ZAWODY SPORTOWE Konkursy artystyczne Konkursy humanistyczne Konkursy matematyczno - przyrodnicze Konkursy informatyczne Inne konkursy

Konkursy / Zawody sportowe

ZAWODY SPORTOWE

 

 


 

Mistrzostwa w piłce nożnej - dziewcząt - półfinał grupy zach. - 21.10.2018r.

 

1. Banach Wiktoria

2. Charubin Wiktoria

3. Duda Natalia

4. Góralczyk Zuzanna

5. Grudzińska Dominika

6. Malczyk Oliwia

7. Mazgoła Maja

8. Piankowska Dominika

9.Piątek Oliwia

10. Stachelek Aleksandra

 

 

Drużyna zajęła I miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Turośl,Turniej piłki nożnej - dziewcząt- etap powiatowy - 07.10.2018r.

 

1. Stachelek Aleksandra

2. Piątek Oliwia

3. Piankowska Dominika

4. Duda Natalia

5. Góralczyk Zuzanna

6. Grudzińska Dominika

7. Mazgoła Maja

8. Charubin Wiktoria

9. Banach Wiktoria

10. Malczyk Oliwia

11. Parda Oliwia

 

Drużyna zajęła I miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.


 

Nowogród - Sztafetowe biegi przełajowe - chłopców - półfinał - 06.10.2018 r.

 

 

1. Bałdyga Artur 

2. Cichy Ksawery

3. Dawidczyk Adrian

4. Kazański Dawid 

5. Mazgoła Sebastian

6. Możdżeń Kacper

7. Parda Maciej

8. Pardo Piotr

9. Pawelczyk Sebastian

10. Trzciński Wiktor

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 


 

Nowogród - Sztafetowe biegi przełajowe - dziewcząt - półfinał - 06.10.2018 r.

 

 

1. Banach Wiktoria

2. Charubin Wiktoria

3. Duda Natalia

4. Mazgoła Maja

5. Olechno Magdalena

6. Parda Karolina

7. Parda Oliwia

8. Nosek Małgorzata

9. Piątek Oliwia

10. Prosowska Julia

11. Stachelek Aleksandra

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Turośl - Sztafetowe biegi przełajowe - chłopców - etap powiatowy - 29.09.2018 r.

 

 

1. Bałdyga Artur 

2. Cichy Ksawery

3. Dawidczyk Adrian

4. Kazański Dawid 

5. Mazgoła Sebastian

6. Michał Mikucki

7. Parda Maciej

8. Pardo Piotr

9. Pawelczyk Sebastian

10. Stachelek Marcin

 

 

              Drużyna zajęła II miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.


 

Turośl - Sztafetowe biegi przełajowe - dziewcząt - etap powiatowy - 29.09.2018 r.

 

 

1. Charubin Aleksandra

2. Charubin Wiktoria

3. Duda Natalia

4. Mazgoła Maja

5. Olechno Magdalena

6. Parda Karolina

7. Parda Oliwia

8. Piankowska Dominika

9. Piątek Oliwia

10. Prosowska Julia

11. Stachelek Aleksandra

 

              Drużyna zajęła I miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.





 

Igrzyska Dzieci w piłce nożnej - Finał Wojewódzki - 28.05.2018r.

 

1. Bałdyga Oliwia

2. Charubin Wiktoria

3. Duda Natalia

4. Grudzińska Dominika

5. Majewska Aleksandra

6. Mazgoła Maja

7. Niedbała Kornelia

8. Piankowska Dominika

9. Piątek Oliwia

10. Prosowska Julia

11. Stachelek Aleksandra

12. Szablak Dominika

13. Zakrzewska Natalia

 

Drużyna zajęła III miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

 

Mistrzostwa w Piłce Nożnej - dziewcząt - grupy zach. - 08.05.2018r.

 

1. Bałdyga Oliwia

2. Charubin Wiktoria

3. Duda Natalia

4. Góralczyk Zuzanna

5. Grudzińska Dominika

6. Majewska Aleksandra

7. Mazgoła Maja

8. Niedbała Kornelia

9. Piankowska Dominika

10. Piątek Oliwia

11. Prosowska Julia

12. Stachelek Aleksandra

13. Szablak Dominika

14. Zakrzewska Natalia

 

Drużyna zajęła II miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Kolno - Indywidualne LA - chłopców - etap powiatowy - 29.04.2018 r.

 

1. Piankowski Bartosz - 1000 m - II miejsce, 4x60 m

2. Charubin Krystian - 1000 m- V miejsce, 4x60 m

3. Kawałek Jakub - 200 m - II miejsce, 4x60 m

4. Kobryś Konra - 4x60 m

Drużyna 4x60 zajęła II miejsce.

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 


 

Kolno - Indywidualne LA - dziewcząt - etap powiatowy - 29.04.2018 r.

 

1. Bałdyga Oliwia - 600 m - V miejsce, 4x60 m

2. Piankowska Dominika - 4x60 m

3. Zakrzewska Natalia

4. Mazgoła Maja - 4x60 m

5. Majewska Aleksandra - rzut kula i dyskiem - IV miejsce

6. Niedbała Kornelia - 4x60 m

7. Grudzińska Dominika

 

Drużyna 4x60 zajęła V miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.


 

VI MIEJSCE W FINALE WOJEWÓDZTWA PODLASKIEGO W IGRZYSKACH DZIECI W PIŁKĘ RĘCZNĄ DZIEWCZĄT 

BIELSK PODLASKI 24.04.2018r.

 

 

Skład reprezentacji szkoły:

rocznik 2005 

1. Bałdyga Oliwia

2. Majewska Aleksandra

3. Niedbała Kornelia

4. Sachajko Olga

5. Jastrzebska Justyna

6.Grala Karolina

rocznik 2006

1. Góralczyk Zuzanna

2. Piątek Oliwia

3. Satachelek Aleksandra

4. Prosowska Julia

5.Piankowska Dominika


 

Turniej piłki nożnej " O Puchar Wójta" - Turośl dnia 22.04.2018 r.

 

                 Kategoria chłopców:

1. Parda Maciej

2. Piankowski Bartosz

3. Bałdyga Artur

4. Kobryś Konrad

5. Charubin Krystian

6. Gadomski Jakub

7. Grudziński Fabian

8. Mikucki Michał

9. Dawidczyk Adrian

10. Możdżeń Jakub

11. Możdżeń Kacper

12.Kazański Dawid

 

Drużyna zajęła II miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

 


 

Turniej piłki nożnej " O Puchar Wójta" - Turośl dnia 22.04.2018 r.

 

         Kategoria dziewcząt:

1. Bałdyga Oliwia

2. Stachelek Aleksandra

3. Piątek Oliwia

4. Piankowska Dominika

5. Duda Natalia

6. Góralczyk Zuzanna

7. Zakrzewska Natalia

8. Szablak Dominika

9. Grudzińska Dominika

10. Mazgoła Maja

11. Charubin Wiktoria

12. Prosowska Julia

 

Drużyna zajęła I miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Gminny "Bieg Kurpików" - Ptaki 21.04.2018 r.

