• Losy absolwentów

•           Każdego roku Szkołę Podstawową opuszczają uczniowie klas szóstych, którzy kolejny etap życia rozpoczynają zazwyczaj w Gimnazjum. Pragnęlibyśmy, aby nasi absolwenci utrzymywali z nami kontakt oraz brali aktywny udział w życiu Szkoły Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi im. ks. Jana Twardowskiego w Turosli. Ciekawi jesteśmy ich sukcesów, rozwijanych zainteresowań i pasji.

Drodzy Uczniowie! Absolwenci naszej szkoły!

Chcemy dowiedzieć się, jak toczy się Wasze życie po opuszczeniu murów naszej szkoły. Interesuje nas, do jakich szkół uczęszczacie, na jakie trudności w nich napotykacie, ewentualnie, jakie szkoły ukończyliście, jaki zdobyliście zawód.

Chcemy poznać Wasze opinie o naszej szkole, jej funkcjonowaniu, poziomie nauczania i atmosferze w niej panującej. Wskażcie nam nasze mocne i słabe strony.

W tym celu prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety, z której informacje i wyniki wykorzystamy w dalszej pracy, aby podnosić jej jakość, doskonalić pracę szkoły, z powodzeniem realizować stojące przed nami zadania.

Ankietę, która jest w całości anonimowa, prosimy wysłać:

• na adres e-mail: spturosl@wp.pl,

• listownie:  Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi  im. Jana Twardowskiego w Turośli, ul. Jana Pawła II 28,  18-525 Turośl

lub przekazać do sekretariatu szkoły.

Ankieta do pobrania: ankieta_absolwenci.doc