawiłości języka polskiego nie boją się mówić głośno i wyraźnie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom!

• Odwozy 01.03.2023 r.

• Wanacja, Nowa Ruda --> 12:35

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 12:35

Wanacja, Nowa Ruda --> 13:35

Cieciory --> 13:35

Wanacja, Nowa Ruda --> 15:25

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 15:25

Cieciory --> 15:25

• Odwozy 27.02.2023 r.

• Wanacja, Nowa Ruda --> 12:35

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 12:35

Wanacja, Nowa Ruda --> 13:35

Cieciory --> 13:35

Krusza, Cieloszka, Charubin --> 14:30

Wanacja, Nowa Ruda --> 15:25

Cieciory --> 15:25

• Podsumowanie "Kawiarenki Walentynkowych Słodkości"

• 14 lutego 2023 roku Koło Młodych Wolontariuszy wraz z rodzicami uczniów zorganizowało „Kawiarenkę Walentynkowych Słodkości”, z której dochód miał wesprzeć Michalinkę Malinowską w walce o sprawność. Uczniowie mogli kupić pyszne słodkości przygotowane przez rodziców. Dodatkową atrakcją była możliwość złożenia dedykacji muzycznej wybranej osobie.

To dzięki Wam, drodzy rodzice, uczniowie, nauczyciele, pracownicy szkoły, udało nam się zebrać kwotę 3662,37 zł i  wpłacić na konto Fundacji „Zdążyć z Pomocą” w postaci darowizny dla Michalinki.

Dziękujemy wszystkim  za zaangażowanie, przepyszne wypieki i wspaniałą atmosferę!

Warto pomagać!