1. Dawidczyk Nikola

2. Zaleśny Maciej

3. Archacki Błażej

4. Olszewska Wiktoria

5. Pardo Weronika

6. Bączek Wojciech

7. Pawelczyk Sebastian

8. Charubin Aleksandra

9. Piankowska Dominika

10. Dawidczyk Adrian

11. Parda Maciej

12. Piątek Oliwia

13. Piankowski Bartosz

14. Bałdyga Oliwia

15. Bugnacka Wiktoria

16. Kidajew - Zachłowski Maciej

 

Drużyna zajęła I miejsce.             
                   

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 


 

Rybaki - Drużynowe biegi przełajowe - dziewcząt - półfinał - 07.04.2018 r.

 

1. Mazgoła Maja

2. Charubin Wiktoria

3. Parda Oliwia

4. Zakrzewska Daria

laugh

1. Piątek Oliwia

2. Nosek Małgorzata

3. Prosowska Julia

4. Duda Natalia

laugh

1. Aleksandra Stachelek

2. Niedbała Kornelia

3. Zakrzewska Natalia

4. Majewska Aleksandra

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.


 

Turośl - Igrzyska dzieci w piłce ręcznej- półfinał grupy zachodniej - dziewcząt - 10.03.2018 r.

 

Skład reprezentacji szkoły:

rocznik 2005 

1. Bałdyga Oliwia

2. Majewska Aleksandra

3. Niedbała Kornelia

4. Sachajko Olga

5. Jastrzebska Justyna

rocznik 2006

1. Góralczyk Zuzanna

2. Piątek Oliwia

3. Satachelek Aleksandra

4. Prosowska Julia

rocznik 2007

1. Piankowska Dominika

                   Drużyna zajęła I miejsce.     

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.


 

Kolno - Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej - dziewcząt - 11.02.2018 r.

 

Skład reprezentacji szkoły:

rocznik 2005 

1. Bałdyga Oliwia

2. Majewska Aleksandra

3. Niedbała Kornelia

4. Sachajko Olga

5. Jastrzebska Justyna

6.Grala Karolina

rocznik 2006

1. Góralczyk Zuzanna

2. Piątek Oliwia

3. Satachelek Aleksandra

4. Prosowska Julia

 

rocznik 2007

1. Piankowska Dominika

                   Drużyna zajęła I miejsce.     

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.


 

Zwycięstwo dziewcząt klas IV - VI w Turnieju Gminnym Piłki Ręcznej w dniu 14.01.2018 r.

 

Skład reprezentacji szkoły:

rocznik 2005 

1. Bałdyga Oliwia

2. Majewska Aleksandra

3. Niedbała Kornelia

4. Prosowska Julia

5. Sachajko Olga

6. Stachelek Aleksandra

rocznik 2006

1. Góralczyk Zuzanna

2. Piątek Oliwia

Opiekun: Łukasz Lidacki

 Galeria zdjęć

 


 

Kozioł - Drużynowe biegi przełajowe - chłopców - powiatowe - 28.10.2017 r.

 

1. Dawidczyk Adrian

2. Kazański Dawid

3. Możdżeń Jakub

        Drużyna zajęła V miejsce.

laugh

1. Mazgoła Sebastian

2. Stachelek Marcin

3. Pardo Piotr

4. Parda Maciej

         Drużyna zajęła III miejsce.

laugh

1. Piankowski Bartosz

2. Kobryś Konrad

3. Charubin Krystian

        Drużyna zajęła VI miejsce.

S.P. - drużynowo zajęła IV miejsce


 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 


 

Kozioł - Drużynowe biegi przełajowe - dziewcząt - powiatowe - 28.10.2017 r.

 

1. Mazgoła Maja

2. Charubin Wiktoria

3. Parda Oliwia

4. Zakrzewska Daria

      Drużyna zajęła I miejsce.

laugh

1. Piątek Oliwia

2. Grudzińska Dominika

3. Prosowska Julia

4. Piankowska Dominika

      Drużyna zajęła III miejsce.

laugh

1. Bałdyga Oliwia

2. Niedbała Kornelia

3. Zakrzewska Natalia

4. Majewska Aleksandra

      Drużyna zajęła III miejsce.

S.P. - drużynowo zajęła I miejsce

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Mistrzostwa w Piłce Nożnej - dziewcząt - finał grupy zach. - 23.10.2017r.

 

1. Bałdyga Oliwia

2. Stachelek Aleksandra

3. Szablak Dominika

4. Prosowska Julia

5. Piankowska Dominika

6. Piątek Oliwia

7. Duda Natalia

8. Grudzińska Dominika

9. Mazgoła Maja

10. Parda Oliwia

11. Charubin Wiktoria

12. Majewska Aleksandra

13. Niedbała Kornelia

 

Drużyna zajęła I miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Turośl - Drużynowe biegi przełajowe - chłopców - etap gminny - 22.10.2017 r.

 

1. Dawidczyk Adrian - II miejsce

2. Kazański Dawid - IV miejsce

3. Możdżeń Jakub - VII miejsce

4. Możdżeń Kacper - VIII miejsce

laugh

1. Mazgoła Sebastian - I miejsce

2. Stachelek Marcin - III miejsce

laugh

1. Piankowski Bartosz - I miejsce

2. Kobryś Konrad - IV miejsce

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 


 

Turośl - Drużynowe biegi przełajowe - dziewcząt - etap gminny - 22.10.2017 r.

 

1. Mazgoła Maja - II miejsce

2. Charubin Wiktoria - III miejsce

3. Parda Oliwia - V miejsce

4. Zakrzewska Daria - VI miejsce

laugh

1. Piątek Oliwia - II miejsce

2. Grudzińska Dominika - V miejsce

3. Prosowska Julia - VI miejsce

4. Duda Natalia - VIII miejsce

laugh

1. Bałdyga Oliwia - I miejsce

2. Niedbała Kornelia - II miejsce

3. Zakrzewska Natalia - III miejsce

4. Majewska Aleksandra - VI miejsce

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Mistrzostwa w Piłce Nożnej - dziewcząt - półfinał - 14.10.2017 r.

 

1. Bałdyga Oliwia

2. Stachelek Aleksandra

3. Szablak Dominika

4. Prosowska Julia

5. Piankowska Dominika

6. Piątek Oliwia

7. Duda Natalia

8. Grudzińska Dominika

9. Mazgoła Maja

10. Parda Oliwia

11. Charubin Wiktoria

12. Majewska Aleksandra

 

Drużyna zajęła I miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

 


 

Mistrzostwa w Piłce Nożnej - dziewcząt - powiatowe - 13.10.2017 r.

 

1. Bałdyga Oliwia

2. Stachelek Aleksandra

3. Szablak Dominika

4. Prosowska Julia

5. Piankowska Dominika

6. Piątek Oliwia

7. Duda Natalia

8. Grudzińska Dominika

9. Mazgoła Maja

10. Parda Oliwia

11. Charubin Wiktoria

12. Majewska Aleksandra

 

Drużyna zajęła I miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

 


 

 

Nowogród - Sztafetowe biegi przełajowe - chłopców - półfinał - 07.10.2017 r.

 

1. Piankowski Bartosz

2. Bałdyga Artur

3. Parda Maciej

4. Charubin Hubert

5. Pardo Piotr

6. Mikucki Michał

7. Dawidczyk Adrian

8. Kazański Dawid

9. Kulesza Paweł

10. Możdżeń Jakub

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 


 

 

Nowogród - Sztafetowe biegi przełajowe - dziewcząt - półfinał - 07.10.2017 r.

