• ZMIANA PLANU LEKCJI OD DNIA 25 STYCZNIA 2021 R.

•    Informujemy, iż ze względu na techniczne wymagania związane z użytkowaniem e-dziennika, od dnia 25 stycznia 2021 r. rozpoczynamy II semestr roku szkolnego. W związku z powyższym, od tego dnia będzie również obowiązywał nowy plan lekcji.

Alicja Pieloszczyk - wicedyrektor szkoły

• Podsumowanie konkursu plastycznego na świąteczną zakładkę do książki.

•     W grudniu  2020 roku został ogłoszony konkurs plastyczny na świąteczną zakładkę do książki. Był on skierowany do uczniów klas I-VIII, którzy zostali podzieleni na dwie grupy wiekowe. Głównymi celami konkursu było rozbudzenie zainteresowań czytelniczych oraz rozwijanie uzdolnień plastycznych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem uczniów. Wszystkie przygotowane prace zachwycały pomysłowością, różnorodnością wykorzystanych technik oraz starannością wykonania.

Komisja  wyłoniła następujących laureatów konkursu:

• Kategoria I : klasy I – III

III miejsce:

Patryk Charubin- kl. V

Katarzyna Łagodzińska- kl. IV b

Laureaci konkursu otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody, a każdy uczestnik otrzyma dodatkowe punkty
            z zachowania. Rozdanie nagród nastąpi podczas apelu podsumowującego konkursy szkolne.

Nagrodzone prace zostaną wyeksponowane w bibliotece szkolnej. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział.

Organizatorzy konkursu: