Ważne strony internetowe

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej
im. ks. Jana Twardowskiego w Turośli

• REKRUTACJA - KL. I - ZMIANA W GRUPACH

Uprzejmie informuję, iż zaszły zmiany co do podziału w grupach kl. I. Nowe listy dostępne w sekretariacie szkoły.

• REKRUTACJA - wyniki

Listy dzieci przydzielonych do grup dostępne w sekretariacie szkoły - codziennie w dniach roboczych w godz. 8:00 - 12:00.

• II Gminny Dzień Sportu

W dniu 23 maja z okazji Dnia Dziecka  na boisku przy Szkole Podstawowej z O. I. im. ks. J. Twardowskiegow Turośli odbyła się wspaniała sportowa impreza -
    II Gminny Dzień Sportu połączony z festynem rodzinnym.    II Gminny Dzień Sportu - Obrazek 1

Na uroczystość otwarcia przybył honorowy gość - Pani Poseł Bernardeta  Krynicka, która z życzliwością wspiera nasze inicjatywy.

Uczestniczyli w nim  uczniowie ze wszystkich szkół z terenu gminy, ich rodzice, młodsze dzieci z rodzicami czy dziadkami.

W programie znalazły się  zawody sportowe w różnych kategoriach wiekowych, takie jak: wyścigi rowerowe, rozgrywki w piłkę nożną, ręczną, biegi sprawnościowe; zabawy ruchowe: przeciąganie liny, sprawnościowy tor przeszkód, chodzenie na szczudłach, rzuty do celu i inne.  Najlepsze drużyny otrzymały puchary a zwycięzcy zostali uhonorowani medalami i pamiątkowymi dyplomami.

• Egazmin teoretyczny (pisemny) na kartę rowerową odbędzię się w dniu 5 czerwca 2018r. dla klas:

-  4 a - 3 godz. lekcyjna

- 4 b - 2 godz. lekcyjna

-  5b - 5 godz. lekcyjna

Natomiast w dniu 7 czerwca 2018r. klas 5a - 2 godz. lekcyjna

ŻYCZĘ POWODZENIA !!!

M. MĘCZKOWSKA

• KONKURS PLASTYCZNY

„Przyjaciele ks. Jana Twardowskiego ”

Regulamin  konkursu plastycznego - II edycja

Honorowy patronat nad konkursem objął proboszcz Parafii pod wezwaniem Św. Jana Chrzciciela w Turośli ks. Krzysztof Karwowski oraz wikariusz ks. Tomasz Pawłowski

Cele konkursu