 

1. Charubin Wiktoria

2. Duda Natalia

3. Piątek Oliwia

4. Grudzińska Dominika

5. Majewska Aleksandra

6. Mazgoła Maja

7. Niedbała Kornelia

8. Parda Oliwia

9. Piankowska Dominika

10. Bałdyga Oliwia

11. Zakrzewska Natalia

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R

 


 

 

Mistrzostwa Gminy Turośl w Piłce Nożnej - chłopców - etap gminny - 01.10.2017 r.

 

            

1. Piankowski Bartosz

2. Bałdyga Artur

3. Pardo Piotr

4. Charubin Krystian                                                                                          

5. Mikucki Michał

6. Charubin Hubert

7. Kobryś Konrad

8. Dziekoński Dawid

9. Parda Maciej

10. Dawidczyk Adrian

11. Charubin Adrian

 

Drużyna zajęła II miejsce.               

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 


 

Mistrzostwa Gminy Turośl w Piłce Nożnej - dziewcząt - etap gminny - 01.10.2017 r.

 

1. Bałdyga Oliwia

2. Stachelek Aleksandra

3. Szablak Dominika

4. Prosowska Julia

5. Piankowska Dominika

6. Piątek Oliwia

7. Duda Natalia

8. Grudzińska Dominika

9. Mazgoła Maja

10. Parda Oliwia

11. Charubin Wiktoria

 

Drużyna zajęła II miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

 


 

Kozioł - Sztafetowe biegi przełajowe - chłopców - powiat - 30.09.2017 r.

 

1. Charubin Krystian

2. Bałdyga Artur

3. Parda Maciej

4. Kobryś Konrad

5. Pardo Piotr

6. Mikucki Michał

7. Dawidczyk Adrian

8. Kazański Dawid

9. Możdżeń Kacper

10. Możdżeń Jakub

11. Kulesza Paweł

 

Drużyna zajęła III miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 


 

 

Kozioł - Sztafetowe biegi przełajowe - dziewcząt - powiat - 30.09.2017 r.

 

1. Charubin Wiktoria

2. Duda Natalia

3. Filipokowska Roksana

4. Grudzińska Dominika

5. Majewska Aleksandra

6. Mazgoła Maja

7. Niedbała Kornelia

8. Parda Oliwia

9. Piankowska Dominika

10. Piątek Oliwia

11. Rybka Amelia

12. Stachelek Aleksandra

13. Stefens Amelia

14. Zakrzewska Natalia

15. Bałdyga Oliwia

 

Drużyna zajęła II miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R

 

 


 

Kozioł - Biegi Jesieni - chłopców - etap wojewódzki - 24.09.2017 r.

1. Archacki Błażej - III miejsce

2. Możdżeń Jakub

3. Mazgoła Sebastian

4. Charubin Hubert

5. Charubin Krystian

6. Bałdyga Artur

7. Piankowski Bartosz - II miejsce

8. Kazański Dawid

9. Mikucki Michał

10. Charubin Wiktor - V miejsce

11. Dawidczyk Adrian - VI

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 


 

 

Kozioł - Biegi Jesieni - dziewcząt - etap wojewódzki - 24.09.2017 r.

1. Dawidczyk Nikola - I miejsce

2. Charubin Aleksandra

3. Turska Maja

4. Mikucka Wiktoria - IV miejsce

5. Bugnacka Wiktoria - VI miejsce

6. Niedbała Kornelia

7. Parda Oliwia

8. Majewska Aleksandra

9. Filipkowska Roksana

10. Mazgoła Maja - II miejsce

11. Żyjewska Oliwia

12. Parda Oliwia - V miejsce

13. Piątek Oliwia

14. Duda Natalia

15. Grudzińska Dominika - IV miejsce

16. Zakrzewska Natalia

17. Grala Karolina

18. Charubin Wiktoria

19. Piankowska Dominika - III miejsce

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 





 

 

Turniej piłki nożnej " O Puchar Wójta" - Turośl dnia 04.06.2017 r.

 

 

      laugh           Kategoria chłopców:

1. Kidajew - Zachłowski Maciej

2. Banach Kacper

3. Gadomski Jakub

4. Walczyk Gabriel

5. Bałdyga Artur

6. Konopka Dawid

7. Olechno Szymon

8. Charubin Krystian

9. Grudziński Fabian

10. Pardo Maciej

11. Piankowski Bartosz

 

Drużyna zajęła II miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 


 

Turniej piłki nożnej " O Puchar Wójta" - Turośl dnia 04.06.2017 r.

 

    laugh      Kategoria dziewcząt:

1. Bałdyga Oliwia

2. Piankowska Dominika

3. Parda Oliwia

4. Nasiadko Patrycja

5. Majewska Aleksandra

6. Bugnacka Wiktoria

7. Szablak Dominika

8. Stachelek Aleksandra

9. Grudzińska Dominika

10. Piątek Oliwia

11. Grala Karolina

 

Drużyna zajęła I miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Gminny "Bieg Kurpików" - Turośl 27.05.2017 r.

laugh

1. Archacki Błażej

2. Mikucka Wiktoria

3. Pardo Weronika

4. Bączek Wojciech

5. Pawelczyk Sebastian

6. Charubin Aleksandra

7. Dawidczyk Adrian

8. Charubin Wiktoria

9. Piankowska Dominika

10. Pardo Maciej

11. Bałdyga Oliwia

12. Piankowski Bartosz

13. Bugnacka Wiktoria

14. Kidajew - Zachłowski Maciej

 

 

Drużyna zajęła II miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

 


 

Łomża - Indywidualne LA - chłopców - półfinał wojewódzki - 24.05.2017 r.

 

laugh

1. Banach Kacper

2. Olechno Szymon

3. Kidajew - Zachłowski Maciej

4. Konopka Dawid

5. Milewski Sebastian

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Łomża - Indywidualne LA - dziewcząt - półfinał wojewódzki- 24.05.2017 r.

 

laugh

1. Bugnacka Wiktoria

2. Nasiadko Patrycja

3. Niedbała Kornelia

4. Bałdyga Anita

5. Majewska Aleksandra

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R

 


 

Kolno - Indywidualne LA - chłopców - etap powiatowy - 20.05.2017 r.

 

laugh

1. Piankowski Bartosz

2. Charubin Krystian

3. Tanajewski Bartłomiej

4. Kidajew - Zachłowski Maciej

5. Stachelek Piotr

6. Konopka Dawid

7. Milewski Sebastian

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 


 

Kolno - Indywidualne LA - dziewcząt - etap powiatowy - 20.05.2017 r.

 

laugh

1. Bugnacka Wiktoria

2. Parda Oliwia

3. Nasiadko Patrycja

4. Niedbała Kornelia

5. Bałdyga Anita

6. Cieloszczyk Aleksandra

7. Piankowska Dominika

8. Prosowska Julia

9. Rybka Amelia

10. Zakrzewska Natalia

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 

 


 

Turośl - Igrzyska LA - chłopców - etap gminny - 14.05.2017 r.

 

laugh

1. Parda Maciej

2. Grajko Dominik

3. Tanajewski Bartłomiej

4. Kidajew - Zachłowski Maciej

5. Olechno Szymon

6. Konopka Dawid

7. Milewski Sebastian

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 


 

Turośl - Igrzyska LA - dziewcząt - etap gminny - 14.05.2017 r.

