• Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek

• 17 stycznia w ramach projektu " Z kulturą mi do twarzy" odbył się w naszej szkole Noworoczny Koncert Kolęd i Pastorałek.

• "W magicznym świecie dźwięków"

• Podczas zajęć świetlicowych uczniowie poznawali instrumenty muzyczne, ich wygląd oraz brzmienie.

• "Kodeks dobrego zachowania"

• Uczniowie wykonali zadanie "Kodeks dobrego zachowania", który bedzie przypominał o zasadach panujących w naszej świetlicy.

• MIĘDZYNARODOWY PROJEKT EDUKACYJNY - Z KULTURĄ MI DO TWARZY

• „Dzień wspomnień i zadumy” - Moduł II, zadanie 13

Uczniowie podczas zajęć świetlicowych zapoznali się z zasadami zachowania na cmentarzu, rozwiązywali zagadki edukacyjne związane ze świętem zmarłych i wykonali prace plastyczne - światełka pamięci.

3  listopada udaliśmy się na miejscowy cmentarz, aby okazać szacunek zmarłym.

• "Z kulturą mi do twarzy"

•

Świetlica szkolna w roku szkolnym 2023/2024 bierze udział w Międzynarodowym Projekcie Edukacyjnym "Z kulturą mi do twarzy" (Edycja IV).