Menu

 

 

 

 

 

Projekty edukacyjne

Ważne strony internetowe

Poniedziałek 21.01.2019

liczba odwiedzin: 775574

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej
z Oddziałami Integracyjnymi
im. ks. Jana Twardowskiego w Turośli

Wiadomości

 • II Europejski Konkurs Statystyczny

  W roku szkolnym 2018/2019 startuje II edycja Europejskiego Konkursu Statystycznego, wydarzenia kierowanego do uczniów szkół podstawowych i ponadgimnazjalnych.

  Celem Konkursu jest podniesienie świadomości obywateli Europy na temat wartości i znaczenia ofcjalnych statystyk dla społeczeństwa, a także promowanie pracy zespołowej i współpracy między uczniami w celu osiągnięcia wspólnych celów.

  Konkurs ma charakter zespołowy i składa się z części krajowej i eropejskiej.

  Część krajowa odbywa się w języku polskim i składa się z dwóch etapów: testu online oraz analizy zbioru danych i prezentacji wyników.

 • Choinka szkolna.

  Zabawa choinkowa w dniu 18.01.2019r. ( piątek ) od godziny 13:00 do godziny 17:00. Proszę o zabranie ze sobą jedzenia. Jeden odwóz o godzinie 13:00 ( po lekcjach ), a drugi po choince o godzinie 17:00. Jeśli ktoś pojedzie do domu to przyjazd na choinkę we własnym zakresie.

 • Zebranie z rodzicami

  odbędzie się 16 stycznia 2019 r.
  o godz. 13.30.

 • Wigilia szkolna
  21.12.2018

  W ostatnim dniu nauki przed świąteczną przerwą przeżywaliśmy wyjątkową uroczystość - pełną ciepła, radości i bliskości wigilię szkolną.

  Najpierw w klasach rozbrzmiewały piękne kolędy, łamano się opłatkiem
  i życzliwością.

  Następnie na hali odbyły sie jasełka, przygotowane przez uczniów klas VI. VII i VIII oraz chór szkolny. Z okazji 100 -lecia odzyskania niepodległości przedstawienie miało charakter patriotyczny, co podkreślały kolędy, piosenka "Żeby Polska była Polską" oraz taniec narodowy - polonez do muzyki Wojciecha Killara.

 • Informacja

  W dniu 07.01.2019 r. (poniedziałek) będą robione zdjęcia w szkole.