 

laugh

1. Bugnacka Wiktoria

2. Pardo Oliwia

3. Nasiadko Patrycja

4. Majewska Aleksandra

5. Niedbała Kornelia

6. Bałdyga Oliwia

7. Duda Natalia

 

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Białystok - Drużynowe biegi przełajowe - chłopców - finał wojewódzki - 08.04.2017 r.

 

laugh

1. Piankowski Bartosz - VII miejsce

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 


 

 

Rybaki - Drużynowe biegi przełajowe - chłopców - półfinał wojewódzki - 01.04.2017 r.

 

laugh

1. Piankowski Bartosz - II miejsce

2. Parda Mciej - XX miejsce

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 

 


 

Rybaki - Drużynowe biegi przełajowe - dziewcząt - półfinał wojewódzki - 01.04.2017 r.

 

laugh

1. Bugnacka Wiktoria

2. Parda Oliwia

3. Nasiadko Patrycja

4. Majewska Aleksandra

5. Niedbała Kornelia

6. Piankowska Dominika

7. Piątek Oliwia

8. Prosowska Julia

9. Zakrzewska Natalia

10. Bałdyga Oliwia

11. Duda Natalia

12. Bałdyga Weronika

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 

 

 


 

Kozioł - Drużynowe biegi przełajowe - chłopców - szczebel zawodów powiatowe - 27.10.2016 r.

 

laugh

1. Parda Mciej - IV miejsce

2. Pardo Piotr

3. Piankowski Bartosz - I miejsce

4. Tanajewski Bartłomiej

5. Gadomski Jakub

6. Kidajew - Zachłowski Maciej

7. Kondracki Mateusz

8. Olechno Szymon

 

Drużyna zajęła VII miejsce.

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 

 


 

Kozioł - Drużynowe biegi przełajowe - dziewcząt - szczebel zawodów powiatowe - 27.10.2016 r.

 

laugh

1. Bugnacka Wiktoria - IV miejsce

2. Parda Oliwia

3. Nasiadko Patrycja

4. Lewandowska Oliwia

5. Majewska Aleksandra

6. Niedbała Kornelia

7. Piankowska Dominika

8. Piątek Oliwia

9. Prosowska Julia

10. Rybka Amelia

11. Malczyk Monika

12. Zakrzewska Natalia

 

Drużyna zajęła III miejsce.

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Nowogród - Sztafetowe biegi przełajowe - chłopców - półfinał - 09.10.2016 r.

 

laugh

1. Banach Kacper

2. Charubin Krystian

3. Grudziński Fabian

4. Kidajew - Zachłowski Maciej

5. Kondracki Mateusz

6. Olechno Szymon

7. Parda Maciej

8. Pardo Piotr

9. Stachelek Piotr

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 


 

Nowogród - Sztafetowe biegi przełajowe - dziewcząt - półfinał - 09.10.2016 r.

 

laugh

1. Bugnacka Wiktoria

2. Duda Natalia

3. Majewska Aleksandra

4. Niedbała Kornelia

5. Piankowska Dominika

6. Piątek Oliwia

7. Zakrzewska Natalia

8. Charubin Wiktoria

9. Parda Oliwia

10. Nasiadko Patrycja

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R

 


 

Turośl - Mistrzostwa w Piłce Nożnej - dziewcząt - etap powiatowy - 08.10.2016 r.

 

laugh

1. Piankowska Dominika

2. Parda Oliwia

3. Bugnacka Wiktoria

4. Majewska Aleksandra

5. Grudzińska Dominika

6. Malczyk Monika

7. Piątek Oliwia

8. Lewandowska Oliwia

9. Niedbała Kornelia

10. Stachelek Aleksandra

11. Nasiadko Patycja

 

Drużyna zajęła IV miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

 


 

Mistrzostwa Gminy Turośl w Piłce Nożnej - chłopców - etap gminny - 02.10.2016 r.

 

laugh

1. Charubin Krystian

2. Gadomski Jakub

3. Grudziński Fabian

4. Walczyk Gabriel

5. Trzciński Filip

6. Olechno Szymon

7. Kidajew - Zachłowski Maciej

8. Bugnacki Jakub

9. Banach kacper

 

 

Drużyna zajęła II miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.


 

Mistrzostwa Gminy Turośl w Piłce Nożnej - dziewcząt - etap gminny - 02.10.2016 r.

 

laugh

1. Piankowska Dominika

2. Parda Oliwia

3. Bugnacka Wiktoria

4. Majewska Aleksandra

5. Grudzińska Dominika

6. Malczyk Monika

7. Piątek Oliwia

 

 

Drużyna zajęła II miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

 


 

Turośl - Sztafetowe biegi przełajowe - chłopców - szczebel zawodów powiatowe 01.10.2016 r.

 

laugh

1. Banach Kacper

2. Charubin Krystian

3. Gadomski Jakub

4. Grudziński Fabian

5. Kidajew - Zachłowski Maciej

6. Kondracki Mateusz

7. Olechno Szymon

8. Parda Maciej

9. Pardo Piotr

10. Piankowski Bartosz

11. Tanajewski Bartłomiej

 

Drużyna zajęła IV miejsce.

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 


 

Turośl - Sztafetowe biegi przełajowe - dziewcząt - szczebel zawodów powiatowe - 01.10.2016 r.

 

laugh

1. Bugnacka Wiktoria

2. Duda Natalia

3. Grudzińska Dominika

4. Lewandowska Oliwia

5. Majewska Aleksandra

6. Niedbała Kornelia

7. Piankowska Dominika

8. Piątek Oliwia

9. Prosowska Julia

10. Rybka Amelia

11. Stefens Amelia

12. Zakrzewska Natalia

 

Drużyna zajęła IV miejsce.

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

 


 

Kozioł - Biegi Jesieni - dziewcząt i chłopców - etap wojewódzki - 25.09.2016 r.

smiley

1. Dawidczyk Nicola - 2011 r. - I miejsce

2. Charubin Jakub - 2010 r. - IV miejsce

3. Archacki Błażej - 2010 r. - V miejsce

4. Turski Sebastian - 2010 r. VI miejsce

5. Charubin Aleksandra - 2009 r. - I miejsce

6. Parda Maciej - 2006 r. - VI miejsce

7. Piankowski Bartosz - 2005 r. - IV miejsce

 

Nauczyciele wychowania fizycznego: E.R. - R.M.

 


 

Turośl - IBP - chłopców - etap gminny - 18.09.2016 r.

smiley

                 klas IV - 2006 r.                                                     

 

1. Bałdyga Artur - II miejsce

2. Parda Maciej - III miejsce

3. Pardo Piotr - VI miejsce

 

               klasa V - 2005 r.

 

1. Piankowski Bartosz - I miejsce

2. Tanajewski Bartłomiej - III miejsce

 

               klasa VI - 2004 r.

 

1. Kidajew - Zachłowski Maciej - IV  miejsce

2. Olechno Szymon - V miejsce

 

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M

 


 

Turośl - IBP - dziewcząt - etap gminny - 18.09.2016 r.

smiley

                 klas IV - 2006 r.

 

1. Prosowska Julia - II miejsce

2. Piankowska Dominika - III miejsce

3. Rybka Amelia - IV miejsce

4. Piątek Oliwia - VIII miejsce

5. Duda Natalia - IX miejsce

6. Prusinowska Dominika - X miejsce

7. Trzcińska Milewna - XI miejsce

 

               klasa V - 2005 r.

