Oddziały

ZAWODY SPORTOWE Konkursy artystyczne Konkursy humanistyczne Konkursy matematyczno - przyrodnicze Konkursy informatyczne Inne konkursy

Konkursy

Konkursy matematyczno - przyrodnicze

ROK SZKOLNY 2020/2021

TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY
   

 

 

 

 

ROK SZKOLNY 2019/2020

TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY
Wojewódzki Konkurs Biologiczny 21.10.2019 r.

etap szkolny

Natalia Zakrzewska (VIII a) - 70%

Karolina Grala (VIII a) - 46%

Dominika Szablak (VIII b) - 60%

Karolina Kuliś (VIII a) - 43%

Oliwia Lewandowska (VIIIa) - 50%

A. Muzyk
Biolodzy na 6! Konkurs biologiczny 18.06.2020 r. etap szkolny

klasa 5

1. miejsce: Małgorzata Bączek (5b), Cyprian Trzciński (5b), Aleksandra Charubin (5b), Luiza Aniśko (5b), Zygmunt Sachajko (5a) - 100%

wyróżnienie: Bartosz Zalewski (5a), Sandra stachelek (5b)

 

klasa 6

1. miejsce: Krzysztof Krysiak (6b) - 100%

2. miejsce: Dominika Murach (6b)

3. miejsce: Amelia Lewandowska (6a), Adrian Dawidczyk (6a)

A. Muzyk

 

 

 

ROK SZKOLNY 2018/2019

TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY
Wojewódzki Konkurs Matematyczny 06.11.2018 stopień szkolny

1. Jakub Bugnacki kl. VIIIa  - 93% zakwalifikował się na          stopień rejonowy.

2. Emilia Poławska kl. VIIIb -90% -zakwalifikowała się        na   stopień rejonowy.

Bożena  Kowalczyk

Dzień Tabliczki mnożenia - konkurs 28.09.2018 stopień szkolny

Certyfikat Eksperta Tabliczki mnożenia otrzymali:

1. Siwik Piotr- kl. III

2. Zalewski Bartosz - kl. IVa

3. Aniśko Luiza kl. IVb

4. Bastek Paulina -  kl. IVb

5. Olechno Magdalena - kl. IVb

6. Puławska Gabriela -  kl. IVb

7. Charubin Wiktoria -  kl. Va

8. Mikucki Michał -  kl. Va

9. Bączek Kamil -  kl. Vb

10. Parda Magdalena -  kl. Vb

11.Poławski Dawid - kl. Vb

12. Żyjewska Oliwia - kl. Vb

13. Malczyk Oliwia - kl. Vb

14. Piątek Oliwia - kl. VIa

15. Parda Maciej - kl. VIa

16.Grudziądz Oliwia - kl. VIa

17.Charubin Krystian - VIIa

18.Piankowski Bartosz - VIIa

19. Stachelek Szymon - VIIa

20. Bugnacji Jakub - VIIIa

21. Bałdyga Anita-VIIIb

22.Poławska Emilia - VIIIb

23. Malczyk Monika - VIIIb

24. Olechno Szymon - VIIIb

Wyróżnienia

1. Pawelczyk Sebastian

2. Sachajko Zygmunt

3. Duda Natalia

4.Grajko Dominik

5.Niedbała Oliwia

6. Pardo Dominika

7. Prusinowska Dominika

8. Rossowiecki Oliwier

9.Pupek Mikołaj

10.Trzcinka Klaudia

11.Filipkowski Damian

12.Bałdyga Artur

13. Kuliś Karolina

14. Gadomski Jakub

Bożena Kowalczyk

Ewa Sylwia Grala

Alicja Cicha

Halina Gleba

Wojewódzki Konkurs Chemiczny 13.11.2018r. etap szkolny

1.Anita Bałdyga -78%

2. Aleksandra Ruszczyk- 63%

3. Aleksandra Majewska- 58%

Małgorzata Wiśniewska
Szkolny konkurs fotograficzny "Przyrodnicza Fotka" 23.05.2019r. etap szkolny

W kategorii klas IV-VIII:

I miejsce - Amelia Lewandowska kl. 5a

II miejsce - Oliwia Lewandowska kl. 7a

III miejsce - Adrian Dawidczyk kl. 5a

Wyróżnienie - Magdalena Parda kl. 5b

W kategorii klas I-III:

I miejsce - Antoni Chojnowski kl.2a

II miejsce - Adam Krysiak kl. 2a

III miejsce - Nikola Dawidczyk kl. 1a

Wyróżnienia:

