Przywozy ( wyjazd autobusu z Turośli ):
Cieciory --> 6:40
Charubin --> 6:45
Nowa Ruda --> 6:45
Krusza, Cieloszka, Charubin --> 7:20
Wanacja --> 7:30
Odwozy:
Nowa Ruda --> 12:35
Wanacja --> 12:35
Krusza, Cieloszka, Charubin -->12:35
Nowa Ruda, Wanacja --> 13:35
Krusza, Cieloszka, Charubin --> 13:35
Cieciory --> 13:35
Cieciory --> 15:25
Krusza, Cieloszka, Charubin --> 15:25
Nowa Ruda, Wanacja --> 15:25