 

1. Bałdyga Oliwia - II miejsce

2. Zakrzewska Natalia - VIII miejsce

 

               klasa VI - 2004 r.

 

1. Bugnacka Wiktoria - II miejsce

2. Niedbała Kornelia - IV miejsce

3. Nasiadko Patrycja - VI miejsce

4. Majewska Aleksandra - VII miejsce

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 




 

 

Gminny "Bieg Kurpików" - Turośl 19.06.2016 r.

laugh

1. Charubin Aleksandra

2. Pawelczyk Sebastian

3. Dawidczyk Adrian

4. Charubin Wiktoria

5. Rybka Amelia

6. Parda Maciej

7. Zakrzewska Natalia

8. Piankowski Bartosz

9. Bugnacka Wiktoria

10. Kidajew Maciej

11. Bednarczyk Martyna

12. Majewski Adam

 

 

Drużyna zajęła II miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 


 

Turniej piłki nożnej " O Puchar Wójta" - Turośl dnia 11.06.2016 r.

 

 

      laugh           Kategoria chłopców:

1. Lewandowski Arkadiusz

2. Olszewski Kacper

3. Czerwiński Maciej

4. Pieloch Michał

5. Bałdyga Artur

6. Piankowski Bartosz

7. Majewski Adam

8. Trzciński Adrian

9. Stachelek Albert

10. Ruszczyk Krystian

11. Gadomski Jakub

 

Drużyna zajęła II miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 


 

Turniej piłki nożnej " O Puchar Wójta" - Turośl dnia 11.06.2016 r.

 

    laugh      Kategoria dziewcząt:

1. Bałdyga Oliwia

2. Gleba Natalia

3. Lewandowska Gabriela

4. Bałdyga Klaudia

5. Gadomska Weronika

6. Rolka Zuzanna

7. Nasiadko Patrycja

8. Bednarczyk Martyna

9. Majewska Aleksandra

10. Męczkowska Aleksandra

 

Drużyna zajęła I miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Łomża - Igrzyska LA - chłopców - półfinał - 30.05.2016 r.

 

laugh

1. Pieloch Michał - 4x60 m

2. Majewski Adam - 600 m

3. Trzciński Adrian - 60 m i 4x60 m

4. Ruszczyk Krystian - 60 m  i 4x60

5. Piankowski Bartosz - 1000 m i 4x60

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 


 

Łomża - Igrzyska LA - dziewcząt - półfinał - 30.05.2016 r.

 

laugh

1. Bałdyga Anita - kula

Nauczyciel wychowania fizycznego: M. R


 

Kolno - Igrzyska LA - chłopców - etap powiatowy - 15.05.2016 r.

 

laugh

1. Pieloch Michał - 4x60 - IV miejsce

2. Majewski Adam - 600 m - III miejsce

3. Trzciński Adrian - 60 m i 4x60 m- IV miejsce

4. Ruszczyk Krystian - 60 m - III miejsce i 4x60 - IV miejsce

5. Olechno Szymon - 4x60 m - IV miejsce

6. Tanajewski Bartłomiej

7. Charubin Krystian

8. Piankowski Bartosz - 1000 m - II miejsce

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 

 

 


 

Kolno - Igrzyska LA - dziewcząt - etap powiatowy - 15.05.2016 r.

 

laugh

1. Bałdyga Klaudia

2. Męczkowska Aleksandra

3. Szmigiel Emilia

4. Zakrzewska Natalia

5. Bałdyga Oliwia - 200 m- V miejsce

6. Bugnacka Wiktoria

7. Nasiadko Patrycja

8. Majewska Aleksandra

9. Bałdyga Anita - kula - IV miejsce

10. Bednarczyk Martyna

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

 


 

 

Nowogród - sztafety 10x800 chłopców- półfinał - 03.04.2016 r.

 

laugh

1. Majewski Adam

2. Piankowski Bartosz

3. Ruszczyk Krystian

4. Trzciński Adrian

5. Olszewski Kacper

6. Pieloch Michał

7. Tanajewski Bartłomiej

8. Kidajew Maciej

9. Banach Kacper

10. Marcińczyk Krystian

11. Sadłowski Adam

12. Olechno Szymon

 Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 


 

Nowogród - sztafety 10x800- dziecząt - półfinał - 03.04.2016 r.

 

laugh

1. Gleba Natalia

2. Bałdyga Klaudia

3. Bednarczyk Martyna

4. Majewska Aleksandra

5. Nasiadko Patrycja

6. Bugnacka Wiktoria

7. Zakrzewska Natalia

8. Niedbała Kornelia

9. Piankowska Dominika

10. Rybka Amelia

11. Męczkowska Aleksandra

12. Stachelek Aleksandra

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

 

 


 

Turośl - Gminny Turniej Piłki Ręcznej - chłopców - 10.01.2016 r.

 

laugh

1. Majewski Adam

2. Piankowski Bartosz

3. Czerwiński Maciej

4. Ruszczyk Krystian

5. Lewandowski Arkadiusz

6. Duda Michał

7. Bałdyga Artur

8. Trzciński Adrian

9. Olszewski Kacper

10. Pieloch Michał

11. Gadomski Jakub

 

Drużyna zajęła II miejsce.

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 


 

Turośl - Gminny Turniej Piłki Ręcznej- dziecząt - 10.01.2016 r.

 

laugh

1. Lewandowska Gabriela

2. Bałdyga Oliwia

3. Gleba Natalia

4. Rolka Zuzanna

5. Tanajewska Natalia

6. Bałdyga Klaudia

7. Bednarczyk Katarzyna

8. Bednarczyk Martyna

9. Gadomska Weronika

10. Majewska Aleksandra

11. Nasiadko Patrycja

12. Bugnacka Wiktoria

 

Drużyna zajęła II miejsce.

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

 


 

Stawiski - 10 x 800 - chłopców - etap powiatowy - 24.10.2015 r.

 

laugh

1. Majewski Adam

2. Biankowski Partosz

3. Tanajewski Bartłomiej

4. Kidajew Maciej

5. Marcińczyk Krystian

6. Banach Kacper

7. Sadłowski Karol

8. Trzciński Adrian

9. Olszewski Kacper

10. Pieloch Michał

11. Charubin Krystian - rezerwa

12. Gadomski Jakub - rezerwa

 

Drużyna zajęła II miejsce.

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 

 


 

Stawiski - 10 x 800 - dziewcząt - etap powiatowy - 24.10.2015 r.

 

laugh

1. Gleba Natalia

2. Nasiadko Patrycja

3. Zakrzewska Natalia

4. Cicha Klaudia

5. Bałdyga Klaudia

6. Malczyk Monika

7. Rolka Zuzanna

8. Niedbała Kornelia

9. Gadmoska Weronika

10. Majewska Aleksandra

11. Piankowska dominika - rezerwa

12. Rybka Amelia - rezerwa

13. Bednarczyk Martyna - rezerwa

 

Drużyna zajęła IV miejsce.

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

 


 

 Nowe Piekuty - piłka nożna - dziewcząt - finał grupy zachodniej - 23.10.2015 r.

 

laugh

1. Bałdyga Oliwia

2. Lewandowska Gabriela

3. Gleba Natalia

4. Bałdyga Klaudia

5. Bednarczyk Martyna

6. Rolka Zuzanna

7. Sadłowska Natalia

8. Gadomska Weronika

 

Drużyna zajęła III miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

 


 

 Śniadowo - piłka nożna - dziewcząt - półfinał grupy zachodniej - 18.10.2015 r.