Adam Męczkowski kl. 1a

Julia Kozłowska kl. 1a

Tomasz Parda kl. 1a

Aniela Prusinowska kl. 1b

Klaudia Łagodzińska kl. 1b

Maja Banach kl. 2a

Wiktoria Olszewska kl. 2a

Franciszek Sachajko kl. 2a

Lena Puławska kl. 2a

Patryk Murach kl. 2a

Błażej Nerowski kl. 2a

Grzegorz Trzciński kl. 2a

Gabriela Pieloch kl. 2a

Zuzanna Kuliś kl. 2a

Jakub Charubin kl. 2a

Wojciech Grala kl. 2a

Lena Wiśniewska kl. 2b

Katarzyna Łagodzińska kl. 2b

Piotr Siwik kl. 3

 

Alicja Cieloszczyk

Konkurs wiedzy ekologiczno- przyrodniczej

"Przyjaciele przyrody"

maj

2019r.

etap szkolny

I miejsce

Weronika Pardo kl.3

II miejsce

Adam Krysiak kl.2a

III mejsce

Błażej Nerowski kl.2a

Agnieszka Pieńkowska

Halina Gleba

ALBUS

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PRZEDMIOTOWY Z BIOLOGII

maj 2019 r. etap ogólnopolski

1. Krzysztof Krysiak - dyplom laureata (5 miejsce) kl. 5b

2. Grzegorz Szablak - dyplom laureata (9 miejsce) kl. 5a

3. Julia Stachelek- wyróżnienie (13 miejsce) kl. 5a

4. Wiktoria Charubin kl. 5a

5. Kacper Siwik kl. 5a

6. Dominik Lewandowski kl. 5a

7. Roksana Filipkowska kl. 5a

8. Aleksandra Majewska (kl. 8b)

9. Justyna Jastrzębska (kl. 8b)

10. Olda Sachajko (kl. 8b) 

11. Oliwia Bednarczyk (kl. 8b)

 

Agnieszka Muzyk

 

 

ROK SZKOLNY 2017/2018

TYTUŁ KONKURSU TERMIN ETAP WYNIKI NAUCZYCIEL PRZYGOTOWUJĄCY
Wojewódzki Konkurs Matematyczny 05.12.2017r. stopień szkolny  Stachelek Szymon kl. VI a - 90%. zakwalifikował się na stopień rejonowy. Dorota Małż

Mistrzostwa Powiatu Kolneńskiego

"Liczydło 2018"

14.03.2018r. powiatowy

IImiejsce w kategorii drużynowej  Siwik Mateusz kl. VI a

Stachelek Szymon kl. VI a

Tanajewski Bartłomiej kl. VI a

V miejsce w kategorii indywidualnej

  Stachelek Szymon kl. VI a

 

Dorota Małż

Międzyklasowy konkurs "Tajemnice przyrody"

klasa V

10.04.2018r.

stopień szkolny

(3 etapy)

I miejsce - Oliwia Grudziądz - kl. V a

II miejsce - Oliwia Niedbała - kl. V a

III miejsce - Oliwia Malczyk - kl. V b

Alicja Cicha

Szkolny konkurs

"Noc z Matematyką"

25.26.05. 2018 r. etap szkolny

I miejsce:

- Siwik Mateusz kl. VI a

- Stachelek Szymon kl. VI a

- Tanajewski Bartosz kl. VI a

II miejsce

- Charubin Krystian kl. VI a

- Małż Konrad kl. VI a

- Pieloszczyk Radosław kl. VI a

Dorota Małż

Międzynarodowy konkurs Matematyczny "Kangur 2018"

 

15.03.2018 r. etap międzynarodowy

Wyróżnienie:

Tanajewski Bartosz kl. VI a

Dorota Małż

Międzynarodowy konkurs Matematyczny "Kangur 2018"

 

15.03.2018 r. etap międzynarodowy

Wyróżnienie:

Szablak Grzegorz kl. IV a

Ewa Sylwia Grala

Konkurs wiedzy ekologiczno- przyrodniczej

"Przyjaciele przyrody"

26.04.2018r  etap szkolny

I miejsce

Bartosz Zalewski  kl. III a  

II miejsce   

Gabriela Puławska kl. III b

III miejsce

Aleksandra Charubin  kl. III b

K.  Stachelek 

A. Pieńkowska 

Międzyklasowy konkurs "Tajemnice przyrody"

klasa VI

11.06.2018r.

stopień szkolny

(3 etapy)

I miejsce - Mateusz Siwik - kl. VI a

II miejsce - Szymon Stachelek - kl. VI a

III miejsce - Natalia Zakrzewska - kl. VI a

Alicja Cicha