 

laugh

1. Bałdyga Oliwia

2. Lewandowska Gabriela

3. Gleba Natalia

4. Bałdyga Klaudia

5. Bednarczyk Martyna

6. Rolka Zuzanna

7. Sadłowska Natalia

8. Gadomska Weronika

 

Drużyna zajęła II miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

 

 


 

Białystok - Indywidualne Biegi Przełajowe - chłopców - etap wojewódzki - 17.10.2015 r.

 

laugh

 

1. Piankowski Bartosz - 9 miejsce

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 


 

Mistrzostwa Gminy Turośl w Piłce Nożnej - chłopców - etap powiatowy - 10.10.2015 r.

 

laugh

1. Piankowski Bartosz

2. Bałdyga Artur

3. Gadomski Jakub

4. Grudziński Fabian

5. Lewadndowski Arkadiusz

6. Majewski Adam

7. Olszewski Kacper

8. Ruszczyk Krystian

9. Kondracki Bartosz

 

Drużyna zajęła V miejsce.

 

 

Nauczyciel: K. O.

 


 

Mistrzostwa Gminy Turośl w Piłce Nożnej - dziewcząt - etap powiatowy - 10.10.2015 r.

 

laugh

1. Bałdyga Oliwia

2. Lewandowska Gabriela

3. Nasiadko Patrycja

4. Gleba Natalia

5. Bałdyga Klaudia

6. Bednarczyk Martyna

7. Rolka Zuzanna

8. Sadłowska Natalia

9. Gadomska Weronika

 

Drużyna zajęła I miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

 


 

Mistrzostwa Gminy Turośl w Piłce Nożnej - chłopców - etap gminny - 04.10.2015 r.

 

laugh



1. Piankowski Bartosz

2. Bałdyga Artur

3. Gadomski Jakub

4. Grudziński Fabian

5. Lewadndowski Arkadiusz

6. Duda Michał

7. Majewski Adam

8. Olszewski Kacper

9. Ruszczyk Krystian

10. Kondracki Bartosz

 

Drużyna zajęła II miejsce.

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 


 

Mistrzostwa Gminy Turośl w Piłce Nożnej - dziewcząt - etap gminny - 04.10.2015 r.

 

laugh

1. Bałdyga Oliwia

2. Lewandowska Gabriela

3. Nasiadko Patrycja

4. Gleba Natalia

5. Bałdyga Klaudia

6. Bednarczyk Martyna

7. Rolka Zuzanna

8. Sadłowska Natalia

9. Gadomska Weronika

 

Drużyna zajęła I miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

 


 

Rybaki - Indywidualne Biegi Przełajowe - chłopców - półfinał - 03.10.2015 r.

 

laugh

1. Piankowski Bartosz - 1 miejsce

2. Olszewski Kacper - 51 miejsce

3. Majewski Adam - 57 miejsce

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 


 

Rybaki - Indywidualne Biegi Przełajowe - dziewcząt - półfinał - 03.10.2015 r.

 

laugh

1. Zakrzewska Natalia - 43 miejsce

2. Bugnacka Wiktoria - 55 miejsce

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 

 


 

Kozioł - Indywidualne Biegi Przełajowe - chłopców - etap powiatowy - 27.09.2015 r.

 

laugh

1. Piankowski Bartosz - 1 miejsce

2. Banach Kacper - 6 miejsce

3. Bałdyga Artur - 7 miejsce

4. Olszewski Kacper - 8 miejsce

5. Majewski Adam - 9 miejsce

6. Pieloch Michał - 16 miejsce

7. Kondracki Bartosz - 18 miejsce

8. Marcińczyk Krystian - 23 miejsce

9. Sadłowski Adam - 25 miejsce

10. Tanajewski Bartłomiej - 26 miejsce

11. Kawałek Jakub - 27 miejsce

12. Charubin Krystian - 28 miejsce

13. Gadomski Jakub - 30 miejsce

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 

 


 

Kozioł - Indywidualne Biegi Przełajowe - dziewcząt - etap powiatowy - 27.09.2015 r.

 

laugh

1. Bałdyga Oliwia - 3 miejsce

2. Zakrzewska Natalia - 8 miejsce

3. Bugnacka Wiktoria - 9 miejsce

4. Gleba Natalia - 20 miejsce

5. Lewandowska Oliwia - 21 miejsce

6. Nasiadko Patrycja - 23 miejsce

7. Bałdyga Klaudia - 25 miejsce

8. Majewska Aleksandra - 27 miejsce

9. Malczyk Monika - 32 miejsce

10. Gadomska Weronika - 34 miejsce

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E. R.

 


 

Kozioł - Biegi Jesieni - chłopców - etap wojewódzki -  27.09.2015 r.

smiley

1. Piankowski Bartosz - 1 miejsce

2. Możdżeń Kacper - 5 miejsce

3. Możdżeń  Jakub - 8 miejsce

4. Banach Kacper - 9 miejsce

5. Bałdyga Artur - 10 miejsce

6. Olszewski Kacper - 14 miejsce

7. Majewski Adam - 15 miejsce

8. Trzciński Wiktor - 15 miejsce

9. Pielich Michał - 20 miejsce

10. Kondracki Bartosz - 26 miejsce

11. Marcińczyk Krystian - 29 miejsce

12. Tanajewski Bartłomiej - 31 miejsce

13. Charubin Krystian - 38 miejsce

14. Sadłowski Adam - 46 miejsce

15. Gadomski Jakub - 46 miejsce

16. Kawałek Jakub - 51 miejsce

17. Pieloszczyk Radosław - 61 miejsce

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 


 

Kozioł - Biegi Jesieni - dziewcząt - etap wojewódzki - 27.09.2015 r.

smiley

1. Bałdyga Oliwia - 4 miejsce

2. Charubin Wiktoria - 6 miejsce

3. Zakrzewska Daria - 8 miejsce

4. Zakrzewska Natalia - 12 miejsce

5. Bugnacka Wiktoria - 32 miejsce

6. Lewandowska Oliwia - 33 miejsce

7. Nasiadko Patrycja - 37 miejsce

8. Gleba Natalia - 40 miejsce

9. Bałdyga Klaudia - 48 miejsce

10. Majewska Aleksandra - 54 miejsce

11. Gadomska Weronika - 63 miejsce

12. Malczyk Monika - 71 miejsce

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Ptaki - IBP - chłopców - etap gminny - 26.09.2015 r.

smiley

1. Piankowski Bartosz - 1 miejsce

2. Majewski Adam - 2 miejsce

3. Bałdyga Artur - 3 miejsce

4. Banach Kacper - 4 miejsce

5. Tanajewski Bartosz - 5 miejsce

6. Pieloch Michał - 5 miejsce

7. Charubin Krystian - 6 miejsce

8. Gadomski Jakub - 6 miejsce

9. Olszewski Kacper - 7 miejsce

10. Kawałek Jakub - 8 miejsce

11. Kondracki Bartosz - 8 miejsce

12. Sadłowski Adam - 9 miejsce

 

 

Nauczuciel wychowania fizycznego: R.M.

 


 

Ptaki - IBP - dziewcząt - etap gminny - 26.09.2015 r.

smiley

1. Bałdyga Oliwia - 2 miejsce

2. Nasiadko Patrycja - 4 miejsce

3. Gleba Natalia - 5 miejsce

4. Zakrzewska Natalia - 6 miejsce

5. Bugnacka Wiktoria - 6 miejsce

6. Bałdyga Klaudia - 6 miejsce

7. Stachelek Aleksandra - 8 miejsce

8. Majewska Aleksandra - 9 miejsce

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 

 




 

Piłka nożna – Kolno - etap powiatowy chłopców w dniu 14.09.2014 r.

Skład drużyny:

 

 

1. Sekściński Kacper

2. Olszewski Kacper

3. Rybka Jakub

4. Kondracki Dominik

5. Gadomski Kamil

6, Parda Bartosz

7. Swkściński Jakub

8. Kondracki Bartosz

9. Pieloch Michał

10. Majewski Adam

 

 

Drużyna zajęła IV miejsce.

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego:  R.M.

 


 

Piłka nożna - Kolno –etap powiatowy dziewcząt w dniu 13.09.2014 r.

Skaład drużyny:

 

 

1. Gleba Martyna

2. Piekarska Patrycja

3. Szablak Katarzyna

4. Bednarczyk Aleksandra

5. Parciak Weronika

6. Piekarska Dominika

7. Gleba Natalia

8. Rolka Zuzanna

9. Lewandowska Gabriela

10. Sadłowska Natalia

11. Bałdyga Oliwia

12. Zawalich Julia

 

 

Drużyna zajęła I miejsce.

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 

 


 

Indywidualne Biegi Przełajowe – Turośl - etap gminny chłopców w dniu 19.09.2014 r.

 

 

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

miejsce

1.

Banach Kacper

2004

3

2.

Kidajew Maciej

2004

4

3.

Olechno Szymon

2004

6

4.

Kondracki Mateusz

2004

9

5.

Majewski Adam

2003

2

6.

Kondracki Bartosz

2003

4

7.

Pieloch Michał

 2003

5

8.

Marcińczyk Krystian

2003

6

9.

Duda Michał

2003

7

10.

Gadomski Kamil

2002

1

11.

Sekściński Jakub

2002

2

12.

Krajewski Maciej

2002

4

13.

Rybiski Maciej

2002

5

14.

Kondracki Dominik

2002

6

15.

Sekściński Kacper

2002

7

16.

Bałdyga Artur

2004

13

17.

Stachelek Piotr

2004

14

18.

Sadłowski Adam

2003

12

19.

Sadłowski Karol

2003

13

20.

Piaskowski Maciej

2003

15

21.

Parda Bartosz

2002

12

22.

Rybka Jakub

2002

13

23.

Bałdyga Dawid

2002

15

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 


 

Indywidualne Biegi Przełajowe - Turośl - etap gminny dziewcząt w dniu 19.09.2014 r.

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejsce

1.

Nasiadko Patrycja

2004

5

2.

Bałdyga Oliwia

2005

6

3.

Bednarczyk Martyna

2003

9

4.

Gleba Natalia

2003

6

5.

Rolka Zuzanna

2003

1

6.

Bałdyga Klaudia

2003

10

7.

Stefens Karolina

2002

3

8.

Piekarska Dominika

2002

7

9.

Siwik Edyta

2002

10

10.

Parciak Weronika

2002

2

11.

Szablak Katarzyna

2002

1

12.

Piekarska Patrycja

2002

12

13.

Gleba Martyna

2002

11

14.

Majewska Ola

2004

14

15.

Bugnacka Wiktoria

2004

13

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.


 

 Indywidualne Biegi Przełajowe – Kozioł - etap powiatowy chłopców 21.09.2014 r.

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

miejsce

1.

Banach Kacper

2004

8

2.

Kidajew Maciej

2004

14

3.

Olechno Szymon

2004

12

4.

Majewski Adam

2003

7

5.

Kondracki Bartosz

2003

10

6.

Pieloch Michał

2003

8

7.

Gadomski Kamil

2002

2

8.

Sekściński Jakub

2002

9

9.

Krajewski Maciej

2002

4

10.

Sekściński Kacper

2002

17

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 


 

Indywidualne Biegi Przełajowe - etap powiatowy dziewcząt 21.09.2014 r.

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejsce

1.

Nasiadko Patrycja

2004

3

2.

Bałdyga Oliwia

2005

7

3.

Bednarczyk Martyna

2003

27

4.

Gleba Natalia

2003

26

5.

Rolka Zuzanna

2003

14

6.

Bałdyga Klaudia

2003

31

7.

Stefens Karolina

2002

23

8.

Piekarska Dominika

2002

24

9.

Siwik Edyta

2002

27

10.

Parciak weronika

2002

14

11.

Szablak Katarzyna

2002

1

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Biegi Jesieni – Kozioł dnia 28.09.2014 r. - chłopcy

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

miejsce

1.

Rybka Jakub

2002

poza 10

2.

Gadomski Kamil

2002

V

3.

Kondracki Dominik

2002

poza 10

4.

Pieloch Michał

2003

poza 10

5.

Marcińczyk Krystian

2003

poza 10

6.

Sadłowski Karol

2003

poza 10

7.

Majewski Adam

2003

poza 10

8.

Sadłowski Adam

2003

poza 10

9.

Kondracki Bartosz

2003

poza 10

10.

Kondracki Mateusz

2004

poza 10

11.

Gadomski Jakub

2004

poza 10

12.

Grudziński Fabian

2004

poza 10

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 


 

Biegi Jesieni - Kozioł dnia 28.09.2014 r. - dziewcząt

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejsce

1.

Szablak Katarzyna

2002

I

2.

Rybka Marta

2002

poza 10

3.

Parciak Weronika

2002

poza 10

4.

Edyta Siwik

2002

poza 10

5.

Piekarska Dominika

2002

poza 10

6.

Stefens Karolina

2002

X

7.

Bałdyga Klaudia

2003

poza 10

8.

Gleba Natalia

2003

poza 10

9.

Rolka Zuzanna

2003

poza 10

10.

Bednarczyk Martyna

2003

poza 10

11.

Majewska Aleksandra

2004

poza 10

12.

Bugnacka Wiktoria

2004

poza 10

13.

Nasiadko Patrycja

2004

poza 10

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Sztafetowe Biegi Przełajowe 10x800 – Turośl – etap powiatowy chłopców dnia 04.10.14r.

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

miejsce

1.

Sekściński Kacper

2002

II

2.

Rybka Jakub

2002

II

3.

Sekściński Jakub

2002

II

4.

Gadomski Kamil

2002

II

5.

Krajewski Maciej

2002

II

6.

Pieloch Michał

2003

II

7.

Marcińczyk Krystian

2003

II

8.

Majewski Adam

2003

II

9.

Olszewski Kacper

2003

II

10.

Klasa III

 

II

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 


 

Sztafetowe Biegi Przełajowe 10x800 - Turośl - etap powiatowy dziewcząt dnia 04.10.2014 r.

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejsce

1.

Szablak Katarzyna

2002

II

2.

Parciak Weronika

2002

II

3.

Stefens Karolina

2002

II

4.

Piekarska Dominika

2002

II

5.

Siwik Edyta

2002

II

6.

Rolka Zuzanna

2003

II

7.

Bednarczyk Martyna

2003

II

8.

Gleba Natalia

2003

II

9.

Bałdyga Klaudia

2003

II

10.

Nasiadko Patrycja

2004

II

11.

Majewska Aleksandra

2004

II

12.

Bałdyga Oliwia

2005

II

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Indywidualne Biegi Przełajowe - Rybaki – półfinał chłopców w dniu 11.10.2014 r.

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

miejsce

1.

Majewski Adam

2003

45

2.

Kondracki Bartosz

2003

50

3.

Pieloch Michał

2003

55

4.

Gadomski Kamil

2002

N

5.

Sekściński Jakub

2002

45

6.

Kondracki Dominik

2002

50

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 


 

Indywidualne Biegi Przełajowe - Rybaki - półfinał dziewcząt w dniu 11.10.2014 r.

 

 

Lp.

Nazwisko i imię

Rocznik

Miejsce

1.

Bałdyga Oliwia

2005

N

2.

Nasiadko Patrycja

2004

37

3.

Szablak Katarzyna

2002

33

 

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Piłka nożna dziewcząt - półfinał Śniadowo w dniu 19.10.2014 r.

Składa drużyny:

 

 

1. Gleba Martyna

2. Piekarska Patrycja

3. Piekarska Dominika

4. Szablak Katarzyna

5. Parciak Weronika

6. Bałdyga Klaudia

7. Lewandowska Gabriela

8. Bałdyga Oliwia

9. Gadomska Weronika

10. Gleba Natalia

11. Bednarczyk Katarzyna

12. Sadłowska Natalia

13. Zawalich Julia

 

 

Drużyna zajęła II miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego:E.R.

 


 

Piłka nożna dziewcząt - finał grupy zachodniej Wysokie Mazowieckie w dniu 25.10.2014 r.

Skład drużyny:

 

 

1. Gleba Martyna

2. Piekarska Patrycja

3. Piekarska Dominika

4. Szablak Katarzyna

5. Parciak Weronika

6. Bałdyga Klaudia

7. Lewandowska Gabriela

8. Bałdyga Oliwia

9. Gadomska Weronika

10. Gleba Natalia

11. Bednarczyk Katarzyna

12. Sadłowska Natalia

13. Zawalich Julia

 

 

Drużyna zajęła III miejsce.

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Piłka ręczna - Turośl - etap gminny chłopców w dniu 18.01.2015 r.

Skład drużyny:

 

 

1. Kondracki Dominik

2. Gadomski Kamil

3. Puławski Szymon

4. Rybka Jakub

5. Sekściński Kacper

6. Sekściński Jakub

7. Rybicki Maciej

8. Olszewski Kacper

9. Pieloch Michał

10. Majewski Adam

11. Bałdyga Dawid

 

 

Drużyna zajęła II miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 


 

Piłka ręczna - Turośl etap gminny dziewcząt w dniu 18.01 2015 r.

skład drużyny:

 

 

1. Gleba Martyna

2. Piekarska Patrycja

3. Szablak Katarzyna

4. Bednarczyk Aleksandra

5. Parciak Weronika

6. Piekarska Dominika

7. Rolka Zuzanna

8. Lewandowska Gabriela

9. Siwik Edyta

 

 

Drużyna zajęła II miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Sztafetowe Biegi Przełajowe 10x800 - Nowogród – półfinał chłopców dnia 26.03.2015 r.

 

1. Sekściński Kacper

2. Rybka Jakub

3. Sekściński Jakub

4. Gadomski Kamil

5. Krajewski Maciej

6. Kondracki Dominik

7. Pieloch Michał

8. Marcińczyk Krystian

9. Kondracki Bartosz

10. Majewski Adam

11. Piankowski Bartosz

 

Drużyna zajęła 23 miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 


 

Sztafetowe Biegi Przełajowe 10x800 - Nowogród - półfinał dziewcząt dnia 26.03.2015 r.

 

1. Szablak Katarzyna

2. Parciak Weronika

3. Stefens Karolina

4. Piekarska Dominika

5. Bugnacka Wiktoria

6. Piekarska Patrycja

7. Gleba Natalia

8. Bałdyga Klaudia

9. Nasiadko Patrycja

10. Majewska Aleksandra

11. Bałdyga Oliwia

12. Stachelek Weronika

 

 

Drużyna zajęła  22  miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 

 


 

Gminny Bieg Kurpików - Turośl 19.04.2015 r.

 

1. Charubin Aleksandra

2. Pawelczyk Sebastian

3. Mazgoła Maja

4. Możdżeń Kacper

5. Rybka Amelia

6. Charubin Hubert

7. Piankowski Bartosz

8. Bałdyga Oliwia

9. Nasiadko Patrycja

10. Kidajew Maciej

11. Bałdyga Klaudia

12. Majewski Adam

13. Szablak Katarzyna

14. Rybka Jakub

 

Drużyna zajęła II miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.

 


 

 

Igrzyska LA - chłopców - etap powiatowy - Kolno dnia 23.05.2015r.

 

 

1. Pieloch Michał - bieg 200 m - miejsce IX

2. Marcińczyk Krystian - bieg 200 m - miejsce X, bieg 4x60 - miejsce VI

3. Majewski Adam - bieg 200 m - miejsce XI, bieg 4x60 - miejsce VI

4. Olszewski Kacper - bieg 60 m - miejsce IX, bieg 4x60 - miejsce VI

5. Banach Kacper - bieg 600 m - miejsce VIII

6. Sekściński Kacper - bieg 4x60 - miejsce VI

7. Sekściński Jakub - bieg 200 m - miejsce VII

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R.M.

 


 

 

Igrzyska LA - dziewcząt- etap powiatowy - Kolno dnia 23.05.2015 r.

 

 

1. Bugnacka Wiktoria - bieg 200 m - miejsce XII

2. Majewska OLa - bieg 200 m - miejsce XV

3. Rolka Zuzanna - bieg 60 m - miejsce II, bieg 200 m - miejsce I, bieg 4x60 - miejsce VII

4. Gleba Natalia - bieg 60 m - miejsce X, bieg 200 m - miejsce XI, bieg 4x60 - miejsce VII

5. Gleba Martyna - bieg 200 m - miejsce VII, bieg 4x60 - miejsce VII

6. Parciak Weronika - bieg 200 m - miejsce X, bieg 4x60 - miejsce VII

7. Szablak Katarzyna - bieg 200 m - miejsce IV

8. Zawalicj Julia - pchnięcie kulą - miejsce XVI

9. Bednarczyk Aleksandra - pchnięcie kulą - miejsce IV

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

 

Turniej piłki nożnej " O Puchar Wójta" - Turośl dnia 20.06.2015 r.

 

           Kategoria dziewcząt:

1. Martyna Gleba

2. Patrycja Piekarska

3. Oliwia Bałdyga

4. Julia Zawalich

5. Gabriela Lewandowska

6. Aleksandra Bednarczyk

7. Weronika Parciak

8. Karolina Stefens

9. Dominkia Piekarscka

10. Zuzanna Rolka

11. Natalia Gleba

 

Drużyna zajęła I miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: E.R.

 


 

Turniej piłki nożnej " O Puchar Wójta" - Turośl dnia 20.06.2015 r.

 

 

                  Kategoria chłopców:

 

1. Jakub Gadomski

2. Jakub Rybka

3. Kamil Gadomski

4. Kacper Olszewski

5. Maciej Krajewski

6. Dominik Kondracki

7. Kacper Sekściński

8. Jakub Sekściński

 

Drużyna zajęła II miejsce.

 

Nauczyciel wychowania fizycznego: R. M.